June 15, 2021

Kaip pasigaminti Venesuelos sūrio tekeños su namine traškia tešla

6 min read

Kaip man tai patinka Sužinokite, kaip paruošti receptus bet kurioje pasaulio vietoje ir stengiuosi būti kuo ištikimesnis ingredientams ir metodams, bet kai rašau receptus, stengiuosi duoti jų paruošimo namuose variantai be komplikacijų ir su ingredientais, kuriuos turime daugiau po ranka.

Šis receptas iš Venesuelos sūrio tequeños su namine traškia tešla tai gražus pasirodymas, labai patrauklus ir apetiškas aperityvas. Tai savotiškos sūrio lazdelės, tirpstančios ir besitampančios kaip geriausiose picose, o išorėje padengtos traškios ir skanios tešlos sluoksniu, kuriame jaučiamas puikus sviestas.

Paruošimas yra gana paprastasVienintelis dalykas, kuriam reikia šiek tiek daugiau laiko, yra tešla, tačiau jį labai lengva apdoroti, o galiausiai tequeños yra kepami, nors juos taip pat galima kepti be problemų. Skyriuje Ingredients pamatysite keletą sūrio pasiūlymai jei neturite prieigos prie Venesuelos sūrio, kuris dažniausiai naudojamas ruošiant šį receptą.

Jei jums patinka šis receptas, jums tikrai patiks kiti Venesuelos receptai, kuriuos turime tinklaraštyje Naminės Venesuelos kachapos su sūriu, nenugalimas!, den Arepas, įdarytas karalienės pepiados arba Venesuelos kumpio duona žingsnis po žingsnio. Ir jei jums patinka šio formato receptai, jums taip pat patiks sūrūs lietiniai su lašiša, sūriu ir rukola.

Ir jei jums patinka užkandžiai, kurie valgomi rankomis, yra įdaryti ir kepti (nors kelis iš jų galima tiesiog iškepti), nepraleiskite šių skanių patiekalų Argentinos empanada arba kreolų mėsos tempanada su namine tešlaar klasika Kepti tuno ir sofrito koldūnai, labai lengvi ir skanūs.

Jie taip pat skanūs Naminis keptas falafelis su jogurto padažu ir tai naminiai kordovaniški flamenquinai. Žinoma, kroketų negalima praleisti, todėl įkvėpkite garsiausių mūsų receptų, pvz. kreminiai ir skanūs menkių kroketai, skanus ir ypač traškus naminiai kumpio kroketai, den naminiai vištienos kroketai, ypač sultingi ir skanūs, den troškinti arba troškinti kroketai, kreminiai ir traškūs, banguoja kroketai su špinatais ir pušies riešutais tai tikrai nustebins.

Ingredientai, skirti virti Venesuelos sūrio tequeños su namine traškia tešla (15-20, užkandžiai 4-6 žmonėms):

 • 250 g kvietinių miltų.
 • 1 kiaušinis L.
 • 60 g nesūdyto sviesto.
 • 70 ml vandens.
 • 5 gramai druskos.
 • 250 gr sūrio. Įprasta sūrio rūšis yra baltasis sūris „llanero“ arba „palmita“, tačiau jei jų nerandate, galite naudoti „Gouda“ sūrį arba „San Simón da Costa“ sūrį, kuris yra Galicijos sūris, puikiai tinkantis šiame recepte.
 • Gausus aliejus kepimui.

Paruošimas, kaip paruošti Venesuelos sūrio tequeños receptą su namine traškia tešla:

 1. Įdėkite į dubenį miltai ir tai Sviestas supjaustyti smulkiais gabalėliais.
  Miltai ir sviestas tekeno tešlai

  Į dubenį suberiame miltus ir susmulkintą sviestą

 2. Rankomis suspausk miltai su Sviestas kelias minutes, kol susidarys savotiški „trupiniai“, o miltai bus šiek tiek gumbuoti ir šiek tiek drėgnos konsistencijos, o sviesto gabalėliai jau bus sulaužyti ir labai maži.
  Tešla naminiams tekenos

  Mes jau pasiekėme tą „trupinių“ nuoseklumą

 3. Į dubenį suberkite likusius tešlos ingredientus: kiaušinis, den Vanduo ir tai Druska. Pradėkite maišyti šaukštu ir, kai tešla bus šiek tiek konsistencijos, suvyniokite ją į tešlą ir minkykite apie 10 minučių, spauskite ją nuo vidurio iki vienos pusės ir sulenkite tą pusę iki vidurio. Taip pat galite minkyti robotu mažiausiu greičiu.
  Kaip minkyti tešlą į Venesuelos tekvenus

  Minkome tešlą tequeños

 4. Minkykite iki minkštimas išvaizda yra vienalytė, su ja labai malonu dirbti. Suformuokite jį į rutulį ir palikite dubenyje 30 minučių ir uždenkite. Galite uždengti medvilniniu audiniu ar net vienkartiniu dušo dangteliu (bet aš jį pakartotinai naudoju šiai užduočiai atlikti), jie fenomenaliai prisitaiko prie dubenėlių.
  Naminė Venesuelos sūrio tequenos tešla

  Jau turime naminės tešlos, paruoštos Venesuelos tequeños

 5. Išpjova sūris ant pagaliukų. Kaip idealus ilgio apie 6 cm ir pločio apie 2 cm matas, net jei tai skonis.
 6. Ištiesk minkštimas kočėlu, kol jis bus labai plonas ir stačiakampio formos, ir supjaustykite jį 2 cm pločio juostelėmis. Šiai užduočiai paprastai naudoju picos pjaustytuvą.
 7. Dabar pažiūrėkime, kaip supakuoti kiekvieną sūrio lazdelę. Padėkite gabalėlį sūris Aukščiau minkštimas ir leiskite galui sulenkti viršų.
  Tekeno sūris

  Pirmiausia tešlą dedame ant sūrio

 8. Nuimkite lazdą sūris ir užbaigkite apviją per visą ilgį minkštimas.
  Kaip pasigaminti Venesuelos tekeno

  Visą sūrio lazdelę suvyniojame su tešla

 9. Tvist minkštimas sūrio pabaigoje (labai svarbu, kad sūris niekada nebūtų matomas, kad jis būtų visiškai uždengtas) ir apvyniokite jį minkštimas iki pabaigos. Jei tešlos tebeturite, tiesiog ją nupjaukite.
  Kaip suformuoti naminius tekenos

  Plakame sūrį su tešla

 10. Palaikai minkštimas galite vėl eiti su jais ir ištempti, kol baigsite su visa tešla. Ypač šį kartą turėjau 17 tekeños, bet šiek tiek priklauso nuo to, kaip supjaustome sūrį ir kaip ploną paliekame tešlą.
  Naminiai Venesuelos sūrio tequenos

  Tai taip pat Tequeños

 11. Galiausiai pakepinsime tequeños. Įpilkite daug į gilią keptuvę ar puodą AlyvaUždenkite aukštą ugnį ir, kai aliejus bus karštas (nerūkant), būsite pasirengę juos kepti. Jei turite virtuvės termometrą, galite išmatuoti aliejaus temperatūrą ir pradėti kepti, kai ji pasiekia 170 ° C, o jei ne, visada galite pasiimti tequeñoJei jis greitai dega, aliejus yra labai stiprus, o jei jis šiek tiek burbuliuoja, jam trūksta šiek tiek temperatūros.
 12. Ant viršaus paruoškite virtuvės popieriaus plokštelę, kad paliktų Tequeños kai kepama.
 13. Kepkite partijas su TequeñosMano atveju aš kepiau po 4, ne daugiau, kad aliejaus temperatūra nenukristų ir jie negultų vienas ant kito.
  Kaip kepti naminius Venesuelos tekvenus

  Kepame tequeños partijomis

 14. Įstumtu šaukštu šiek tiek pajudinkite juos, kad jie visur virtų. Kai jie bus auksiniai, išimkite juos kiaurasamčiu, gerai nusausinkite aliejų ir padėkite ant plokštelės popieriumi. Paprastai jie trunka apie 4–5 minutes, nors tai priklauso nuo aliejaus temperatūros ir aliejaus dydžio bei storio.
  Kaip pasigaminti Venesuelos sūrio tekeno su namine traškia tešla

  Taigi čia yra apetiškų naminių tequeños

Laikas: 1 valanda ir 30 minučių poilsis

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Idealiu atveju Tequeños tarnauja sau šviežiai paruoštas ir valgyti šilta, būkite atsargūs, kad nesudegtumėte pirmąsias kelias minutes. Svarbiausia yra paimti juos į burną, kai sūris vis dar karštas ir lengvai ištirpęs, kad jis ištemptų su kiekvienu gabalu. Jei turite pakankamai, galite juos užšaldytitiek keptų, tiek keptų, jie taip pat gerai laikosi šaldytuve 3-4 dienas, todėl galite keletą minučių pakaitinti orkaitėje arba šiek tiek mikrobangų krosnelėje, kad vėl būtų karšta.

Tequeños lieka įspūdingas skonio, bet pabrėžčiau ypač struktūraKadangi tešla yra traški ir plona, ​​viduje yra tikras malonumas valgyti lydytą sūrį. Tai iš tikrųjų apie tikro … skandalo aperityvas!

Venesuelos tekeno receptas su namine traškia tešla

Venesuelos sūrio tequeños su namine traškia tešla

Venesuelos sūrio tequeños receptų su namine traškia tešla variantai:

Be to, yra labai nedaug variantų, kuriuos galima padaryti, kai kalbama apie ingredientus pagal šį receptą sūrisIngredientų skyriuje jau matėte, kad galite naudoti kelis tipus. Bet kalbant apie paruošimą, jie gali būti vietoj kepimo kepti. Norėdami tai padaryti, padėkite juos ant kepimo skardos su riebiu popieriumi, aptepkite trupučiu plaktų kiaušinių ar pieno ir kepkite vidutiniškai 200 ° C temperatūroje apie 15-20 minučių arba tol, kol pamatysite, kad jie yra aukso spalvos. lauke.

Tequeños galima patiekti tokius, kokie jie yra, tačiau jie taip pat yra puikūs sekite juos su padažu. Aš juos patiekiau su tipiška Venesuelos guasacaca, bet jūs taip pat galite pamerkti juos į šį skanų greitas ir lengvas naminis kepsnių padažas, ant Medaus garstyčių padažas arba į naminis tartaro padažas.

Patarimas:

Labai svarbu, kad tešla visiškai uždengtų sūrį kad kepant jis neatsilaisvintų. Ypatingą dėmesį atkreipkite į kraštus, kad jie būtų gerai uždengti, ir, kai tešlą sukite ant sūrio lazdelės, įsitikinkite, kad kiekvienas posūkis šiek tiek persidengia virš ankstesnio, kad neliktų laisvų tarpų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.