June 15, 2021

Endyvos salotos su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinegrete

5 min read

Labai mėgstu gaminti ir valgyti salotas namuose, ypač todėl, kad stengiuosi nenuobodžiauti ir Visada sugalvoju naujų derinių. Tiesa ta, kad aš juos retai atlieku kaip akompanimentą ir jie beveik visada būna panašūs tik plokštė tą dieną, kai mes tai jaučiame, todėl įsitikinu, kad jie eina kuo išsamesnė kaip ir su šiuo pasiūlymu.

Yra endyvinės salotos su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinegrete taip pat turi viską pavyks nes gaunamas ingredientų derinys originalus, patrauklus ir patenkintas, su ypatumu vinigretė, kuri jums patiksJis paruošiamas labai greitai ir tikrai jį įtrauksite į daugelį kitų salotų. Tai puikus pasirinkimas žiemą kaip endive yra visas sezonas Ir nors karštais mėnesiais aš asmeniškai vartoju daug daugiau salotų, kai šaltu oru jaučiuosi kaip salotos, aš naudoju šias.

Sakinys papildomas traškus kai kurių graikinių riešutų prisilietimas ir saldus skonis vynuogės, koks fenomenalus mačas su likusiais. Jei norite jį pakeisti skyriuje „Variacijos“, taip pat rasite daugybę pasiūlymų, kaip jį vėl ir vėl paruošti nepavargstant. Paprasta, sveika ir gera, ko dar galėtumėte paprašyti?

Jei jums patinka šis receptas, jums tikrai patiks kitos salotos, pavyzdžiui, „Italaiana“ pomidorų ir mozzarella caprese salotos su baziliku Banga burrata su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinegrete. Jūs taip pat pamilsite mūsų tradicinės šalies bulvių salotos Banga Vištienos cezario salotos su naminiu cezario padažu. Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos atrasite variantų kiekvienam skoniui, nuo Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu Tailando įkvėptas, garsus Kiniškos salotos su rūgščiu baltu padažu (Pažadu tau, kad labai skanu) arba keista originalios Valdorfo salotos.

Jei tai, ko ieškote, yra originalios salotos, pirmyn pasiruoškite Lęšių salotos su lašiša ir avokadu, den quinoa ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinegrete, den šaltų makaronų salotos su vištiena ir rukola bei kalkių ir mėtų padažu, den papajos salotos su fetos sūriu ir palmių širdelėmis, den avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir raudonųjų pipirų vinegrete ir tai krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis.

Taip pat rasite tipišką Rusiškos salotos, tradicinis „Murcia“ pomidorų salotos, dar vadinamas šlapiu ar šlapiu, klasikinis ir naudingas šaltų makaronų salotos su lašiša ir tai Vokiškos virtos bulvių salotos.

Ingredientai ruošiant escarolio salotas su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinigrete (2 žmonėms):

 • 1/2 escarolio salotų arba pageidaujamo kiekio.
 • 8 konservuoti balti smidrai.
 • 8 purpurinės vynuogės be grūdų.
 • 100 gr konservuotų bonito.
 • 20 g nuluptų graikinių riešutų.
 • Vinaigrette:
  • 1 kiaušinis ir druska bei actas jam išvirti.
  • 1 desertinis šaukštas acto.
  • 1 desertinis šaukštas prancūziškų garstyčių.
  • 1 šaukštas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus.
  • Druska.

Paruošimas, kaip paruošti escarolio salotų su bonito, šparagų ir kiaušinių bei garstyčių vinigretės receptą:

 1. Mes pradedame nuo maisto gaminimo kiaušinis už vinigretą. Įdėkite puodą su daug Vanduo sušilti, kad kada kiaušinis visiškai uždengiami, o ugnis užvirsta vidutinėje temperatūroje. Beje, net jei jums reikia išvirti tik vieną kiaušinį, gali būti įdomu išvirti kelis vienu metu, nes jūs galite juos paruošti kitiems preparatams su tokiomis pačiomis pastangomis.
 2. Įberkite žiupsnelį Druska ir šaukštą actas kad jei kiaušinis sulūžtų vandenyje, baltymas greitai sustings ir neišsiplaus.
 3. Kai vanduo beveik užvirs, padėkite kiaušinis po vieną į sriubos šaukštą ir suberkite juos į vandenį. Virkite juos 10 minučių, kad jie visiškai sustingtų, o kai jie bus paruošti, išimkite juos iš puodo ir leiskite jiems atvėsti.
  Kaip virti kietai virtus kiaušinius

  Virkite kietai virtus kiaušinius 10–11 minučių

 4. Dėl šio recepto, jei norite paspartinti atvėsimą kiaušinis Rekomenduoju panardinti į vandenį su trupučiu ledo.
 5. Nupjaukite lapus endyvas Gabalais supilkite juos į kanalizaciją, gerai nuplaukite šaltu vandeniu ir palikite ten nuvarvėti.
 6. Skalė kiaušinis, padėkite ant lėkštės ir sutrinkite šakute, kad ji taptų mažais gabalėliais.
 7. įdėti kiaušinis susmulkinkite inde su dangčiu ir likusius ingredientus įpilkite į vinigretą: actas, den Prancūziškos garstyčios, den alyvuogių aliejus ir žiupsnelis Druskair nedvejodami pridėkite daugiau bet kurio iš jų. Uždenkite indą ir suplakite, kad ingredientai būtų gerai išmaišyti ir būtų paruošta vinigretė.
  Kiaušinių ir garstyčių vinigretė salotoms

  Taip atrodo kiaušinių ir prancūziškų garstyčių vinetė

 8. Išpjova smidrai balta pusiau.
 9. Derva patogu ant lėkštės ir supjaustykite griežinėliais.
 10. Nuplaukite vynuogės nuvalykite virtuvės popieriumi ir supjaustykite griežinėliais.
 11. graikiniai riešutai skrudinti jie yra turtingesni ir, nors tai galima padaryti orkaitėje ar keptuvėje, jie gerai atrodo ir mikrobangų krosnelėje. Įdėk graikiniai riešutai mikrobangų krosnelėje saugioje talpykloje su trupučiu Alyva ir virkite juos visa jėga, kol pagels. Norėdami tai padaryti, skirkite jiems 1 minutę ir nuimkite, sumaišykite ir pakartokite partijas 30 sekundžių, kol jie gaus šį auksinį išvaizdą.
  Mikrobangų krosnelėje skrudinti graikiniai riešutai

  Taip mikrobangų krosnelėje atrodo skrudinti graikiniai riešutai

 12. Nukirsti graikiniai riešutai šiek tiek, kad jie būtų mažesni gabaliukai, pagal jūsų skonį.
 13. Dabar mes galime surinkti salotas. Norėdami tai padaryti, įdėkite escarolesallat ant vienos ar dviejų lėkščių, atsižvelgiant į tai, kaip ją patiekiate, ir padėkite smidrai, den patogu, diskai Vynuogė ir tai graikiniai riešutai. Galiausiai užpilkite šaukšteliu kiaušinių ir garstyčių vinegretės kad jis pasiskirstytų per plokštelę.
  Kaip pasigaminti escarolio salotų su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinegrete

  Escarole salotas jau turime paruošę

Laikas: 20 minučių plius kietai virto kiaušinio atvėsinimo laikas

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai salotos labai lengva ir greitai paruošiama todėl idealiausia patiekti ką tik surinktą. Taip tu gali iš anksto kai kuriuos dalykus kaip išvirti kiaušinį ir palikti paruoštą vinigretą, o paskutinę minutę paruošti ir surinkti likusius ingredientus.

Tai gerai, pripildyta labai gerų ingredientų, med saldaus ir sūraus kontrastai taip pat struktūros. Be to, vinigretė suteikia jai daug asmenybės ir daro ją salotomis. tikro … skandalo!

Endive salotų receptas su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinegrete

Endyvos salotos su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinegrete

Escarole salotų su bonito, šparagais ir kiaušiniais bei garstyčių vinegreto recepto variantai:

Salotos priima bet kokį derinį, tačiau šiuo atveju aš pasilikčiau pagrindą, kuris yra endyvinis, ir kiaušinių bei garstyčių vinigretą, ir aš pakeisčiau likusius ingredientus, iš tikrųjų aš paprastai tai darau. Pateikite šiek tiek sūris sukietėjęs arba ožkos ritinys ar brie atrodo gerai, vietoj vynuogių galite pridėti „Apple“ arba granatas, kiti riešutai vietoj graikinių riešutų kai kurie oliveris ar mažai saldžiųjų kukurūzų taip pat gabalėliai Keptos bulvės kad šios salotos būtų unikalus ir pilnas patiekalas.

Vinaigrette taip pat leidžia atlikti tam tikrus pakeitimus, nes galite juos naudoti acto rūšis kiekvieną kartą (pavyzdžiui, iš baltojo vyno, sunokusio ar obuolio) ir įtraukite žolelių susmulkinti kaip bazilikas ar mėtos ir šiek tiek prieskonių paragauti pipirų, kmynų ar net pipirų.

Patarimas:

Šio recepto raktas yra naudoti geriausius ir šviežiausius ingredientus. Visos endyvinės salotos, kurias mes supjaustome namuose, bonito ir šparagai geros kokybės, fantastiškas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus … tokiuose paprastuose patiekaluose, kurie nėra virti, visos šios detalės labai pastebimos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.