June 15, 2021

Gallo. Labai paprastas meksikietiškas salsos receptas

4 min read

man labai patinka sužinoti kitų kultūrų receptus ir kiek įmanoma bandykite rasti Ingridientai su tais, kurie paprastai yra paruošti, arba naudojate pasirinkimus, kuriuos turite. Štai kas vyksta su šiuo receptu ir jo aštriu prisilietimu, kuriam mes turime naudoti ingredientus, kuriais galime pasitikėti.

Šis receptas iš galas ar tai salotos ar Meksikietišką salsą paruošti labai lengva ir veikia kaip akompanimentas arba pagardinti įvairiais meksikietiškais patiekalais, tokiais kaip ant grotelių kepta mėsa, tacos, kesadilijos, nachos ir kiti užkandžiai. Jums nereikia nieko gaminti, nes viskas derinama kartu kapotas ir šviežias ir jūs turite jį paruošti per kelias minutes, o jo spalvos primena Meksikos vėliavą.

Įprasta yra naudoti serano arba jalapeño pipirai suteikti jai būdingą prisilietimą aštrus Bet jei jų nerandate, galite naudoti žalias arba raudonas paprikas ir pridėti aštraus skonio su viskuo, ką turite po ranka, pavyzdžiui, čili ar tabasco.

Jei norite paruošti meksikietišką meniu, nieko geriau nei paruošti vieną iš populiariausių užkandžių padažų visame pasaulyje naminis guacamole padažas, lengvas ir skanus, kuris puikiai tinka klasikiniams nachos, kurie jį drėkina arba eina į šį platazo, kai kurie nachos su sūriu, gvakamole ir keptu čili con carne, kuriam aš taip pat rekomenduoju pasiruošti chili con carne, labai lengvas ir daug skonio.

Pokyčiams dar vieną dieną galite šiek tiek pasiruošti Meksikietiški burritai su malta mėsa ir pupelėmis, tam tikras vištienos tacos su avokadu, paprika ir grietine, Nagai Kepta vištiena Tinga ar kai kurie meksikos vištienos fajitas, o jei išdrįsite, galite pasportuoti naminė kviečių tortilija su mūsų receptu jie yra labai paprasti! Taip pat siūlau paruošti vieną iš mano mėgstamiausių meksikietiškų receptų, Meksikietiškos vištienos ir sūrio kesadilijos su daržovėmis ir avokadu, arba paprastesnė versija su Meksikietiško kumpio ir sūrio kesadilijos. Ir jei norite Meksikos įkvėptų patiekalų, paruoškite šią keptuvę dešra su pupelėmis ir gvakamole.

Ingredientai, skirti paruošti labai lengvo meksikietiško padažo pico de gallo receptą:

 • 1 didelis, prinokęs pomidoras, pageidautina plonos odos.
 • 1/4 purpurinio svogūno.
 • 1 jalapeño pipiras arba 2 serrano pipirai arba 1/2 žaliosios paprikos.
 • 1/2 kalkių sultys.
 • Kai kurie švieži kalendros lapai.
 • Druska.

Paruošimas, kaip pasigaminti pico de gallo, labai lengvą meksikietišką padažą:

 1. Nuplaukite pomidoras, išdžiovinkite ir supjaustykite mažais kubeliais. Jei oda stora, taip pat galite ją nulupti.
 2. Nuplaukite jalapeno arba žalia paprika, išdžiovinkite juos ir taip pat supjaustykite kubeliais.
 3. Skalė svogūnas ir supjaustykite jį mažais kvadratėliais.
 4. įdėti pomidoras, den jalapeno arba žalia paprika kartu su svogūnas dubenyje ir supilkite sultis kalkės.
 5. Pagaliau labai skauda Kalendra, jei norite pasilikti keletą lapų papuošti, taip pat įdėkite juos į dubenį kartu su trupučiu Druska.
 6. Sumaišykite viską kartu ir padarėte. Galite papuošti jį lapais Kalendra kurį buvote rezervavęs.
  Kaip pasigaminti pico de gallo. Labai paprastas meksikietiškas receptas

  „Pico de gallo“ jau turime paruošę

Laikas: 10 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Jūs gaunate palikite šaldytuve, kol patieksite kad jis būtų ant stalo šviežias, nors galite jį pasiimti ir kambario temperatūroje. Idealu yra tai, kad jūs paruošiate jį beveik dabar ir kad jūs neturite pertekliaus, nes jis gali būti laikomas prieskoniu 1 diena šaldytuve arba 2, Bet ne daugiau. Jei jūsų idėja yra paruošti daugiau kiekio, geriausia susmulkinti ir išsaugoti kiekvieną ingredientą atskirai ir prieš pat patiekiant juos sumaišyti.

Tai yra gaivūs garnyrai gerti su nachos, ant grotelių keptos mėsos kesadilijomis, tacos ir kitais meksikietiškais užkandžiais. Traškus daržovių prisilietimas, aštrus prisilietimas ir kalkių rūgštumas sukuria derinį tikro … skandalo!

„Pico de gallo“ receptas, labai lengvas meksikietiškas padažas

Gallo. Labai paprastas meksikietiškas salsos receptas

Pico de gallo, labai lengvo meksikietiško padažo, variantai:

Naudokite pageidaujamą pipirų ar čili rūšį pagal jūsų toleranciją ir skonį su aštriaisiais, o jei neturite nė vieno iš šių aštrų ingredientų, galite naudoti šiek tiek čili ar tabasco. Jei norite, galite pridėti ir raudonųjų pipirų.

Jei kalendra nėra jūsų dalykas galite susmulkinti petražoles ar net šviežius laiškinius laiškus ir pakeisti žaliųjų citrinų sultis citrina jei norite, net jei pridedate mažiau kalkių nei norėtumėte, nes rūgštingumas bus jaučiamas labiau.

Patarimas:

Jei tau reikia paruoškite jį prieš kelias valandas, sumaišykite visas daržoves ir paskutinę minutę pridėkite jas su žaliosios citrinos sultimis, druska ir smulkinta kalendra, kad ant stalo viskas pasirodytų šviežia ir šviežia.

Nemėgstantiems pomidorų odelės ir sėklosGalite juos nulupti ir išimti sėklas, prieš padalindami jas į kubelius ir sujungdami su likusiais ingredientais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.