June 15, 2021

Burrata su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinegrete

4 min read

Kai pagrindinis recepto veikėjas yra vienas geras produktas, geriausia, ką galime padaryti, tai surasti ingredientų derinį, kad jis atrodytų kuo geriau ir pagerintų jo skonį bei struktūrą. Paprastai tai būna mėsos ir žuvies atveju, nors šis receptas yra apie labai ypatingas sūris.

Šis receptas iš burrata su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinegrete yra tikras džiaugsmas, su vienu fantastiškas sūraus ir saldaus skonio derinys ir vienas labai ypatingas tekstūrų mišinys nes yra švelnių ir minkštų elementų, o kiti – aštrūs ir švieži. Viskas nuplauta gėriu vinigrette kur balzamiko actas be baziliko suteikia jam būdingą skonį.

Šis patiekalas atsirado būtent todėl, kad turėjau labai geros kokybės burrata ir norėjau jį patiekti ant stalo a paprastas ir patrauklus, su ingredientais, kurie tinka prie šio skanaus itališko sūrio. Tiems, kurie to neišbandė ar nežino, burrata yra sūris kurio pavadinimas kilęs iš „burro“, kuris itališkai reiškia sviestą ir yra dėl savo kreminės ir lygios tekstūros. Išorė yra mocarelos sūrio maišelis, tačiau jis užpildytas pieno grietinėlės ir mocarelos mišiniu (šis mišinys vadinamas stracciatella, bet ne ledai!), o dėl gailimos ir elastingos skonio ir tekstūros derinio tai tampa festivaliu burnoje.

Jei jums patiks šis receptas, jums tikrai patiks ši kita italų klasika pomidorų ir mozzarella caprese salotos su baziliku. Jūs taip pat pamilsite mūsų tradicinės šalies bulvių salotos Banga Vištienos cezario salotos su naminiu cezario padažu. Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos atrasite variantų kiekvienam skoniui, nuo Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu Tailando įkvėpimo ar garsiojo Kiniškos salotos su rūgščiu baltu padažu (Pažadu tau, kad labai skanu).

Jei tai, ko ieškote, yra originalios salotos, pirmyn pasiruoškite Lęšių salotos su lašiša ir avokadu, den quinoa ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinegrete, den šaltų makaronų salotos su vištiena ir rukola bei kalkių ir mėtų padažu ir tai krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis.

Taip pat rasite tipišką Rusiškos salotos, tradicinis „Murcia“ pomidorų salotos, dar vadinamas šlapiu ar šlapiu, klasikinis ir naudingas šaltų makaronų salotos su lašiša ir tai Vokiškos virtos bulvių salotos.

Ingredientai, skirti paruošti burratą su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinigrete (2 žmonėms):

 • 1 burrata (tai itališko sūrio rūšis). Aš naudojau 200 gr burrata (nusausintas svoris), bet jis gali būti jūsų pageidaujamo dydžio.
 • 3-4 šviežios figos.
 • 1 valgomasis šaukštas kedro riešutų.
 • Maišytos salotos. Aš visada mėgstu įtraukti rukolą, ėrienos salotas ir kokią kitą veislę.
 • Alyvuogių aliejus ir druska, geriau, jei jis yra dribsniai.
 • Vinaigrette:
  • 2 šaukštai pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus.
  • 1 valgomasis šaukštas balzamiko acto.
  • Šiek tiek šviežių baziliko lapų.

Paruošimas, kaip paruošti burrata receptus su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinigrete:

 1. Palikite ją burrata iš šaldytuvo likus ne mažiau kaip 2 valandoms iki vartojimo, kad pasiekus stalą jis nebūtų šaltas ir gautų intensyvesnį skonį.
 2. Įdėk važiavo mažoje keptuvėje kartu su šaukštu alyvuogių aliejus ir iki vidutinės ugnies. Laikykite atmerktas akis ir judinkite jas taip, kad jos visiškai paruduotų nedegdamos (o tai atsitinka gana lengvai, jei esame šiek tiek aplaistyti).
 3. Paskirstykite ant plokštelės, kurią ketinate pasiimti prie stalo salotos.
 4. Nuplaukite šaltu vandeniu pav ir padalykite juos į 8 dalis.
 5. Išnešk burrata skysčio, kuriame jis yra išsaugotas, ir įdėkite jį į plokštelės vidurį.
 6. Paskirstykite aplinkui pav.
 7. Susmulkinkite lapus Bazilikas ir įdėkite juos į indą su dangčiu. Taip pat pridėkite alyvuogių aliejus ir tai balzamiko actas, uždenkite indą ir keletą sekundžių gerai purtykite, kad padažas emulguotųsi, ty kad visi skysčiai būtų sumaišyti ir jis taptų vienalytis. Žinoma, pabandykite palikti savo nuožiūra, nes kiekiai yra orientaciniai.
 8. Supilkite vinigrette virš figų ir salotų.
 9. Plisti važiavo virš burrata ir salotų, taip pat Alyva kur juos paauksavai.
 10. Jei manote, kad tai tikslinga, pasiimkite šiek tiek daugiau alyvuogių aliejus žalio viršuje ir žiupsneliu druskos dribsnių ir papuoškite burratą keliais lapais Bazilikas aukščiau.
  Burrata receptas su figų salotomis, pinonais ir baziliko vinegrete

  Tai burrata su salotomis

Laikas: 10 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai bet kokios rūšies salotos jis virtas ir patiekiamas tuo pačiu metu nes jį surinkti reikia labai trumpai. Jį galima valgyti tokį, koks yra, palaipsniui padalinti burratą ir sumaišyti su likusiais ingredientais, arba su duona ar skrebučiais, ant viršaus uždėti salotų, gabalėlį burratos, figų ir pušies riešutų.

Pateikimas yra fantastiškas, o saldžių ir sūrių skonių bei švelnių ir traškių tekstūrų derinys daro šias salotas tokias patrauklias, tikro … skandalo!

Kaip pagaminti burratą su figų salotomis, pinonais ir baziliko vinegrete

Burrata su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinegrete

Burrata recepto variantai su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinigrete:

Pagrindinis šių salotų veikėjas yra burrata ir tiesa ta, kad ji puikiai dera su daugeliu ingredientų derinių, tiek salotose, tiek kitu būdu, ir visada ieško saldus-sūrus kontrastas.

Paprasčiausiai su rukola Ir šiek tiek medus ir aliejus yra skanus riešutai pavyzdžiui, mėgintuvėlius ar graikinius riešutus, tai gerai pakeičia figas keptas moliūgas, braškių arba raudoni vaisiai kartu su daržovės skrudinti arba troškinti, įmaišyti Juodosios alyvuogės, jis purškiamas vienu pesto baziliko, kedro riešutų ir sūrio, kuris suteikia prieskonį Pipirai ką tik nudažyta juoda spalva … derinių begalė.

Patarimas:

Šio recepto raktas yra naudoti geriausius ir šviežiausius ingredientus. Geros kokybės trumpa laiko paruošta ir supakuota burrata bus labai kreminė ir skani, figos geriau, jei sezono metu, ir, žinoma, gera pirmo spaudimo alyvuogių aliejus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.