June 15, 2021

Argentinos empanada arba kreolų mėsos tempanada su namine tešla

7 min read

Įjungta empanada ir empanadila jiems nutinka kaip ir daugeliui kitų masių, kas galimybės jas užpildyti yra beveik begalinės taip pat eina iš druska į saldainiai ir jūs galite paruošti daugumos įdarus novatoriškas arba griebtis klasikinis kaip šiame recepte.

Šie Argentinos empanada arba kreolų mėsos tempanada Jie yra labai populiarūs Argentinoje ir nors yra daug variantų, priklausomai nuo regiono, receptas, kurį pamatysite čia, sujungia dažniausiai pasitaikančius ingredientus.

Kas tau duoda pagrindiniai namai yra paruošimas minkštimas, labai lengva minkyti ir dirbti, ir kad kepant jis sustoja traškus ir skanus. Be abejonės, tai yra aperityvas, kuris yra sėkmingas, ir toliau skyriuje „Variacijos“ pasiūlymai pakeisti tam tikrus ingredientus įdaro ir taip sugebėti kiekvieną kartą suteikti jiems kitokį prisilietimą arba pritaikyti juos pagal mūsų skonį.

Jei jums patinka empanados ir empanadilos, pradėkite tam ruoštis tešla empanadoms ir koldūnams orkaitėje labai lengvai, kuris yra beveik toks pat, kokį naudojau čia, bet su aliejumi. Su juo galite tai padaryti skaniai Galisijos empanada su bonito ir pipirais.

Jei norite naudoti paruoštą tešlą, rekomenduoju ją padaryti paprastą tuno kepsnys su sluoksniuota tešla ir, žinoma, jo mini versija Naminiai tunai, kiaušiniai ir pomidorų koldūnai. Kad nesaugiau, siūlome skanius špinatų kukuliai su ožkos sūriu ir graikiniais riešutais BANGOS juodo pudingo ir obuolių pyragai su Pedro Ximénez, o jei ieškote mielos alternatyvos, koldūnai, įdaryti obuoliais ir graikiniais riešutais jie yra absoliutus džiaugsmas. Visuose iš jų galite naudoti naminę tešlą, tačiau, kaip matote, taip pat siūlau nusipirkti jau pagamintą tešlą, ypač kalbant apie koldūnus, nes tai labai greitas būdas gauti gerą naminę tešlą pasirengusi.

Ingredientai, skirti paruošti Argentinos empanadas arba kreolų mėsos tempanadas su namine tešla (apie 30 empanadilų):

 • Užpildymui:
  • 2 svogūnai.
  • 1 raudona paprika
  • 500 gr. Maltos jautienos (pavyzdžiui, veršienos kelmo arba specialaus pjaustymo kepimui). Geriausia malta mėsa yra tai, ką pasirenkate iš mėsininko, ir jie ją nedelsdami supjausto, pamiršta jau supakuotą.
  • 100 ml baltojo vyno.
  • 50 gr įdarytų žalių alyvuogių (sausas svoris).
  • 2 kietai virti kiaušiniai (recepte galite pamatyti, kaip juos virti).
  • 1/2 desertinio šaukštelio kiekvieno iš šių prieskonių:
   • Saldžiosios paprikos.
   • Maldas kumminas.
   • Markchili.
  • 1/4 arbatinio šaukštelio maltų juodųjų pipirų.
  • Alyvuogių aliejus ir druska.
 • Empanada tešlai:
  • 450 g kvietinių miltų.
  • 150 ml pieno.
  • 150 gr ledų. Taip pat galite naudoti saulėgrąžų ar alyvuogių aliejų, tačiau, mano nuomone, alyvuogių aliejus suteikia per daug skonio.
  • 1/2 kiaušinio prie tešlos, o kitą pusę – kepsniui dažyti, kai jis bus paruoštas eiti į orkaitę.
  • Žiupsnelis druskos.

Paruošimas, kaip paruošti Argentinos empanadų arba kreolų mėsos empanadų su namine tešla receptą:

 1. Mes pradedame nuo maisto gaminimo kiaušinis. Įdėkite puodą su daug Vanduo sušilti, kad kada kiaušinis visiškai uždengiami, o ugnis užvirsta vidutinėje temperatūroje.
 2. Įberkite žiupsnelį Druska ir šaukštą actas kad jei kiaušinis sulūžtų vandenyje, baltymas greitai sustings ir neišsiplaus.
 3. Kai vanduo beveik užvirs, nuimkite keptuvę nuo ugnies, padėkite ją kiaušinis po vieną į sriubos šaukštą ir suberkite juos į vandenį. Įdėkite puodą atgal į ugnį ir virkite 10 minučių, kad jie visiškai sustingtų. Baigę išimkite juos iš puodo ir leiskite jiems atvėsti.
  Kaip virti kietai virtus kiaušinius

  Virkite kietai virtus kiaušinius 10–11 minučių

 4. Skalė svogūnas ir juos smulkiai supjaustykite. Nuplaukite paprika, nuimkite uodegą ir sėklas iš vidaus ir ją taip pat supjaustykite.
 5. Ta lite Alyva į didelę keptuvę padėkite ją ant vidutinio ir mažo ugnies ir pradėkite virti svogūnas ir tai paprika Truputį DruskaRetkarčiais maišykite apie 10-15 minučių, kol daržovės suminkštės.
 6. Pakelkite ugnį, kad ji būtų stipri, ir pridėkite baltas vynas. Palaukite 2–3 minutes, kol alkoholis išgaruos.
 7. Sumažinkite ugnį iki vidutinės ugnies ir įpilkite prieskonių ( saldžiosios paprikos, den kmynų ženklas, Čili pipirai žemės ir Juodasis pipiras žemė) ir faršas kartu su trupučiu Druska ir kepkite viską kartu 5 minutes arba kol mėsa nebebus rausva. Nepamirškite mėsos šiek tiek supjaustyti virtuvės užpildu, kad nebūtų didelių gabalėlių.
  Sofrito ir prieskoniai kreolų ar argentiniečių empanadoms

  Argentinos empanadų įdarui pridedame sofrito prieskonių

 8. Nukirsti oliveris įdaryti ir kiaušinis Sunkiai, įdėkite juos į keptuvę, sumaišykite ir virkite viską dar 2 minutes, o jūs turėsite paruoštą įdarą. Pabandykite, jei jums reikia tai ištaisyti Druska.
  Argentinos arba kreolų empanadų pildymas

  Argentinos arba kreolų empanadoms jau turime paruoštų įdarų

 9. Leisti pripildytas Ruošiant tešlą koldūnams, ji tampa kompaktiškesnė ir lengviau naudojama.
 10. Dabar pasiruoškime empanadas deg. Tai galite padaryti rankomis arba su minkymo robotu, tai yra tešla, kuri yra apdorojama labai paprastai, lengvai minkoma ir yra paruošta per kelias minutes.
 11. taukai Rekomenduojama, kad jis būtų kambario temperatūros, todėl nepamirškite jį išimti prieš valandą prieš šaldytuvą arba įdėti į dubenį ir įdėti į mikrobangų krosnelę 20–30 sekundžių, kol pamatysite, kad jis pradeda šiek tiek minkštėti.
  Taukai

  Taip taukai iš šaldytuvo atrodo švieži, supjaustyti gabalėliais, kad būtų lengviau šiek tiek suminkštėti

 12. Supilkite į dubenį, kurį ketinate naudoti taukai, den pieno, vidurys kiaušinis lengvai paplakite (jei sveriate ingredientus, kiaušinio svoris bus apie 60-65 gr, kad kiaušinio masė tešlai būtų apie 30 gr), žiupsnelis Druska ir tai miltai.
  Argentinos ingredientai tešlai „empanada“

  Visus ingredientus į empanada tešlą dedame į dubenį

 13. Jei minkysite mikseriu, paprasčiausiai leiskite jam viską minkyti 5–7 minutes, kol išvaizda bus vienalytė, o jei darysite rankiniu būdu, pirmiausia šiek tiek sumaišykite ingredientus šaukštu, o kai jie pradės susispausti, galėsite maišyti. ir juos suminkyti. Jei pastebėsite, kad tešla lieka šiek tiek sausa ir nesuspausta, galite įpilti 5 arba 10 ml pieno ir tęskite minkymą.
 14. Baigę suformuokite rutulį ir leiskite jam pailsėti 15 minučių.
  Kreolų empanados diena

  Naminę tešlą jau turime paruošę Argentinos empanadoms

 15. Jau galime surinkti su pailsėjusia tešla ir šaltu įdaru Empanadas Criollas.
 16. Ištiesk minkštimas ant paviršiaus su trupučiu miltų ir kočėlu, kol jis bus gerai.
 17. Iškirpkite tešlos apskritimus 10 cm apvaliu pjaustytuvu (tai aš naudojau, bet galite juos padaryti didesnius ar mažesnius). Tešlos pertekliumi grįžtame, kad padarytume rutulį, jį ištempiame ir pjaustome toliau, kol baigsime su visa tešla.
  Argentinos empanada jus

  Tešlą iškočiojame ir supjaustome apskritimais

 18. Dėkite mažas porcijas pripildytas virš apskritimų, kad Argentinos empanada galima gerai uždaryti. Sulenkite juos per pusę su įdaru viduje ir suspauskite kraštus taip, kad jie būtų sandarūs.
 19. Tada pirštais užlenkite kraštus į vidų ir padėkite juos ant kepimo popieriumi padengtos skardos.
  Naminiai argentinietiški empanados

  Suformuojame ir užpildome Argentinos empanadas

 20. Įkaitinkite orkaitę iki 180 ° C, kaitindami ją žemyn ir su ventiliatoriumi.
 21. Nudažykite juos likusiais kiaušinis išplakite ir padėkite dėklą į vidutinio aukščio orkaitę ir kepkite apie 20-25 minutes arba kol pamatysite, kad tešla yra aštri ir šiek tiek auksinė.
  Naminiai kreolų empanados

  Kreolinius empanadus dažome kiaušiniais ir kepame

 22. Nuimkite dėklą empanadas, palaukite 5 minutes ir perkelkite juos į lentyną, kad atvėstų ir liktų aštrūs.
  Kaip pasigaminti argentinietiškų arba kreoliškų empanadų su namine tešla

  Kokie yra geri argentinietiški mpanados ar kreolų mėsos tempanadai

Laikas: 2 valandos

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Neneigsiu, kad juos ruošdamas valgau truputį, kuris dega šviežiai iš orkaitės, bet kadangi jie yra turtingesni, tai jau karšta ar net šalta, su labiausiai įsitvirtinusiais skoniais ir traškia tešla. Jas galima laikyti uždarytoje talpykloje kambario temperatūroje žemiau 3-4 dienos be problemų, taip pat gali būti sustingti.

Tai yra užkandžių rūšis, kurią mėgstu, jos yra gerai pateikiamos ir tikra prabanga valgyti jas namines, nes tai receptas, kuriam paruošti reikia tam tikro laiko. Tešla traški ir skani Y skonio pilnas įdaras mėsos, daržovių ir prieskonių dėka, Jie tikri empanados … skandalas!

Argentinos arba kreolų mėsos empanadų su namine tešla receptai

Argentinos empanada arba kreolų mėsos tempanada su namine tešla

Argentinos empanadų arba kreolų mėsos tempanadų su namine tešla recepto variantai:

Pagrindinis variantas yra tas, kad juos galima kepti ir taip pat kepti. Darykite tai labai karštame aliejuje, bet ne rūkymui (180 ° C yra tobula) ir tol, kol pamatysite, kad jie yra auksiniai išorėje. Tada palikite juos ant lėkštės ar dubenio, padengto virtuviniu popieriumi, kad sugertų aliejaus perteklių.

Įdarą galite pakeisti pagal savo skonį, pavyzdžiui, pakeisdami jo rūšį prieskoniai (tinka rozmarinas, čiobreliai ar raudonėlis), kitos daržovės pavyzdžiui, baklažanų ar net grybų ar grybų, ir net praleiskite mėsą arba ją pakeiskite žuvis konservai, pavyzdžiui, tunas, bonito ar sardinės.

Patarimas:

Įsitikinkite, kad jie nepraeina į orkaitę ir nesudegink. Taip pat būtų neigiama jį kepti trumpiau, nei reikia, nes tešla neturėtų sluoksniuotos struktūros ir būtų žalia ir kompaktiška. Geriausias rodiklis yra jo pateiktas auksas.

Jeigu nori pagaminkite šį receptą greičiauLabiausiai rekomenduoju iš anksto paruošti įdarą, likus kelioms valandoms iki dienos, prieš dieną ar net užšaldyti. Tešla yra tokia lengva ir greita, kad ją galite pagaminti vietoje ir užpildyti. Net jei norite eiti greičiau, tešlą tiesiog padalykite į dvi dalis, įdarą įdėkite į gerai ištemptą dalį, uždenkite kita puse ir turėsite vieną didelę empanadą, kuri tilps tiesiai ant kepimo skardos. Tokiu atveju kepimas gali užtrukti apie 45 minutes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.