June 15, 2021

Avinžirnių salotos su bonito ir avokadu bei obuolių vinegrete

5 min read

Man patinka šokinėti salotos visus metus bet ypač aš juos ruošiu kaip tik plokštė karščiausiais mėnesiais ir kokie jie begaliniai universalus Man patinka išrasti naujus derinius ir keisti ingredientus, kad nepavargtų, nors yra keletas tokių salotų, kurios yra tobulos tokios, kokios yra, ir mes norime jas valgyti dar ir dar kartą.

Yra avinžirnių salotos su bonito ir avokadu bei obuolių vinegrete yra išsamiausias, taigi ne tik kaip Pirmas kursas galima patiekti kaip tik plokštė, ir jis yra pilnas sveikų ingredientų, natūralus ir puikiai tinkantis, todėl atsiranda apetiškiausių tekstūrų ir skonių derinys.

Gali atrodyti, kad avinžirniai yra pagrindiniai veikėjai, bet iš tikrųjų svarbiausia yra juos sekti naudojant kokybiškus ir gerus ingredientus puikus ALBO ir alyvuogių aliejus, kuris, be abejonės, yra mano mėgstamiausias tokio tipo preparatams. Padažas taip pat yra svarbus ir jūs būsite nustebinti, kaip tai greitai ir lengvai obuolių vyno patiekalas, kuris taip pat yra labai lengvas ir kreminis.

Jei jums patiko šios salotos, tikriausiai patiks ir šios endyvinės salotos su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinegrete. Ir jei jūs ieškote skirtingų receptų (ir net šviežių) su ankštinėmis daržovėmis, toli gražu ne klasikiniais troškiniais, kurie, nors ir skanūs, bet karštu oru ne taip patrauklūs, tikrai išdrįsite paruošti šį skanų Humuso avinžirniai arba jos ryškiausia versija, avinžirniai ir burokėlių humusas.

Net su tokiais nuostabiais avinžirniais Keptas falafelis su naminiu jogurto padažu o jei mes ieškome lęšių, nepraleiskite šio skanaus Lęšių salotos su lašiša, avokadu ir fetos sūriu ar tu esi skanus veggie lęšių mėsainis, labai skanus ir kreminis.

Ingredientai avinžirnių salotoms su bonito ir avokadu bei obuolių vinegrete (4 žmonėms) paruošti:

 • 400 gramų virtų avinžirnių, nusausintų (paprastai tiek, kiek jų yra jau išvirusiame stiklainyje, taigi sutaupysite daug laiko).
 • 2 indeliai su bonito del norte alyvuogių aliejuje ALBO (kiekviename indelyje yra 82 gr).
 • 2 kiaušiniai
 • 1/2 raudonųjų pipirų.
 • 1 nelabai prinokęs ir ne per kietas avokadas.
 • 20 gr sultonų razinų arba džiovintų spanguolių.
 • Pagal skonį – „Endive“ salotos ir mišrios salotos arba švelni ūgliai.
 • Obuolių vinigrette:
  • 1/2 žalio obuolio.
  • 15 ml alyvuogių aliejaus.
  • 20 ml obuolių sidro acto.
  • 20 ml citrinos sulčių.
  • 1/4 desertinio šaukštelio druskos.

Paruošimas, kaip paruošti avinžirnių salotas su bonito, avokadu ir obuolių vinegrete:

 1. Pirmiausia gaminsime kiaušinis. Įdėkite pakankamai į puodą Vanduo Kad kiaušinius būtų galima uždengti aukštoje temperatūroje ir dar nepradėjus virti, į jį įmuškite kiaušinius (kad nuo temperatūrų skirtumo jie nesutrūkinėtų).
 2. Kada Vanduo virti, skaičiuokite 10 minučių kiaušinis, o pasibaigus laikui, iš puodo išimkite karštą vandenį, pakeiskite jį šaltu ir greitai atvėsinkite. Jei norite tai padaryti greičiau, vis tiek galite įdėti ką tik iškeptus kiaušinius į vandens ir ledo dubenį.
 3. Nuplaukite garbanzo pupelės po šalto vandens srove ir leiskite jiems nutekėti.
 4. Prisijunkime vinigrette. Skalė „Apple“, nuimkite vidurį ir kojas, supjaustykite gabalais ir įdėkite į maišytuvo indelį kartu su citrinos sultimis.
 5. Maišykite kelias sekundes, kol išgrynins ir beveik neliks gabalėlių, ir pridėkite Alyva, den actas ir tai Druska ir vėl maišykite, kol gausite kreminę ir švelnią tekstūrą. Laikykite vinigretę šaldytuve, kol būsite pasirengę ją naudoti.
  Obuolių vinegretė

  Jau turime paruoštą obuolių vinegretą

 6. Jis nuplauna ir smulkiai supjausto paprika ir įdėkite jį į dubenį.
 7. Išpjova avokadas viduryje išimkite kaulą ir atskirkite mėsą nuo odos sriubos šaukštu. Supjaustykite kubeliais ir taip pat įdėkite į dubenį.
 8. Taip pat pridėkite Džiovintos spanguolės BANGOS razinų sultonai.
  Ingredientai avinžirnių salotoms

  Mes paruošiame ingredientus salotoms

 9. Yra garbanzo pupelės kartu su trupučiu obuolių vyno patiekalas ir sumaišykite visus ingredientus, būkite atsargūs, kad per daug nesigailėtumėte avokado. Jei turite laiko, rekomenduoju šį mišinį palikti šaldytuve bent 30 minučių, kol jis atvės, ypač jei ketinate gerti karštu oru, ir tokiu atveju į mišinį nedėkite endyvinių salotų. iki dabar. jam tarnauti.
 10. Dabar salotas galime dėti į dubenį viduryje arba tiesiai per vakarienes.
 11. Sumaišykite su avinžirniais norimą kiekį escarolesallat (anksčiau nuplauti, ištuštinti ir supjaustyti).
 12. Paruoškite lovą salotų daigai arba kokio tipo salotų mėgstate, ir užtepkite ant viršaus avinžirnių mišinys.
 13. Skalė kiaušinis, supjaustykite juos per pusę, tada supjaustykite ir pabarstykite viršuje.
  „Bonito“ salotos

  Mes jau turime salotas praktiškai paruoštas, ir taip gerai, kad gražus ALBO atrodo tiesiai iš indelio

 14. Pagaliau išnešk patogu iš stiklainio truputį sutrupinkite ir padėkite ant viršaus ir suberkite į salotas.
 15. Užpilkite dar šiek tiek obuolių vyno patiekalas aukščiau ir pasiruošę!
  Kaip pasigaminti avinžirnių salotas su bonito, avokadu ir obuolių vinegrete

  Taigi apetiški yra avinžirniai ir bonito salotos

Laikas: 30 minučių ir 30 minučių poilsio

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Aš jums rekomenduoju Salotas surinkite paskutinę minutę Kad ji būtų šviežia prie stalo, kad galėtumėte paruošti obuolių vinaigrette ir ingredientų mišinį su avinžirniais, o prieš pat patiekdami įdėkite salotų, kiaušinių ir bonito. Jei turite pakankamaiGeriau neatnešti salotų arba jos jas pašalina, nes jos iškart sugadintų, bet visa kita, ką galite laikyti kartu uždarytame inde, šaldytuvas 3-4 dienas jokio vargo, o vinigrette trunka dar daugiau dienų.

Mėgautis sumaišyti toks ypatingas tekstūrų ir skonių kontrastų sūrus, saldus ir rūgštus, tai suteikia šioms salotoms daug asmenybės ir daro jas tikro … skandalo!

Avinžirnių salotų receptas su bonito ir avokadu bei obuolių vinegrete

Avinžirnių salotos su bonito ir avokadu bei obuolių vinegrete

Avinžirnių salotų su bonito, avokado ir obuolių vinegreto recepto variantai:

Šių salotų siela yra avinžirniai, tačiau juos galite puikiai pakeisti kiti ankštiniai augalai pavyzdžiui, lęšių ar pupelių, taip pat bulvės virti pleištuose ar net makaronai arba kvinojair tokiu būdu jūs kiekvieną kartą ruošiate vis kitas salotas, tačiau neapsunkinate savęs.

Įpilkite į vinigretą aromatinės žolelės arba prieskoniai, pabarstykite šiek tiek riešutai skrudinti arba šiek tiek sumaišyti su avinžirniais sūris kaip jums patinka, yra keletas paprastų pakeitimų, kurie puikiai atrodo šioje salotoje.

Patarimas:

Norėdami pagerinti skonius tu gauni paruoškite salotas prieš dieną (be jokių salotų, nes jos iškart būtų negražios) laikykite šaldytuve ir pusvalandį prieš patiekdami išimkite iš šaldytuvo ir surinkite kartu su salotomis.

Šios salotos taip pat tinka patiekiamas ant plutos duonos skrebučiųar net panašiai kanapių šaukšteliuose arba mažas tartletai. Tegul ankštinės daržovės atrodo kaip niekad net ir ypatingiausiuose renginiuose 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.