June 15, 2021

Kalėdinės obuolių salotos su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais

4 min read

Man patinka eksperimentuoti ir sužinoti apie naujus salotų derinius, kuri turi nuobodumo reputaciją, bet man visada taip atrodė kūrybiškiausių patiekalų ir kartu paprastas, kurį galima paruošti. Supakuoti su šviežiais ingredientais ir saldžių bei pikantiškų ingredientų mišiniu, jie visada yra puikus užkandis.

Yra Kalėdinės obuolių salotos su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais Tai būdinga kai kurioms Lotynų Amerikos šalims, tokioms kaip Meksika, Kolumbija, Gvatemala, Kosta Rika ar Peru, ir joje gausu saldžių ingredientų ir saldus padažas su stebinančiu ingredientu, kondensuotas pienas, kuris suteikia jai ypatingą prisilietimą.

Žinoma, šio recepto su obuoliais pagrindą ir aš nusprendžiau naudoti Ambrozijos obuoliai nes jie yra traškūs ir švelniai saldūs, puikiai tinka tokio tipo receptui. Akompanimentas ananasai, razinos, graikiniai riešutai ir morkos jis atrodo gerai, o tvarsliavai jūs išmoksite pasiruošti grietinė arba grietinė, tirštas kremo pagrindo kremas, kuris yra fenomenalus.

Jei jums patinka šis receptas su obuoliais, jums tikrai patiks šis. kuskusas su obuoliais, mėtomis ir ant grotelių kepta vištienos krūtinėle, šie kreminės rūkytos lašišos kanapės su obuoliu, graikiniais riešutais ir krapais, tai grybų ir obuolių risotto, skanus ir kitoks derinys ar tai įspūdinga naminė plutos pica su obuoliu, mėlynuoju sūriu ir raudonuoju svogūnu.

Jūs taip pat pamilsite šiuos nuostabius vištienos mėsainis su keptu obuoliu, ožkos sūriu ir namine duona, Tai gerai Keptas jogurtas ir sūrio pyragas su obuoliais ir trapia tešla ar taip paprasta avižiniai dribsniai arba obuolių cinamono avižiniai dribsniai.

Kalėdinių obuolių salotų su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais (4 žmonėms) receptai:

 • 3 „Ambrosia“ obuoliai.
 • 100 g nuluptų graikinių riešutų.
 • 150 g ananasų sirupe arba šviežių.
 • 1 morkos
 • 200 gr grietinės arba grietinės. Jei nerandate, galite jį pagaminti iš 200 ml skystos plakamosios grietinėlės ir 1 šaukšto citrinos arba žaliosios citrinos sulčių.
 • 2 šaukštai razinų.
 • 1/2 šaukštelio desertinių krapų.
 • Kondensuotas pienas, pagal skonį. Aš pridėjau 100 gr.
 • Vyšnios sirupe papuošti.

Paruošimas, kaip pasigaminti kalėdinių obuolių salotų su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais:

 1. Nudžiuginti graikiniai riešutai Dėkite juos ant kepimo skardos ir kepkite 180 ° C temperatūroje apie 7–10 minučių ir maišykite, kai jie bus pusę laiko. Kaip naudingą patarimą, jei vieną dieną įjungėte orkaitę, ją išjungę ir ji vis dar karšta, įdėkite graikinius riešutus į ją ant padėklo, leiskite jiems 10 minučių stovėti, šiek tiek maišykite ir dar 10 minučių arba kol pamatysi, kad jie yra aukso rudos spalvos. Taip pat galite juos paruduoti mikrobangų krosnelėje graikiniai riešutai mikrobangų krosnelėje saugioje talpykloje su trupučiu Alyva ir kepkite juos maksimaliai efektyviai, kol pasidarys aukso rudos spalvos: suteikite jiems 1 minutę, išimkite, išmaišykite ir kartokite partijas 30 sekundžių, kol jos taps auksinės išvaizdos.
 2. Norėdami pagaminti grietinę, pridėkite kremas (kuris turėtų būti labai šaltas, ką tik išimtas iš šaldytuvo) į nedidelį dubenį ir suberkite kalkių arba citrinų sultys. Šiek tiek sumaišykite šaukštu ir po kelių sekundžių (tarp 5 ir 20) pamatysite, kaip kremas staiga įgauna formą ir tampa labai tirštas, kad turėtumėte paruoštą grietinę. Laikykite jį šaldytuve, kol būsite pasirengę jį naudoti.
  Grietinė arba grietinė arba grietinė

  Tai yra grietinė arba grietinė, arba grietinė

 3. Nuplaukite obuoliai su šaltu vandeniu, sutrinkite juos ir supjaustykite gabalėliais pagal savo skonį.
 4. Nukirsti graikiniai riešutai mažais gabalėliais.
 5. Skalė Morkos ir suplėšykite arba supjaustykite mėsmalę ar robotą.
 6. Dalis ananasas gabalais ir, jei natūralu, pašalinkite rudą išorinę dalį, taip pat vidurinę sritį, kuri yra kietesnė.
  Ingredientai Kalėdinės obuolių salotos

  Mes paruošiame ingredientus salotoms

 7. Įdėkite į dubenį „Apple“ kartu su ananasas, den Grietinė, den krapai, puse razinos ir tai kondensuotas pienas ir gerai išmaišyti. Paragaukite, ar tai saldu.
  Obuolių kalėdinės salotos

  Sumaišome kalėdinių obuolių salotų ingredientus

 8. Paskirstykite graikiniai riešutai nulaužė Morkos suplyšęs ir vyšnia sirupe, perpus.
  Kaip pasigaminti ananasų, razinų ir graikinių riešutų obuolių salotas

  Taigi štai apetitą keliančios kalėdinės obuolių salotos su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais

Laikas: 30 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Laikykite salotas šaldytuve iki patiekimo laiko, nors prieš 20 minučių galite jį išimti iš šaldytuvo, kad jis būtų daugiau kambario temperatūros ir nebūtų toks šaltas. Jei neturite pakankamai problemų, pasilik tai uždarytame inde šaldytuvas 2-3 dienas.

Tai yra kitokios salotos ir su tam tikru padažu, ir dėl to jam būdingas saldus skonis stebinantis ir apetiškas, puikiai tinka ypatingoms progoms, tokioms kaip Kalėdos. Mėgaukitės visomis salotomis tikro … skandalo!

Kalėdinių obuolių salotų receptas su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais

Kalėdinės obuolių salotos su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais

Kalėdinių obuolių salotų su ananasais, razinomis ir graikiniais riešutais recepto variantai:

Palikite tai savo nuožiūra pašalindami ingredientus ar pridėdami kitų, pavyzdžiui, užuot naudoję riešutus kiti riešutai, įpilkite daugiau ar mažiau sutirštinto pieno pagal savo skonį, leiskite jam paliesti cinamono arba kardamonas žemės, arba papuoškite šiek tiek pipirmėčių arba mėtų šviežiai kapotų.

Patarimas:

Norėdami gauti grietinės struktūrą svarbu, kad kremas būtų labai šaltas. Paprasčiausiai sumaišykite su laimo arba citrinos sultimis, o jei po kelių sekundžių maišymo šaukštu pastebėsite, kad jis nesutirštėja, įpilkite dar šiek tiek sulčių. Sumaišius su salotomis, struktūra tampa skystesnė, tačiau nieko neįvyksta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.