June 15, 2021

Kinų uogienės-rūgščios vištienos receptas su ananasais, super skanus!

7 min read

Yra sąvokų, kurios kartu labai atkreipia mano dėmesį gaminant ir valgant tam tikrus patiekalus. Kalbant apie šį receptą, keli iš jų eina kartu ir paprasčiausiai juos sudėję vištiena, kinų ir saldžiarūgštė Tai jau verčia mane seilėti. Vištiena dažnai naudojama Azijos receptai Jis visada ruošiamas labai paprastai, net jei šį kartą atrasite būdą, kaip pasidengti ir suvalgyti tai, kas fantastika.

Šis receptas iš Kiniška saldžiarūgšti vištiena su ananasais Man tai patinka, nes vištiena vis dar yra super skanu ir su švelnios tešlos sluoksniu, kuris jaučiasi puikiai. Be to, kaip priedas nieko geresnio nei traškios daržovės Ir šiek tiek ananasas natūralu ir, kad visa tai pagardintų, naminis saldžiarūgštis padažas Pasiruošti negali būti paprasčiau.

Žingsnis po žingsnio pamatysite, kaip lengva atlikti kiekvieną dalyką ir trumpas laikas, per kurį daržovės turi būti iškeptos, yra labai svarbu, kad jos gautųsi ant lėkštės traškios ir skanios. Jūs taip pat pamatysite kaip lengvai kepti vištieną su specialia tešla, kuri yra švelni ir sugerianti saldžiarūgštį padažą, suteikiantį jai svarbų papildomą skonį.

Šis patiekalas yra toks pat turtingas kaip chow mein su vištiena ir daržovėmis, skaniais keptais kinietiškais makaronais, arba klasika ryžių trys skanėstai, su gudrybėmis, kad gautumėte puikius ryžius, kaip nurodyta šiame recepte, arba skanu marinuotas tofu su daržovių wok ir ryžiais. O jei norite papildyti savo meniu kitais Azijos receptais, rinkitės Kiniškos salotos su naminiu saldžiarūgščiu baltu padažu, den kepti pavasariniai suktinukai su jo naminis kiniškas saldžiarūgštis padažas, den vištienos kotletas su daržovėmis ir ryžiais arba Kiniško stiliaus migdolinė vištiena. Jei jums patinka saldūs-sūrūs kontrastai, nieko geresnio už šį sultingą Kinijos ananasų vištiena arba tradicinis Saldžiarūgštė kiauliena kinų stiliaus.

Jei jus taip pat domina japoniškas maistas, jums tikrai patiks mūsų įrašas apie kaip žingsnis po žingsnio paruošti suši namuose su gudrybėmis norint gauti puikių ryžiųTai receptas, kurį gaminu daug namuose, nes mes mėgstame sušius, valgome juos dideliais kiekiais ir gaminame namuose yra pigu, smagu ir gerai gaunasi. Jums taip pat patiks šis receptas iš naminis ramenas, skani ir paguodžianti japonų sriuba, skanu yakimeshi arba keptų japoniško stiliaus ryžių su vištiena ir daržovėmis, den teriyaki vištiena su basmati ryžiais arba lašišos sašimi su vasabi, imbieru ir sojos padažu.

Ingredientai paruošti kinišką saldžiarūgštį vištieną su ananasais, labai skanu! (4 žmonės):

 • 2 vištienos krūtinėlės.
 • 1 kiaušinis L.
 • 2 šaukštai sojos padažo.
 • 2 šaukštai kiniško vyno arba sauso chereso ar baltojo vyno.
 • 3 arba 4 šaukštai kukurūzų krakmolo.
 • 1 skiltelė česnako.
 • 1 gabalėlis imbiero (maždaug tokio dydžio kaip česnako skiltelė).
 • 1 svogūnas.
 • 1 raudona paprika
 • 1 žalieji pipirai
 • 1/4 natūralaus ananaso.
 • Sėklos arba saulėgrąžų aliejus.
 • Saldžiarūgščiam padažui:
  • 200 ml vandens.
  • 40 gr kečupas.
  • 2 šaukštai sojos padažo.
  • 2 šaukštai ryžių acto.
  • 2 šaukštai rudojo cukraus.
  • 1 desertinis šaukštas kukurūzų krakmolo.
  • 1 arbatinis šaukštelis Perrins arba Worcestershire padažo (nebūtina).

Paruošimas, kaip paruošti kinišką saldžiarūgštį vištienos receptą su ananasais, labai skanu!:

 1. Pradėjome nuo pasiruošimo saldžiarūgštis padažas. Įdėkite visus ingredientus į puodą: Vanduo (rezervuoja porą šaukštų), tai kečupas, den Sojų padažas, den ryžių actas, den rudas cukrus ir tai perrins padažas. Ugnį paverskite vidutine ugnimi.
 2. Ištirpsta kukurūzų krakmolas į Vanduo kaip jūs rezervavote, ir, kai puodo turinys pradės virti, nupilkite mišinį Vanduo Y kukurūzų krakmolas. Gerai išmaišykite ir virkite keletą minučių, kai jis vėl užvirs arba kol padažas šiek tiek sutirštės. Užsisakykite puode.
  Naminis kiniškas saldžiarūgštis padažas

  Naminį kinišką saldžiarūgštį padažą jau turime paruošę

 3. Išpjova vištos krūtinėlė Mažais gabalėliais arba plonomis juostelėmis įdėkite juos į dubenį. papildyti Sojų padažas, den Kiniškas vynas ir tai kiaušinis ir gerai sumaišykite.
  Saldžiarūgštė kinietiška vištiena

  Mes pradedame maišyti vištieną su tešla

 4. Jame yra kukurūzų krakmolas ir viską gerai išmaišykite, kol skystis bus lipnus, o kai pašalinsite vištienos gabalėlį, jis bus gerai impregnuotas (tai yra, jis nebus nei per skystas, nei per storas).
  Kartaus saldumo vištiena

  Mes sumaišome vištieną su tešla

 5. Nulupkite ir sukapokite dantį Česnakai labai baigtinis ir daryk tą patį su juo imbieras. Geras triukas imbiero lupimui yra nubraukimas šaukšteliu, pamatysite, kad oda labai lengvai pašalinama.
 6. Skalė svogūnas, perpjaukite jį pusiau, vėl per pusę ir tada į gabalus.
 7. Nuplaukite paprika ir tai žalia paprika, nuimkite uodegas, atidarykite jas ir išimkite sėklas iš vidaus, supjaustykite juostelėmis, o po to – mažais kvadratėliais.
 8. Skalė ananasas, supjaustykite jį griežinėliais, o po to – į kaladėles, pašalinkite centrinę sritį, kuri paprastai būna kietesnė, ir supjaustykite trikampiais.
 9. Įpilkite į wok ar keptuvę, kurią ketinate naudoti sėklų ar saulėgrąžų aliejaus kad būtų didelis kiekis ir būtų nustatyta aukšta šiluma.
 10. Kai aliejus yra karštas (jis neturėtų rūkyti, ir jei turite termometrą, palaukite, kol jis pasieks 180 ° C), įpilkite gabalėlių vištiena, po vieną ir partijomis, kad jie negultų vienas ant kito ir keptų juos karts nuo karto vartydami. Praėjus 3 ar 4 minutėms, jiems pakanka paruduoti iš abiejų pusių.
 11. Pašalinkite juos ištuštindami ir padėdami ant lėkštės su virtuviniu popieriumi, kad sugertų aliejaus perteklių.
  Kepta vištiena kinų stiliaus

  Sumuštus vištienos gabalėlius kepame partijomis

 12. Pašalinti Alyva iš keptuvės ar woko praleidžiant per filtrą ir laikant jį inde.
 13. Užpilkite šiek tiek Alyva grįžkite į voką, šilumą paverskite vidutine ir virkite Česnakai ir tai imbieras kelias sekundes, kol jie pradės ruduoti.
  Imbieras ir česnakas kiniškam receptui

  Verdame imbierą ir česnaką

 14. Jame yra svogūnas ir tai Pipirai ir nuolat maišant virkite 2–3 minutes.
  Kiniškos saldžiarūgštės vištienos daržovės

  Kepkite daržoves keletą minučių

 15. apšilimas saldžiarūgštis padažas puode, jei atvėsęs jis per daug sutirštėjo.
 16. papildyti ananasas ir kepkite dar 2 minutes.
 17. Galiausiai pridėkite vištiena ir tai saldžiarūgštis padažas ir viską sumaišykite toliau virdami dar minutę.
  Kiniška saldžiarūgšti vištiena su ananasais

  Kinišką saldžiarūgštį vištieną jau turime paruošę

  Kaip pagaminti kinišką saldžiarūgštį vištieną su ananasais, labai skanu.jpg

  Tai apetiškas kiniško stiliaus saldžiarūgštis vištiena

Laikas: 30 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Ši plokštė yra skaniai šviežiai virta ir šilta, nors taip pat tiesa, kad jis gerai palaiko poilsį ir gali būti pasirengęs iš anksto. Jei tiesa, kad šviežiai patroškintos daržovės yra traškios ir skanios, tačiau net jei jos šiek tiek suminkštėja, jas visada galite paruošti prieš kelias valandas ir prieš pat patiekdami ją atlikti šilumos smūgį. 2-3 dienas laikykite šaldytuve ir taip pat jį užšaldyti. Kita alternatyva yra palikti viską paruoštą ir supjaustytą, jei daržovės netroškinamos ir nesuderinami visi ingredientai, kad viskas būtų vienodai šviežia.

Tai skanus patiekalas ir kupinas skonio ir tekstūrų kontrastų, su saldžiomis ir sūriomis detalėmis, taip pat švelnus ir traškus. Neabejotinai tai tikras … skandalas!

Kinų uogienės-rūgščios vištienos receptas su ananasais, labai skanus.jpg

Kiniška saldžiarūgšti vištiena su ananasais, labai skanu!

Kiniško stiliaus saldžiarūgštės vištienos receptų veislės su ananasais, labai skanios!:

Galite sužinoti padažo idėją ir vištieną bei varijuokite daržoves, pavyzdžiui, su trupučiu kopūstų ar kininių kopūstų pak choi, morkomis, trupučiu grybų ar grybų ar net su brokolių šakelėmis.

kas, jeigu vietoj vištienos ar ruošiate jį su kitu ingredientu? Tai gali būti su kiauliena ar jautiena, bet taip pat su tofu kubeliais (anksčiau marinuotais sojų padaže) ar net su nuluptomis krevetėmis.

Jei norite, kad tai būtų pilnas patiekalas, galite jį sekti su virtais baltais ryžiais. Tokiu atveju rekomenduoju vadovautis mūsų receptu kaip pasigaminti baltų ryžių ir atrodyti tobulai, tai tikras džiaugsmas, arba rinkitės paprasčiausiai paruošti ryžius pagal receptą ryžiai trys skanumynai su gudrybėmis, kad būtų puikūs ryžiai! jai reikia daugiau laiko pailsėti, bet yra įspūdinga ir labai gera.

Patarimas:

sojos padažo rūšis pasirinkta labai keičia receptą. Daugumoje įprastų prekybos centrų yra japonų skiltis, ir daugelis jų sojos padažų yra labai švelnaus skonio ir net šiek tiek saldūs (sojų padažas yra labai sūrus, o ne saldus). Aš naudoju jį iš „Kikkoman“ ir man tai patinka, su šiek tiek jūsų pridėtu patiekalu gerai papuošia patiekalus.

Svarbu nevirkite daržovių per daugJūs jau matėte, kad po kelių minučių jie yra paruošti. Idėja yra ta, kad jie išlieka aštrūs ir nepradeda tekėti vandens, kuris pakrautų plokštelę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.