June 15, 2021

Bulvių omletas „Thermomix“ su svogūnais (arba be jų) ir gudrybės jam sustabdyti

6 min read

Tai yra šiandien vienas iš labiausiai pripažintų Ispanijos gastronomijos receptų, žinomas visame pasaulyje ir labai sėkmingai, kur tik jis patiekiamas. Tai yra apie omletas, taip pat žinomas kaip Ispanų tortilijair be ginčų dėl svogūno taip ar svogūno ne, bent jau tai tikras … skandalas!

Išmokite ruoštis bulvių omletas „Thermomix“ su svogūnais (arba be jų) ir gudrybės jam uždusti. Asmeniškai man patinka su svogūnu ir gerai varške, bet žemiau recepte galite pamatyti, kad aš nurodau visus jo paruošimo būdus, be svogūno arba šiek tiek suvyniojus į keptuvę.

Ir su nuoroda į pasukite tortilijąŠiek tiek praktikuojant ir naudojant nelimpančią keptuvę bei didesnio skersmens dangtį ar lėkštę, viskas yra gana kontroliuojama, recepte pamatysite, kad aš išsamiai paaiškinu, kaip tai padaryti.

Jei, paruošę, norite suteikti jai dar vieną prisilietimą, kad jį pristatytumėte (ir jis puikiai tinka vaikams), galite jį patiekti Ispaniško omleto ir serano kumpio suktinukai su garstyčių ir medaus padažu, jie atrodo gerai. Ir jei jums patinka tortilijos, jums tikrai patiks ją virti skaniai cukinijos ir svogūnų omletas, labai sultingas ir apetiškas, a puikus prancūziškas omletas su patarimais ir gudrybėmis, den šviežių špinatų omletas, labai turtingas ir paprastas arba garsiausias baskų omletas, Menkės omletas.

Jei turite šiek tiek laiko, eikite į šiuos Ant grotelių kepti žali šparagai su romekso padažu ir tortilijos suktinukais, būsite nustebinti, kaip jie atrodo, ir į tai taip pat galite įtraukti paprastą tortiliją ryžių ir tuno salotos su prancūzišku omletu, lengvos ir labai sodrios, Atrodo gerai.

Ingredientai, skirti pagaminti bulvių omleto receptą „Thermomix“ su svogūnais (arba be jų) ir gudrybės jį užgniaužti (užkandis 6 žmonėms):

 • 600 gr bulvių.
 • 700 gramų vandens bulvėms supjaustyti ir 100 gramų jų virti.
 • 200 gr svogūno, jei norite jo įdėti. Man patinka jo suteikiamas prisilietimas.
 • 6 kiaušiniai L.
 • 80 ml pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus.
 • Druska.

Paruošimas, kaip paruošti bulvinį omletą „Thermomix“ su svogūnais (arba be jų) ir gudrybės jam uždusti:

 1. Nuplaukite bulvės, ypač jei jie turi daug dirvožemio ir juos nulupkite. Jei po lupimo jie patenka nešvarumų, nuplaukite juos vandeniu.
 2. Išpjova bulvės ketvirčiais (arba tik per pusę, jei jie maži) ir padėkite juos į „Thermomix“ stiklą.
  Bulvės ispaniškam omletui

  Mes įdėjome bulvių gabaliukus (didelius) į stiklinę

 3. Įpilkite 700 gr Vanduo ir sukapokite juos 2 sekundes 5 greičiu.
  Ispaniškas omletas „Thermomix“ su kapota bulve

  Vandens dėka „Thermomix“ bulvės pjaustomos fenomenaliai

 4. Supilkite juos į krepšį (o jei liko didelis gabalas, supjaustykite peiliu) ir padėkite jį po šalto vandens srove, kad jie būtų gerai išvalyti ir krakmolas bulvė, kuris verčia juos gaminti vėliau, nesilaikant vienas kito.
 5. Skalė svogūnas, supjaustykite juos į ketvirčius ir supjaustykite 2 sekundes 5 greičiu.
  Susmulkinta svogūno termomikso tortilija

  Susmulkinkite tortiliją su „Thermomix“

 6. Įdėkite drugelį, meskite alyvuogių aliejus ir užvirkite svogūnas 5 minutes 120 ° C temperatūroje sukant į kairę ir greičiu 1. Jei nenorite pridėti svogūnų, darykite tą patį, bet tik su aliejumi.
  Svogūnai omletui

  Mes jau virėme svogūnus

 7. papildyti bulvės jau nusausinti kartu su 100 ml Vanduo Ir šiek tiek Druskair virkite viską kartu 12 minučių 120 ° C temperatūroje sukdami į kairę ir šaukštu.
  Bulvės ir svogūnai termomikso omletui

  Taip gerai yra svogūnai ir bulvės omletui

 8. Pašalinti bulvė ir tai svogūnas jau virti atskirame inde, kuris yra platus, kad vėliau kiaušiniai taip pat tilptų.
 9. Casca kiaušinis ir supilkite juos į stiklinę kartu su trupučiu Druska ir maišykite juos 20 sekundžių 3 greičiu.
  Ispaniško omleto „thermomix“ kiaušiniai

  Sumaišome kiaušinius

 10. Supilkite kiaušinis ten esančiame konteineryje bulvės ir tai svogūnas ir viską sumaišyti.
  Tortilijos mišinys bulvių svogūnas termomiksas

  Mišinį jau paruošėme ispanų omletui

 11. Dabar jūs turite varškės tortilanas. Naudokite keptuvę su trupučiu alyvuogių aliejus ir padėkite jį ant vidutinės ugnies.
 12. Supilkite mišinį į keptuvę, kai ji yra karšta, ir sumaišykite, kad visi ingredientai pasiskirstytų.
 13. Kai pastebite, kad jis įstrigęs po apačia (galite tai patikrinti šiek tiek pajudindami kaktą ir pamatę, kad viskas susideda į vieną kaladėlę ir atitrūkusi nuo kaktos), turėtumėte ją apversti.
 14. Tam, kad paversk jį Paimkite dangtį ar lėkštę, didesnę už keptuvę, uždenkite ją ir dabar supilkite visą keptuvės turinį į lėkštę ar dangtį, kad iš viršaus dabar matytumėte nelygią tortilijos dalį. Tortiliją atsargiai ištuštinkite iš lėkštės į keptuvę, kad ji būtų toje pusėje.
 15. Dabar tai priklauso nuo jūsų. Jei norite, kad tortilija būtų šiek tiek skysta viduje, nustatykite šilumą šiek tiek didesnę (tik šiek tiek), kad ji greitai sutrūktų iš išorės ir padėtų į lėkštę. Jei norite, kad jis būtų visiškai netolygus, laikykite ugnį labai žemai, kad ji neišdegtų išorėje, puikiai nesulenkiant vidaus. Testą galite atlikti su dantų krapštuku ir įdėję jį patikrinkite, kiek jame yra skysčių.
  Kaip pasigaminti bulvių omletą „Thermomix“ su svogūnais arba be jų, ir gudrybių jam sustabdyti

  Jau turime paruoštų bulvių ir svogūnų omleto su „Thermomix“

  Bulvių ir svogūnų omleto termomiksas

  Vidutiniškai matau, kad jis buvo visiškai įdėtas, kaip norėjau

Laikas: nuo 45 minučių iki 1 valandos

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Bulvių omletas turi visų skonių detalių, todėl jis gali būti patiekiamas ką tik išvirtas ir karštas, karštas ar net šaltas. Asmeniškai man patinka šaltas ir pailsėjęs bulvių omletas, pagamintas kelias valandas prieš ar net prieš dieną. Tai siejasi su tuo, kad man patinka, kad jie yra visiškai įsitraukę, nes jei norite, kad jie būtų pusiau įsitraukę ar pakankamai skysti, idealiausia yra suvartoti jį vos paruošus.

Su svogūnais arba be jų, daugiau ar mažiau varškės, ką tik išvirta arba pailsėjusi, bulvių omletas yra tikras džiaugsmas ir jo galima paimti užkandis su šakute, tortilijos iešmo formos, jis puikiai tinka pietums sumuštinis ir, žinoma, kaip užkandis ar net paprasta vakarienė. Bet kokiu atveju tai visada tikras … skandalas!

Bulvių omleto receptas „Thermomix“ su svogūnais arba be jų ir gudrybės jam uždusti

Bulvių omletas „Thermomix“ su svogūnais (arba be jų) ir gudrybės jam sustabdyti

Bulvių omleto „Thermomix“ receptų variantai su svogūnais (arba be jų) ir gudrybės jam sustabdyti:

Klasikinė versija yra ta, kurią jūs matėte, bet man patinka eksperimentuoti ir raginu tai padaryti. Pavyzdžiui, galite naudoti karamelizuotas svogūnas su „Thermomix“, suteikia jai šiek tiek saldaus prisilietimo, kuris atrodo gerai, ir jūs taip pat galite įtraukti kitos daržovės pavyzdžiui, žaliosios paprikos, cukinijos ar baklažanai.

Paragaukite pridedant prieskoniai arba aromatinės žolelėsPagal jūsų skonį, pavyzdžiui, saldžiosios paprikos, kmynai, karis, raudonėliai, čiobreliai, rozmarinai ar bazilikai.

Jūs taip pat galite supjaustyti bulves ir svogūnus kaip visada darėte ir įdėkite juos tiesiai į „Thermomix“ virti, bet ne kapoti. Man patinka supjaustyti bulves į keturias dalis, o po to supjaustyti kiekvieną dalį ir svogūnus pusiau ir plonomis juostelėmis, kaip matote paveikslėlyje.

Bulvės ir svogūnai omletui

Taip dažniausiai pjaustau bulves ir svogūnus omletui

Patarimas:

Raktas padaryti omletas yra gaisro temperatūros kontrolė. Kad nepadarytumėte klaidos, geriausia ją laikyti vidutiniškai minkštą, kad ji po truputį nusėstų ir, svarbiausia, kad ji nesudegtų, nes tik to negalėsite ištaisyti. Žinoma, jei norite varškės, karštis turėtų būti šiek tiek aukštas, kad kai tik pirmasis kiaušinio sluoksnis būtų nelygus, jį apverskite.

Pašalink baimę vartyti stalus! Su fiksuotu dangčiu ar plokštele, visada didesne nei naudojama keptuvė (tai dažniausiai yra įprasta problema, nes nelaimė yra naudoti mažesnę plokštelę), tu neturi problemų kad jį apversčiau ir puikiai nustatytumėte iš abiejų pusių. Viskas pasidaro šiek tiek komplikuota, kai norisi omleto, kuris yra šiek tiek įterptas į vidų, vien dėl to, kad jis tampa labiau šokamas ir varvantis, tačiau nėra nieko tokio, kaip šiek tiek praktikuoti, kol jo gausi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.