June 15, 2021

Bolognese mėsos lazanija su „Thermomix“ ir jos bešameliu, nenugalima!

6 min read

Yra daugybė detalių su makaronais ir bent kartą per savaitę mėgstu su juo gaminti patiekalą. Pripažįstu, kad naudoju labai paprastus spagečius su pomidorais ir sūriu arba kai kuriais makaronais ir kartais dedu tuną, bet kai noriu paruošti makaronai platazo Ir parodyti tiesą yra tai, kad aš dažniausiai naudoju tokius preparatus kaip cannelloni ir, žinoma, lazanija.

Šis receptas iš Mėsos lazanija Bolognese su „Thermomix“ ir jos bešameliu yra tikrai Neatsispiriamas. Jame yra viskas, ko ieškau recepte, nes jo yra labai daug Gerai, Jis paruošiamas paprastu būdu, net jei tai užtrunka šiek tiek laiko (ko verta, atsižvelgiant į galutinį rezultatą), yra įdomus tekstūrų mišinys ir jame yra gratino sūrio, Ko dar galite paprašyti?

Tai daryti su „Thermomix“ yra tikras malonumas kadangi ji rūpinasi tiek mėsa, tiek bolonese, tiek bešameliu, palieka ir tobulą, ir be komplikacijų Taip pat nebūtina, kad mes būtume pasirengimo pakeitimo viršūnėje. Paruoškite boloną, pritvirtinkite lazanijos lėkštėmis, bešameliu ir sūriu viršuje ir orkaitėje, sėkmė garantuota.

Tas pats Bolonė buvo pasėta su „Thermomix“ galite jį naudoti makaronų receptas Kaip spagečiai bolognese arba rigatoni su Bolonijos padažu. Taip pat galite jį naudoti kitų tipų receptuose, pvz kepti įdaryti grybai, den mikrobangų krosnelėje faršo įdaryti baklažanai arba pereiti prie tarptautinių patiekalų ir paruošti gerą musaka arba graikų moussaka arba a naminė „Calzone“ pica su Bolonijos padažu ir daržovėmis.

Nurodo bešamelio padažas „Thermomix“, jis taip pat puikiai tinka kitoms lazanijoms, tokioms kaip originalas Špinatai „Lasagne“, den tunas ir daržovių lazanija Banga daržovių lazanija, vegetariškas ir sveikas receptas. Tai taip pat gerai atrodo tradiciškai maltos mėsos cannelloni ir švieži makaronai su bešamelio padažu ir jei jums patinka naujovės, duokite savo bechamelio gyvenimą ir panaudokite jį šiems tikslams Skandalo makaronai su garstyčiomis ir sūrio bešameliu, autentiškas delikatesas su namų prekės ženklu.

Ingredientai mėsos lazanijai Bolonijos receptas su „Thermomix“ ir jos bešameliu padaryti nenugalimas! (4 žmonės):

 • 12-16 lazanijos lėkščių (jei jos iš anksto paruoštos, tereikia jas pamirkyti). Tai priklauso nuo jūsų kepimo skardos dydžio, mano pamatysite, kad kiekvienas sluoksnis tinka 3, o jūs turite pagaminti 4 sluoksnius, todėl man reikėjo 12 plokščių, bet jei turite padėklą, kuriame telpa 4 plokštės, jums reikia 16 viso.
 • 150 tarkuoto sūrio tipo ementalio arba mocarelos. Taip pat galite naudoti parmezaną ar kitą sukietėjusį ir kietą sūrį ir sutarkuoti jį „Thermomix“.
 • Truputis sviesto kepimo skardai paskleisti.
 • Dėl Bolonė buvo pasėta su „Thermomix“:
  • 500 gr maltos mėsos (200 liesos kiaulienos ir 300 mėsos kepsnių). Geriausia malta mėsa yra tai, ką pasirenkate iš mėsininko, ir jie ją nedelsdami supjausto, pamiršta jau supakuotą.
  • 1 morka, nulupta ir supjaustyta gabalėliais.
  • 1 svogūnas, nuluptas ir supjaustytas ketvirčiais.
  • 1 salieras gabalėliais.
  • 100 ml baltojo vyno.
  • 400 g konservuotų šviežių arba susmulkintų pomidorų. Jei recepte nesutraiškėte, pamatysite, kaip tai padaryti.
  • 1 desertinis šaukštelis džiovinto raudonėlio.
  • 30 gramų alyvuogių aliejaus.
  • Druska ir šviežiai malti juodieji pipirai.
 • Dėl bešamelio padažas su „Thermomix“:
  • 500 ml pieno.
  • 45 g nesūdyto sviesto.
  • 45 gr kvietinių miltų.
  • 1/2 desertinio šaukštelio druskos.
  • Prieskoniai pagal skonį Aš naudoju muskato riešutus ir šviežiai maltus juoduosius pipirus.

Paruošimas, kaip paruošti mėsos lazaniją „Bolognese“ su „Thermomix“ ir jos bešameliu, nenugalimas!

 1. Mirkyti lazanijos lėkštės jei jie yra iš anksto virti. Pamirkykite juos dubenyje su vandeniu, paprastai 10–15 minučių (pakuotė nurodo). Jei pakuotėje pateikiamos kitos instrukcijos arba ją reikia išvirti, vykdykite jas.
 2. Jei ketinate naudoti Parmezanas Turite jį kaladėlėje, supjaustykite 3 cm gabalėliais, įdėkite į „Thermomix“ stiklą ir 15 sekundžių suplėšykite 10 greičiu. Padėkite jį į šalį.
 3. Dabar pasiruoškime Bolonė pasėta su „Thermomix“:
  1. Jeigu jis pomidoras Jūs nesutraiškėte, įdėkite į stiklinę ir 30 sekundžių sutraiškykite 5 greičiu. Jei reikia daugiau, galite dar 10 sekundžių sutraiškyti progresyviu greičiu 5–8. Išimkite pomidorą į atskirą indą.
  2. Nustatyk Morkos, den svogūnas ir tai salieras stikle „Thermomix“ kartu su alyvuogių aliejus ir pjaustykite 5 sekundes 7 greičiu.
   Sudedamosios dalys padažas bolonezas termomiksas

   Daržoves dedame į stiklinę „Thermomix“

  3. Nuleiskite mentelės likučius mentele daržovės ir kepkite 5 minutes 120 ° C temperatūroje ir 2 greičiu.
   „Sofrito“, skirtas „thermomix“ bolonezo padažui

   Mes jau turime paruoštą sofrito

  4. papildyti faršas ir šiek tiek pamaišykite mentele, kad ji atsiskirtų ir nevirtų dideliais luitais. Verdame 8 minutes 120 ° C temperatūroje sukant kairėn ir 1 greičiu.
   „Thermomix“ bolonezo padažas

   Verdame faršą

  5. Casta baltas vynas ir užprogramuokite 5 minutes esant elemento temperatūrai, pasukite į kairę ir 1 greitį.
  6. Yra pomidoras sutraiškytas, Druska, den raudonėlis ir tai maltų juodųjų pipirų.
   „Thermomix“ bolonezo padažo ingredientai

   Visi ingredientai jau yra „Thermomix“ stiklinėje

  7. Programuokite 20 minučių 100 ° C temperatūroje, pasukite į kairę ir šaukšto greičiu.
   Bolonės padažas su termomiksu

   Jau turime paruoštą Bolonijos padažą su „Thermomix“

  8. Bandyti Bolonijos padažas jei jums reikia tai ištaisyti Druska.
 4. Pradėjome montuoti lazanija: stačiakampėje kepimo skardoje ir šiek tiek paskleiskite Sviestas kad jūsų niekas neliptų, įdėkite šiek tiek bešamelio, kad šiek tiek padengtų pagrindą, ir padėkite 3 ar 4 plokštes makaronai ir daugiau nei trečdalis Bolonijos padažas. Atlikite šį procesą tris kartus ir padėkite paskutinį lapų sluoksnį makaronai.
  Bolonesa lasana plokštelė

  Dedame makaronų sluoksnius

  Naminė bolonesa lasana

  Ir Bolonijos padažo sluoksniai

 5. Toliau mes ateiname bešamelio padažas su „Thermomix“:
  1. Nustatyk Sviestas stiklinėje „Thermomix“ ir ištirpinkite 3 minutes 100 ° C temperatūroje ir 1 greičiu.
  2. papildyti miltai, stenkitės nenukristi ant peilių vidurio, kad jis netaptų žalias, ir virkite 5 minutes 100 ° C temperatūroje ir 1 greičiu.
   Roux bechamelio padažui su termomiksu

   Mes gaminame miltus su sviestu

  3. Jame yra pieno, den Druska, den Juodasis pipiras ir tai muskato riešutas ir virkite bechamelį 12 minučių 90 ° C temperatūroje ir 4 greičiu.
   Bešamelio padažas su „Thermomix“

   Jau turime bechamelio padažą su paruoštu „Thermomix“

  4. Pabandykite, jei jums reikia tai ištaisyti Druska arba iš prieskoniai.
 6. Įpusėjus bešamelio padažui, pašildykite orkaitę iki 180 ºC kaitindami aukštyn ir žemyn bei ventiliatorių.
 7. Supilkite bechamelis aukščiau lazanija kad jis ją visiškai uždengtų.
  Bechamelio termomiksas lazanijos jautienos lasanai

  Mes užpilame bešamelę ant lazanijos

 8. Paskirstyti sūris tarkuoti arba supjaustyti viršuje.
  Tarkuotas sūris termomikso lasanai

  Mes paskirstome sūrį ant paviršiaus ir tiesiai į orkaitę

 9. Padėkite dėklą ant vidutinio aukščio orkaitėje ir kepkite apie 15 minučių arba tol, kol sūris viršuje bus suteptas, o aukso spalva bus tokia apetiška.
 10. Išimkite iš orkaitės ir palikite 5 minutes pailsėti prieš patiekdami ir supjaustydami.
  Kaip padaryti nenugalimą bolonezinę jautienos lazaniją su „Thermomix“ ir jos bešameliu

  Taigi naminė Bolonijos lazanija supjaustoma „Thermomix“

Laikas: 1 valanda

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Po trumpai palaukti 5 minutes dabar galite jį pašalinti iš dėklo sienų naudodami virtuvinę mentelę, supjaustyti porcijomis ir patiekti, labai karšta. Žinoma, paprašykite valgytojų šiek tiek palaukti prieš bandydami, nes jie beveik švieži iš orkaitės ir gali šiek tiek sudegti. Jei turite likučių, galite laikyti jį uždarytoje talpykloje šaldytuve iki 3-4 dienų taip pat yra galimybė jį užšaldyti.

Lazanija išėjo sultingas ir skanus naminio Bolonijos padažo, bešamelio kremo ir gratino sūrio dėka jie suteikia galutinį skonį tikro … skandalo receptas!

Jautienos lasana a la bolonnaise receptas su „Thermomix“ ir jo bešameliu, nenugalimas

Bolognese mėsos lazanija su „Thermomix“ ir jos bešameliu, nenugalima!

Bolognese pagamintos mėsos lazanijos receptas su „Thermomix“ ir jo bešameliu, nenugalimas!

Sumontavę galite pakeisti ir kepimo skardą atskiri puodai. Tokiu atveju aš rekomenduoju vietoj lazanijos naudoti kanapių plokšteles, nes jos yra mažesnės ir jų forma geriau prisitaikys.

Į Boloniją įpilkite kitų ingredientų kaip grybas ar grybas kad dar labiau praturtintumėte, virkite juos kartu su svogūnais ir morkomis, kai jie beveik baigsis, ir juos galima smulkiai supjaustyti arba supjaustyti.

Patarimas:

iš anksto paruoštos lazanijos lėkštės jų yra daug patogu naudoti ir vargu ar randu jokio skirtumo nuo tradicinių, kurie yra virti. Žinoma, jei radote šviežių lazanijos lėkščių ar pagalvojote, tai yra tie, su kuriais pasieksite geriausių rezultatų, nes švieži makaronai yra skanesni ir minkštesnės tekstūros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.