June 15, 2021

Krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis

5 min read

Salotų pasaulis žavi, Dažniausiai juos vartoju Pagrindinis patiekalas ypač pavasarį ir vasarą, tada jie labiausiai tai jaučia starteris Jie puikiai dera visus metus. Vienas iš dalykų, kurie man labiausiai patinka, yra atidaryti šaldytuvą ir sandėliuką ir sumaišyti ingredientus, kuriuos turiu daugiau po ranka eksperimentuokite su deriniais (Ir, beje, praleidžiu šviežius ingredientus, kuriems liko šiek tiek gyvybės). Taip nutiko šioms salotoms, nes joje buvo skardinė krabų mėsos, ir aš negalėjau sugalvoti geresnio jos panaudojimo būdo nei pridėti gražių ir skanių salotų.

Šis receptas iš krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis tai yra labai lengva ir greitai paruošiama ir galbūt ingredientų mišinys jus nustebins nuo to laiko vaisiai sumaišyti su daržovėmis krabų mėsa, bet aš jus užtikrinu, kad derinys yra sėkmingas. Žinoma, jei nerandate krabų mėsos (ji taip pat vadinama krabais), nėra jokios priežasties neparuošti šio malonumo, nes galite pakeisti krabų lazdelės (Man asmeniškai jie nelabai patinka, bet tai yra galimybė), tunas konservuoti arba Lašiša marinuota arba rūkyta.

Paprika ir papaja yra sumaišytos su viena apsirengimas Užtikrinu jus išjungtas … skandalas!, ypač jei jums patinka citrusai salotose, nes labiausiai jaučiamas skonis kalkės, tiek sultys, tiek žievelė. Bet kaip aš jums visada sakau, išbandykite viską ir pritaikykite savo skoniui, nes bent jau padažuose ir padažuose kartais sunku nurodyti kiekius ar proporcijas.

Jei jums patinka šis receptas, jums tikrai patiks klasika Vištienos cezario salotos, skanu avokadų salotos su lašiša ir aštriu krapų padažu, skanu vištienos ir endyvų salotos su apelsinų padažu arba originalas Lęšių salotos su lašiša ir avokadu, dar vienas būdas valgyti šias ankštines daržoves. Ir, žinoma, jie negalėjo praleisti egzotiškų derinių, tokių kaip mūsų šviežių špinatų salotos su grybais ir mangu, skanu Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu Tailando įkvėpimo ir pavasario kinojos salotos su daržovėmis, vištiena ir tajų padažu.

Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos, atrasite variantų kiekvienam skoniui. Nuo Jūros gėrybių salotos su krevetėmis ir lengvu majonezu iki tipiško Rusiškos salotos, išgyvena šaltų makaronų salotos su lašiša Banga Vokiškos virtos bulvių salotos.

Ingredientai, skirti paruošti krabų ar krabų salotas su paprikomis ir papajomis (2 žmonėms):

 • Konservuotų krabų mėsos skardinė paprastai sveria nuo 100 iki 120 gramų. Jei nerandate krabų mėsos, taip pat galite naudoti krabų lazdeles ir jas labai gražiai supjaustyti, aš nemėgstu jų naudoti, bet tai yra galimybė.
 • 1/2 raudonųjų pipirų.
 • 1/2 geltonųjų pipirų.
 • Papajos, tiek pat, kiek geltonųjų pipirų.
 • Mišrios salotos ar daigai, pagal skonį ir pageidaujamu kiekiu.
 • Liucernos daigai ar daigai, kuriuos pasirenkate papuošti.
 • Dėl tvarsčio:
  • 1 valgomasis šaukštas majonezo.
  • 1 šaukštas viso grūdo garstyčių.
  • 1/2 arbatinio šaukštelio žaliosios citrinos sulčių ir šiek tiek odos žievelės.
  • Šiek tiek aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir druskos.

Paruošimas, kaip paruošti krabų ar krabų salotų su paprikomis ir papajomis receptą:

 1. Nuplaukite paprika ir tai Geltonieji pipirai šaltu vandeniu, išdžiovinkite ir supjaustykite mažais kubeliais.
 2. Skalė papajos, išimkite sėklas ir supjaustykite kubeliais, pavyzdžiui, pipirus.
 3. Pasiruošti apsirengimas sumaišykite mažame dubenyje Majonezas, den garstyčios miežių, sulčių ir nulupkite kalkės Ir šiek tiek Alyva Y Druska. Viską sumaišykite ir paskaninkite, kad jis taptų jūsų pačių. Jei norite, kad salotos būtų ypač šviežios, galite užpilą palikti šaldytuve bent pusvalandžiui arba net šaldiklyje 5–10 minučių.
  Ingredientai krabų salotoms

  Mes paruošiame ingredientus salotoms

 4. Įdėkite į dubenį paprika, den Geltonieji pipirai ir tai papajos, Užpilkite apsirengimas ir viską sumaišykite šaukštu.
 5. Maišykite dabar surink salotas, su jūsų išleistomis sumomis pora salotų kaip tą, kurį galite pamatyti paveikslėlyje, jei juos pritvirtinsite kaip aš.
 6. Padėkite pagrindą salotos, pageidaujamą kiekį ir tipą.
 7. Uždėkite dangtelio žiedą ant viršaus, jei norite jį pateikti kaip aš, apvalų ar kvadratinį, kuris taip pat atrodo labai gerai, ir pridėkite pusę mišinio pipirai, papajos ir padažas.
 8. Truputį patroškinkite šaukštu, kad jie gerai sėdėtų.
 9. Išnešk Krabų mėsa iš stiklainio ištuštinkite, jei jame yra skysčio, sutrupinkite pagal savo skonį, šiek tiek sumaišykite alyvuogių aliejus ir padėkite pusę ant pipirų pagrindo.
 10. Ašara dar truputį kalkių žievelės jei jums tai patinka aukščiau, pridėkite šiek tiek liucernos daigai ir vandens su trupučiu pirmo spaudimo alyvuogių aliejus.
 11. Surinkite antrąsias salotas su kitomis visų preparatų pusėmis.
  Kaip pasigaminti krabų ar krabų salotų su paprikomis ir papajomis

  Mes jau paruošėme krabų ir pipirų salotas

Laikas: 15 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai puikiai tinka šviežiai pagamintoms ir surinktoms salotoms patiekti. Jeigu nori paruoškite jį iš anksto Aš rekomenduoju paruošti daržoves, papają ir padažą ir surinkti paskutinę minutę arba bent jau ne anksčiau kaip per valandą, kad salotos netaptų minkštos.

Pamatysite, kad yra vienas skanus tekstūrų mišinys tarp krabų mėsos, papajos ir paprikos švelnumo bei salotų. Aš rekomenduoju jums tam pasiruošti išjungtas … skandalas!

Krabų arba krabų salotų receptas su pipirais ir papajomis

Krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis

Krabų ar krabų salotų su paprikomis ir papajomis recepto variantai:

Krabų mėsą galite iškeisti į tunus, batoną ar net rūkytą ar marinuotą lašišą juostelėmis ar kubeliais. Taip pat galite išsiversti be žuvies ir ją papildyti keliais savo gabalėliais sūris mėgstamiausias: sūris Saunus, Ožkos volelis, feta

Susirūpinimas apsirengimas galite jį pakeisti pagal savo skonį ir tolygiai majonezą pakeiskite paprastu jogurtu. Nagai ančiuviai dažytos arba mažos krapai Jie jam geri.

Patarimas:

Jei norite krabų mėsą pakeisti lašiša, raginu paruošti savo marinuota lašiša pagal mūsų receptąir kad tai darytumėte su visa lašiša (nors galite tai padaryti ir su norimu kiekiu). Ekonomiškai daug sutaupote apie rūkytos lašišos pirkimą, taip pat iš karto galite paruošti didelę sumą, supjaustykite kubeliais ir jį užšaldyti pašalinti, kai to reikia. Aš visada turiu keletą tako šaldiklyje, jie yra labiausiai padėjo 🙂

Nurodo Krabų mėsa Atsižvelgiant į kokybę, yra daug kainų, todėl naudokite tai, ką leidžia kišenė, tačiau kuo brangesnė kilogramo kaina, tuo geresnė kokybė ir skonis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.