June 15, 2021

Avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir raudonųjų pipirų vinegrete

5 min read

Sąvoka „salotos»Kiekvieną kartą, kai jis nutolsta nuo klišių, pavyzdžiui, kad jie turi salotų ir truputį ko nors kito ir kad jie yra išskirtiniai vasarai. Mes mylime salotos dėl jų siūlomas universalumas kaip jie leidžia sujungti neįtikėtiną kiekį ingredientų ir mes netgi galime įkvėpti naujos gyvybės ingredientams, kurie atrodo „pasmerkti“ vartoti tik vienu būdu.

Taip yra šiuo atveju Avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir pipirų vinegrete, nes Kas sakė, kad ankštinius augalus reikėtų valgyti tik sultingus ir su šaukštu? Jei tinkamai juos aprengsime ir patieksime šalta yra toks pat skanus ir yra puikus pasiteisinimas vartokite juos karščiausiais mėnesiais.

Pamatysite, kad šios salotos yra puikiai tinka kaip vienas patiekalas bet ir kaip Garnizonas mėsai ir ypač žuviai. Tai taip pat turi pranašumą, kurį galite paruoškite jį iš anksto ir todėl jis idealiai tinka vienam tuperis biurui, a piknikas, den papludimys ar kas ateis į galvą.

Jei mėgstate šviežius receptus su ankštiniais augalais, toli gražu ne klasikinius troškinius, kurie, net jei ir yra skanūs, karštuoju metų laiku jie taip nepatraukia, tikrai išdrįsite paruošti Humuso avinžirniai arba jos ryškiausia versija, avinžirniai ir burokėlių humusas. Net su tokiais nuostabiais avinžirniais Keptas falafelis su naminiu jogurto padažu o jei mes ieškome lęšių, nepraleiskite šio skanaus Lęšių salotos su lašiša ir avokadu.

Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos atrasite variantų kiekvienam skoniui, nuo įprasto tradicinės rusų salotos arba klasika kaimo bulvių salotos iki originalo quinoa ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinegrete, nepamirštant kitų tokių skanių kaip ryžių ir tuno salotos su prancūzišku omletu, den šaltų makaronų salotos su vištiena ir rukola bei kalkių ir mėtų padažu, den šaltų makaronų salotos su lašiša Banga Vokiškos virtos bulvių salotos.

Ingredientai avinžirnių ir tuno salotoms su garstyčių ir pipirų vinigrete (4 žmonėms):

 • 400 gramų virtų avinžirnių, nusausintų (paprastai tiek, kiek jų yra jau išvirusiame stiklainyje, taigi sutaupysite daug laiko).
 • 2 tuno skardinės augaliniame aliejuje (apie 180 gr).
 • 2 kiaušiniai
 • 1/2 raudonųjų pipirų.
 • 1/2 laiškinio česnako arba raudonojo svogūno.
 • 20 gr juodųjų alyvuogių.
 • 20 gr tabar arba kaparėliai.
 • 1 valgomasis šaukštas su senamadiškomis grūdų garstyčiomis.
 • Salotų mišinys, pagal skonį.
 • Keli lašai tabasco (nebūtina, tik tuo atveju, jei norite jam suteikti aštraus skonio).
 • 2 šaukštai baltojo acto.
 • 1 valgomasis šaukštas sojos padažo.
 • 1 šaukštas citrinos arba žaliosios citrinos sulčių.
 • 4 šaukštai alyvuogių aliejaus.
 • Druska.

Paruošimas, kaip paruošti avinžirnių ir tuno salotas su garstyčių ir pipirų vinegrete:

 1. Pirmiausia gaminsime kiaušinis. Įdėkite pakankamai į puodą Vanduo Kad kiaušinius būtų galima uždengti aukštoje temperatūroje ir dar nepradėjus virti, į jį įmuškite kiaušinius (kad nuo temperatūrų skirtumo jie nesutrūkinėtų).
 2. Kada Vanduo virti, skaičiuokite 10 minučių kiaušinis, o pasibaigus laikui, iš puodo išimkite karštą vandenį, pakeiskite jį šaltu ir greitai atvėsinkite. Jei norite tai padaryti greičiau, vis tiek galite įdėti ką tik iškeptus kiaušinius į vandens ir ledo dubenį.
 3. Nuplaukite garbanzo pupelės po šalto vandens srove ir leiskite jiems nutekėti.
 4. Jis nuplauna ir smulkiai supjausto paprika ir daryk tą patį su svogūnų laiškai. Įdėkite juos į dubenį.
 5. Jis taip pat kapoja vos vos labai plonas ir suberkite juos į dubenį.
 6. Darykite tą patį su Juodosios alyvuogės ir taip pat suberkite juos į dubenį.
 7. Nusiimk kiaušinių tryniai į kiaušinis ir įdėkite juos į dubenį.
 8. Dabar mes pridėsime likusius apsirengimas: den garstyčios grūduose – tabasco, den actas, den Sojų padažas, den citrinos sulčių, den alyvuogių aliejus ir žiupsnelis Druska. Viską gerai išmaišykite, leiskite skoniams integruotis.
  Sudėtis avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir pipirų vinegrete

  Paruoškite avinžirnių salotų padažą

 9. Šakute truputį sutrupinkite tuną ir suberkite jį į dubenį kartu su kiaušinių baltymu, susmulkintu mažais gabalėliais.
  Kaip pasigaminti avinžirnių ir tuno salotas su garstyčių ir pipirų vinegrete

  Paruoškite avinžirnių ir tuno salotas su garstyčių ir pipirų vinegrete

 10. Galiausiai joje yra garbanzo pupelės ir labai gerai išmaišykite.
  Kaip paruošti avinžirnių ir tuno salotas su garstyčių ir pipirų vinegrete

  Užbaikite avinžirnių ir tuno salotas

 11. Palikite tai ramybėje likusieji bent jau visi kartu 30 minučių, net jei norite ruoštis dieną prieš.
  Avinžirnių ir tuno salotų receptas su garstyčių ir pipirų vinigrette

  Avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir pipirų vinegrete

Laikas: 20 minučių ir 30 minučių poilsis.

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Jei šiluma suspaudžiasalotas galite laikyti šaldytuvas iki patiekimo iki dešimties minučių, bet jei norite sustiprinti skonius išsineškite bent prieš 30 minučių. Jei turite likučių, galite be problemų laikyti 3-4 dienas šaldytuve.

Norėdami jį patiekti, yra tik vienas paskutinis žingsnis – tai yra paruošti mišinių salotų lovą, kurios jums labiausiai patinka, šaltinyje, kurį turėtumėte patiekti stalo viduryje arba tiesiai ant valgomojo stalo, patiekti. ant mūsų paruoštų avinžirnių salotų. Tai daroma tik tada, kai salotos pagardinamos arba sumaišomos su kitais ingredientais, kad iškart suminkštėtų. Mėgaukitės skonių ir tekstūrų mišiniu bei rūgščiu ir actišku padažu, tai tikras … skandalas!

Avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir pipirų vinigrete, paprastas receptas

Avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir pipirų vinigrete, labai lengvos

Avinžirnių ir tuno salotų su garstyčių ir pipirų vinigrete recepto variantai:

„Vinaigrette“ pasaulis yra labai įvairus, ir mes galime naudoti tą patį padažą, pavyzdžiui, pakeisdami avinžirnius kitais elementais kiti ankštiniai augalaiar pan bulvės virti pleištuose, taip pat makaronai, Puiku!

Jūs gaunate Paruoškite jums labiausiai patinkančią vinigretę aprengti avinžirnius, įskaitant žolelių, prieskoniai, sūriai, riešutai, vaisiai, pasūdytas, aštrūs ingredientai … yra įvairių skonių variantų.

Patarimas:

Norėdami pagerinti skonius tu gauni paruoškite salotas prieš dieną, laikykite šaldytuve ir prieš patiekdami pusvalandžiui išimkite iš šaldytuvo.

Šios salotos taip pat tinka patiekiamas ant plutos duonos skrebučiųar net panašiai kanapių šaukšteliuose arba mažas tartletai. Tegul ankštinės daržovės atrodo kaip niekad net ir ypatingiausiuose renginiuose 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.