June 15, 2021

Keptos šukutės su labai geru padažu

4 min read

Paprastai jūros gėrybių užkandžiai Jie yra labai lengva paruošti ir jų yra labiausiai apetiškas. Tai yra produktai, kuriuos šiek tiek padarius, jie jau yra dideli ir jų nereikia daug gaminti, todėl paruošimo greitis yra saugus.

Šie Keptos šukutės su labai geru padažu jie skanūs. Virti orkaitėje jie konservuojami sultingas ir skanus bei česnako ir svogūnų padažas su pipirų, kumpio ir, žinoma, baltojo vyno užuominomis jums negalėtų tikti.

Tai ypatingas užkandis atsižvelgiant į jo kainą ir pateikimą, todėl paprastai mes jį rezervuojame ypatingoms progoms kaip Kalėdos ar visų rūšių šventės. Taip, jūs atrodote gerai ir vis dar virtuvėje turite praleisti labai mažai laiko ir pastangųir netgi galite palikti juos paruoštus iš anksto, jei nebus galutinio kepimo, kuris yra tik 5 minutės.

Jei jums patinka šis receptas, tikrai juos pamilsite keptos šukutės su žaliu padažu ir kiti jūros gėrybių užkandžiai, kurie taip pat gaminami orkaitėje, pvz Galisijos šukutės, įdarytos ir keptos orkaitėje, den sultingos keptos krevetės su česnaku ir petražolių tyrele arba receptą Kaip paruošti vorinį krabą ar krabą ir paruošti jį Donostiarra stiliaus, kurio paskutinis žingsnis atliekamas orkaitėje, taip pat su padažu ir džiūvėsėliais.

Ir jei norite sužinoti, kaip paruošti užkandžius jūros gėrybėms, jums tikrai patiks tokie receptai midijos marinate arba midijos su marinaros padažu, nenuvertinant klasikos garintos midijos Jie negali būti paprastesni ir paruošti per kelias minutes, iš tikrųjų tai yra vienas iš mano mėgstamiausių savaitgalių užkandžių. Jums taip pat patiks garintos šukutės su žalių petražolių padažu ir vynu kas yra labai skanu, ir tu gali sužinokite, kaip atidaryti austres ir kaip jas valgyti.

Ingredientai, skirti kepti šukutes su labai geru padažu (užkandis 4 žmonėms):

 • 12 šukutės (manau, apie 3 asmeniui, bet paruoškite norimą kiekį.
 • 1/2 svogūno.
 • 1 skiltelė česnako.
 • 1/2 šaukštelio desertinių miltų.
 • 40 ml baltojo vyno.
 • 1/4 desertinio šaukštelio saldžiųjų pipirų.
 • 30 gr Serrano kumpis mažais kubeliais.
 • Užpilas citrinos sulčių.
 • Šiek tiek duonos trupinių.
 • Pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus ir druska.
 • Gaivios petražolės garnyrui.

Paruošimas, kaip paruošti keptų šukutės su labai geru padažu receptą:

 1. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra švarus šukutės. Jei jie švieži, turėtumėte juos panardinti į dubenį Vanduo šalta ir šaukštas rupi druska mažiausiai 2 valandas. Praėjus šiam laikui, ištuštinkite juos ir dar kartą gerai nuplaukite, kad neliktų druskos ir smėlio likučių.
 2. Jei jie yra užšalę arba jie buvo švieži, o jūs jau atlikote ankstesnius veiksmus, mes eisime toliau. Gerai jas nuplaukite šaltu vandeniu ir, jei matote, kad smėlio pėdsakai liko po juo ir greitai neišnyko, nuimkite šukutes nuo lukšto ir gerai nuplaukite.
 3. Dabar mes einame su sofrito. Nulupkite ir supjaustykite svogūnas o taip pat nulupa dantį Česnakai ir supjaustykite jį labai smulkiai.
 4. Dėkite puodą arba nedidelę keptuvę ant vidutinės ugnies su trupučiu Alyva Y Druska šaudyti, pridėti Česnakai ir tai svogūnas ir virkite jas maždaug 5 minutes, tiek, kad svogūnas taptų šiek tiek švelnus ir net auksinis.
 5. papildyti miltai ir maišydami ingredientus virkite dar 1 minutę.
 6. Yra baltas vynas ir palaukite keletą minučių, kol alkoholis išgaruos.
 7. Casta pipirai, sumaišykite su likusiais ingredientais, nuimkite puodą ar keptuvę nuo ugnies ir supilkite Serano kumpis ir vėl sumaišykite.
  Sofrito už zamburinorą

  Šukutėms jau turime paruoštą sofrito

 8. Įkaitinkite orkaitę iki 180 ° C, kaitindami aukštyn ir žemyn be ventiliatoriaus.
 9. Įdėk šukutės ant kepimo skardos ir šiek tiek pabarstykite Druska ir keli lašai citrinos sulčių.
 10. Paskirstyti per sofrito, padėkite ant šonų, kad ji neuždengtų šukutės mėsos.
  Kepti zamburinai su sofrito

  Padažą paskleidžiame šukutėms

 11. Uždenkite šiek tiek duonos trupiniai ir kepkite juos vidutinio aukščio 5 minutes.
  Kepti zamburinai

  Taip šukutės eina tiesiai į orkaitę

 12. Išimkite juos iš orkaitės, padėkite ant lėkštės ar padėklo, kur juos patieksite, ir kai kuriuos paskleiskite petražolių šviežiai kapotų.
  Kaip pasigaminti keptų zamburinų su labai geru padažu

  Kuo apetiški iškeptos šukutės

Laikas: 30 minučių (plius 2 valandos mirkymas, jei šviežias)

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Mėgaukitės šiomis šukutėmis nylagad ir tada dar karšta jo tekstūra tampa labai sultinga ir jei jie atšąla, jie nėra vienodi. Jeigu nori paruoškite juos iš anksto galite padaryti viską, jei nėra galutinio kepimo, kuris yra tik 5 minutės. Taip pat įsitikinkite, kad padažas jau yra šaltas, kai padėsite jį ant šukutės, kad jie išliktų švieži, kol iškeps.

Tai skanus užkandis, kuris paruošiamas akimirksniu ir kad dėl tokio produkto, kaip šukutės, pateikimo ir unikalumo, jis puikiai tinka ypatingoms progoms, tokioms kaip Kalėdos. Jie, be abejo, yra skanūs Tai gurkšnis autentiško … skandalo!

Keptų zamburinų receptas su labai geru padažu

Keptos šukutės su labai geru padažu

Keptų šukutės su labai geru padažu recepto variantai:

Jei jums patinka aštrus prisilietimas, galite pridėti keletą dalių Čili ir sofrito.

Puikiai prisilietimas vietoj pipirų – pusė arbatinio šaukštelio desertas chorizo ​​pipirų mėsa arba ñora mėsa. Vis dažniau pastebima, kad šis produktas yra konservuotas, tačiau taip pat galite drėkinti džiovintas paprikas ar ñoras vandenyje, o tada naudokite mėsą iš vidaus.

Patarimas:

Šukutės virimo temperatūra labai priklauso nuo mūsų skonio nes yra tokių, kurie juos kepa iki 10 minučių, ir tų, kurie tik su dviem minutėmis mano, kad jie jau padaryti. Man patinka likti viduryje, kad jie būtų sultingi, bet neatrodo, kad jie būtų pusiau žali, taigi ruošiant juos pirmą kartą Jums reikia pažvelgti į juos ir išbandyti kai kuriuos, kai jie užtruks penkias minutes, kad pamatytumėte, ar jie jums tinka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.