June 15, 2021

Garsių Valdorfo salotų receptas, originalus ir labai lengvai paruošiamas

4 min read

Su kuo tai lengva atnaujinkite salotomis ir vis dėlto esame linkę pakartotinai naudoti tas pačias senas paprastumo galimybes. Tiesa ta, kad neseniai nenustojau išradinėti ingredientų derinių, tačiau šį kartą norėjau paruošti salotos su savo vardu ir klasika kurio ingredientai yra gana kieti, nes derinys yra skanus.

Prie šio garsiojo recepto Valdorfo salotos nieko nereikia keisti, nes tai yra daug originalus ir taip pat labai lengva paruošti. Tiek, kad visada paruošiu prieš pat patiekiant, nes jis paruoštas per kelias minutes. Man patinka ją paruošti, kai noriu, bet dėl ​​jos pateikimo idealu pridėti meniu naują atspalvį ypatingos progos.

Graikiniai riešutai, salierai ir obuoliai yra savotiški, priešingai nei majonezo grietinėlė, o pagrindas yra ant jo gerai atrodanti salotų lova. Esmė ta, kad šios salotos turi savo pavadinimą turi istoriją, matyt, jis buvo sukurtas Valdorfo viešbutis Niujorke i 1893 m su savo matuokliu, tačiau, kaip dažnai nutinka šiais atvejais, autorystė nėra visiškai aiški.

Jei jums patinka šis receptas, jums tikrai patiks pomidorų ir mozzarella caprese salotos su baziliku, den tradicinės šalies bulvių salotos Banga Vištienos cezario salotos su naminiu cezario padažu. Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos atrasite variantų kiekvienam skoniui, nuo Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu Tailando įkvėpimo ar garsiojo Kiniškos salotos su rūgščiu baltu padažu (Pažadu tau, kad labai skanu).

Jei tai, ko ieškote, yra originalios salotos, pirmyn pasiruoškite Lęšių salotos su lašiša ir avokadu, den quinoa ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinegrete, den šaltų makaronų salotos su vištiena ir rukola bei kalkių ir mėtų padažu, den krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis Banga burrata su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinegrete, itališko įkvėpimo.

Taip pat rasite tipišką Rusiškos salotos, tradicinis „Murcia“ pomidorų salotos, dar vadinamas šlapiu ar šlapiu, klasikinis ir naudingas šaltų makaronų salotos su lašiša ir tai Vokiškos virtos bulvių salotos.

Ingredientai ruošti Valdorfo salotas (2 žmonėms):

 • Salotos, kiekis ir rūšis pagal skonį. Dėl šio recepto man patinka didelės garbanotos salotos, tokios kaip batavia tipo ar panašios.
 • 1 žalias obuolys, puikiai tinkantis „Granny Smith“ tipui.
 • 2-3 salierų šakos.
 • 30 g nuluptų graikinių riešutų.
 • 30 g džiovintų spanguolių ar razinų.
 • 60 gr majonezo. Jei norite jį paruošti namuose, vadovaukitės mūsų receptu Naminis majonezas.
 • 1 desertinis šaukštas prancūziškų garstyčių (nebūtina).

Paruošimas, kaip paruošti Valdorfo salotų receptą:

 1. Skrudinta duona graikiniai riešutai įdėkite juos į keptuvę ant vidutinės ugnies. Perkelkite juos visur, kol jie paruduos, jie užtruks apie 5 minutes.
 2. Jei ruošiatės ruoštis Naminis majonezas dabar atėjo laikas tai padaryti. Kai jį paruošite arba ketinate naudoti jau paruoštą majonezą, sumaišykite jį garstyčios Jei jums patinka aštrus jo prisilietimas, ir aš netgi rekomenduoju išbandyti mišinį, kad pridėtumėte daugiau garstyčių ar majonezo, atsižvelgiant į tai, kaip norite.
 3. Nuplaukite lapus salotos šaltu vandeniu ir leiskite jiems nudžiūti kanalizacijoje.
  Ingredientai Valdorfo salotoms

  Mes ruošiame Valdorfo salotų ingredientus

 4. Skalė „Apple“, sulenkite ir supjaustykite mažais kvadratėliais.
 5. Nuplaukite šakas salieras ir supjaustykite juos mažomis juostelėmis.
 6. Įdėkite į dubenį Majonezas kartu su „Apple“, den salieras, den graikiniai riešutai (pasilikite šiek tiek papuošti paskutinį) ir mėlynių ir viską gerai išmaišyti.
  Valdorfo salotos

  Mes sumaišome ingredientus su majonezu

 7. Paklokite lovą lėkštėje, kurioje patieksite salotas salotos ir viršuje viduryje įpilkite ingredientų mišinio, kurį mes paruošėme.
 8. Pagaliau pasklido graikiniai riešutai kurį buvome rezervavę.
  Kaip pasigaminti Valdorfo salotas

  Mes jau turime paruoštas Valdorfo salotas

Laikas: 15 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai bet kokios rūšies salotos jis virtas ir patiekiamas tuo pačiu metu nes jį surinkti reikia labai trumpai. Jeigu nori paruoškite jį prieš kelias valandas Galite palikti viską paruoštą, bet nesurinkę salotų, tai yra, nepridėdami salotų kartu su likusiais ingredientais. Žinoma, laikykite šaldytuve, nes jame yra majonezo.

Ingredientų pateikimas ir mišinys yra pats originaliausias ir geriausias iš jų yra tas, kad jie puikiai derinami. Mėgaukitės šiomis salotomis tikro … skandalo!

Garsių Valdorfo salotų receptas, originalus ir labai lengvai paruošiamas

Garsiosios Valdorfo salotos, originalios ir labai lengvai paruošiamos

Valdorfo salotų recepto variantai:

Be pridėjimo varianto garstyčios su majonezu, tikrai būkite salotos, kurias galite atnaujinti taip, kaip norite, nors tai yra klasikinis receptas ir tipiškame derinyje kartais vietoj džiovintų spanguolių, gabalėlių Mėlynasis sūris.

Šiek tiek pašviesinkite jį pakeisdami majonezą natūralus jogurtas su aliejumi, druska ir pipirais, naudokite kitos rūšies obuoliai jei jums labiau patinka ar patiekite su salotų daigai įvairios ar kitokios rūšys riešutai.

Patarimas:

Stebėkite riešutus kol jie paruduoja, nes nuo rudos iki sudegsta per kelias sekundes. Žinoma, su tinkamu tašku suteikia galingą ir skanų aromatą ir skonį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.