June 15, 2021

Ant grotelių keptas artišokas, skanus ir su gudrybėmis, kad jie neoksiduotų

5 min read

artišokas tai yra mano mėgstamiausių daržovių Aš naudoju jį sezono metu (paprastai jis tęsiasi nuo lapkričio iki kovo), kad galėčiau reguliariai pirkti ir virti, nes jis visada geras. Bene mažiausiai patrauklus dalykas yra ankstesnis lapų valymas, kurio jam reikia, tačiau naudodamiesi šiuo receptu sužinosite, kad taip būti negalėjo.

Šis receptas iš keptų artišokų palaikai skanus ir jūs taip pat žinosite kai kuriuos gudrybės, kad jos nerūdytų. Tai dvigubas receptas, nes jūs išmoksite juos gaminti, taip pat virsite ant grotelių ir paliksite švelnius ir išskirtinio auksinio atspalvio.

Tas pats receptas tinka ir jums sušaldyti artišokai, kurią turite gaminti pagal tai, kas nurodyta ant pakuotės, tada galėsite jas kepti ant grotelių. O jei pasirinksite šviežią, su pavasariu gudrybės ir patarimai tu tai padarysi labai lengvai ir greitai juos keisti, su uodega ir viskuo, ir net praleidę kurį laiką pamatysite, kad tai visiškai verta.

Jei jums patinka artišokai, rekomenduoju visus receptus su tais, kuriuos turime tinklaraštyje, pradedant klasikiniu artišokai su kumpiu ir svogūnais. Tai taip pat labai gerai Keptas artišokas kuris virtas beveik visas ir neluptas, arba šis receptas Kepta jūrų žuvis su keptomis bulvėmis, migdolų padažu ir artišokais kartu su artišokų traškučiais, tai yra, labai plonai supjaustytais ir gerai parudavusiais keptuvėje, skanu! Jie taip pat puikiai tinka, pavyzdžiui, vakarienei sūrus sluoksniuotos tešlos pyragas su artišokais, serano kumpiu ir čederio sūriuir jei norite rinktis konservuotus artišokus, galite tai paruošti Itališkas focaccia su alyvuogėmis, artišokais ir mocarela.

Sudedamosios dalys, leidžiančios pagaminti ant grotelių keptų artišokų receptą, skanius ir su gudrybėmis, kad jie neoksiduotų (4 žmonės):

 • 12 šviežių artišokų.
 • 1 šaukštas citrinos sulčių.
 • Alyvuogių aliejus ir druska (aš naudojau druskos dribsnius, nes tai suteikia traškų skonį, bet galite naudoti bet kokią druską, kurią norite).
 • Kartu paruošiau šį nuostabų naminiai romai.

Paruošimas, kaip paruošti ant grotelių keptus artišokus, skanius ir su gudrybėmis, kad jie neoksiduotų:

 1. Valykime artišokai. Norėdami tai padaryti, pašalinkite išorinius ir sunkiausius lapus savo rankomis, kol pasieksite šiek tiek geltonus ir minkštesnius lapus. Turėtumėte žinoti, kad visada turite nulupti artišoką šiek tiek daugiau, nei norėtumėte, nes paprastai yra šiek tiek liūdna pašalinti tiek daug lapų, tačiau svarbu pasiekti geltonus.
 2. Nulupkite uodegą (geriausia su bulvių skustuku) ir galiausiai nupjaukite apatinį galą artišokas. Visą procesą galite pamatyti šioje nuotraukoje.
 3. Įdėkite juos į dubenį, pilną Vanduo su citrinos sulčių kad būtų išvengta rūdžių. Žinoma, kai jie linkę plūduriuoti, dalis artišokų būna iš vandens ir gali rūdyti, todėl gera gudrybė yra uždėti didelį koštuvą arba nutekėti ant viršaus, kad artišokai būtų visiškai panardinti į vandenį.
  Kaip nulupti artišokus

  Nulupkite artišokus ir palikite juos dubenyje su vandeniu ir citrina

 4. Įdėkite puodą su daug Vanduo per didelę ugnį ir desertinį šaukštelį Druska o kai pradeda virti, imk artišokai prie puodo. Vėlgi, kad jie nerūdytų, galite uždėti tą patį filtrą (jei jis yra metalinis) ant artišokų, kad jie būtų visiškai vandenyje. Yra ir tokių, kurie naudoja lėkštę.
 5. Šiek tiek sumažinkite ugnį (nors vanduo turėtų toliau virti) ir leiskite jam virti apie 15 minučių. Galite pažymėti šakute, kad įsitikintumėte, jog jie jau minkšti, nors mums reikia, kad jie nepervirtų, kad pastarieji nesubyrėtų.
  Virti artišokai

  Mes verdame artišokus

 6. Kada artišokai virti, nusausinti ir supjaustyti į keturias dalis.
 7. Į keptuvę be lipnios juostos įpilkite purslų alyvuogių aliejus ir padėkite jį ant vidutinės ugnies.
 8. Kai karšta, imk artišokai kad jie nebūtų vienas ant kito, bet visi liečiasi su katilu (jei jų yra daug, galite juos pagaminti keliais ratais arba naudoti didelį katilą). Virkite juos keletą minučių ir pasukite, kad jie virtų kitoje pusėje, nes dėl to kai kurios virtuvės lazdelės užduotį žymiai palengvina.
  Namie kepti artišokai

  Artišokus verdame ant grotelių

 9. Įdėkite juos į lėkštę, kurioje ketinate patiekti, ir šiek tiek pabarstykite Druska. Taip pat galite pridėti purslų pirmo spaudimo alyvuogių aliejus.
  Kaip paruošti ant grotelių keptus artišokus, skanius ir su gudrybėmis, kad jie nerūdytų

  Čia yra geri ant grotelių kepti artišokai, kartu su romėnų padažu

Laikas: 45 minutės

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Šie artišokai yra skaniai šviežiai virta ir šilta, bet tiesa ta, kad jie taip pat labai geri karšti ar net šalti (turiu omenyje kambario temperatūrą, o ne šaldytuvą). Kas dar galima paruošti iš anksto be problemų ir galite pasirinkti vieną dieną virti, o kitą dieną kepti ant grotelių prieš pat patiekiant, arba paprasčiausiai šiek tiek pašildyti puode, jei jau visiškai iškepėte. Jie dirba šaldytuvas 3-4 dienas ir tu taip pat gali sustingti.

Patiekite juos kaip lėkštę viduryje, kaip vieną užkandis (tai taip pat idealus starteris) kartu su bet koks padažas ar padažas pagal valią, bet tiesiog kaip yra iš grotelių ir su trupučiu druskos bei aliejaus, jie yra skanūs. Likite švelnus ir skanus ir auksiniu geležies prisilietimu jie tikri … skandalas!

Keptų artišokų receptas, skanus ir su gudrybėmis, kad jie neoksiduotų

Ant grotelių keptas artišokas, skanus ir su gudrybėmis, kad jie neoksiduotų

Keptų artišokų receptų variantai, skanūs ir su gudrybėmis, kad jie neoksiduotų:

Žaisk aromatiniu prisilietimu pridedant prieskoniai pavyzdžiui, pipirai, kmynai, saldieji pipirai ar pan žolelių tokie kaip čiobreliai, rozmarinai ar raudonėliai.

Jūs taip pat galite kepti juos su čili, jei norite aštrus prisilietimas, ir dar viena gera idėja yra šiek tiek įdegti česnako supjaustytas aliejuje keptuvėje prieš pat dedant artišokus.

Patarimas:

Svarbu pažvelgti į kai kuriuos detalių perkant artišokus kad jie būtų švieži ir nepriekaištingos būklės. Idealiu atveju jūsų lapai turėtų būti labai tankūs ir gana kieti, be juodų vietų.

Jei atidarysite artišoką ir plaukuotas kurios viduje jaučiasi šiek tiek sunkiai, geriausia jas pašalinti šaukštu, nes gali būti ne taip malonu valgyti. Vis dėlto, jei perkami artišokai yra sezono metu ir pasirinkdami juos laikėtės aukščiau pateiktų patarimų, šie plaukai turėtų būti švelnūs ir netgi labai malonūs valgyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.