June 15, 2021

Kreminės rūkytos lašišos kanapės su obuoliais, graikiniais riešutais ir krapais

5 min read

Man patinka kurti ir ruošti kanapes nes tai yra preparatai virtuvėje, kurie geriausiai tinka vaizduotei ir naujovėms. Žinoma, man jie patinka dvigubai labiau, jei jie taip pat lengvai paruošiami ir yra pilni įvairiausių bei natūralių ingredientų, kaip yra šiuo atveju.

Šis receptas iš kreminės rūkytos lašišos kanapės su obuoliu, graikiniais riešutais ir krapais Tai daroma, kad pavyktų, kol juos paruošsi. Ingridientai kuri neša puikiai derinti ir nėra nieko turtingesnio, kaip prisijungti traškus tostas su kreminiu mišiniu.

Šį receptą galite naudoti patiekdami, o ne ant skrudintos duonos, ant mažiau skrebučių, ant dubenys kaip paprasti ir gausūs pietūs, aperityvas ar vakarienė ar net ugnikalniai iš sluoksniuota tešla arba maži pyragaičiai Skaldytos mišios.

Jei lašišos receptai yra jūsų dalykas, nepraleiskite to lašišos salotos su šaltuoju rokforto padažu, puikus derinys, kaip ir Lęšių salotos su lašiša, avokadu ir fetos sūriu, den avokadų salotos su lašiša ir aštriu krapų padažu Banga Vokiškos salotos iš virtų bulvių ir rūkytos lašišos su „tartaro“ majonezo padažu.

rūkyta lašiša ir avokadų tartaras arba lašišos ir obuolių tartaras su garstyčiomis, kaip su marinuota lašiša ir totorių padažu, den marinuotos lašišos kanapės su ožkos sūriu ir ančiuviais, den Kepta lašiša su medaus garstyčių padažu ir baltais ryžiais su daržovėmis arba „Ses Illetes“ sumuštinis su lašiša, avokadu ir kietai virtu kiaušiniu, o jei pasirinksite egzotiškesnius receptus, pirmyn pasiruoškite lašišos sašimi su vasabi, imbieru ir sojos padažu, den naminis suši arba lašišos kakliuko dubuo, sveikos ir turtingos Havajų salotos.

Kreminės rūkytos lašišos kanapės su obuoliais, graikiniais riešutais ir krapais (8 skrebučiai) ingredientai:

 • 200 gr rūkytos ar marinuotos lašišos (jei norite ją pasigaminti namuose, tai pavasaris naminės marinuotos lašišos receptas, atrodo įspūdingai).
 • 1 jūsų pasirinktos veislės obuolys, pavyzdžiui, „Golden“.
 • Šiek tiek citrinos arba žaliosios citrinos sulčių.
 • 2-3 šaukštai majonezo arba paprasto jogurto su trupučiu druskos.
 • 8 graikiniai riešutai pridėti apytikslę sumą.
 • Švieži arba džiovinti krapai.
 • 8 riekelės duonos ar skrebučio, kurio tipo norite.

Paruošimas, kaip paruošti kreminės rūkytos lašišos kanapę su obuoliais, graikiniais riešutais ir krapais:

 1. Nors ir nebūtina, tačiau graikiniai riešutai suteikite skonį, kuris tikrai derinamas fenomenaliai su likusiais ingredientais, kuriuos turėtumėte paskrudinti. Norėdami tai padaryti, padėkite juos ant kepimo skardos ir kepkite 180 ° C temperatūroje apie 7-10 minučių, maišydami, kai užtruksite pusę laiko, nors aš jums patariu naudoti: jei kada nors įjungėte orkaitę , pasinaudokite tuo ir įdėkite graikinius riešutus į padėklą, leiskite jiems 10 minučių pastovėti, šiek tiek pamaišykite ir dar 10 minučių arba kol pamatysite, kad jie yra aukso rudos spalvos ir visada venkite degimo. Tokiu būdu jūs neišleidžiate daugiau energijos ir naudojate krosnies likutinę šilumą, tereikia šiek tiek susitvarkyti, o aš tai darau visada.
  Rūkytos lašišos kanapės ingredientai

  Ingredientus renkame ant kanapių

 2. Kai tu turi graikiniai riešutai Skrudinta duona, palaukite, kol ji šiek tiek atvės, ir supjaustykite ją peiliu.
 3. Skalė „Apple“, supjaustykite ją kaladėlėmis, nuimkite širdį (taip, ji skamba žiauriai, bet tai turi būti padaryta) ir supjaustykite ją labai mažais kubeliais. Tai, ką aš paprastai darau, kiekvieną ketvirtį supjaustau griežinėliais viena kryptimi, paskui kita ir galiausiai kubeliais. Įdėkite obuolį į dubenį, taip pat įpilkite graikinių riešutų ir įpilkite šiek tiek sulčių citrina arba iš kalkės aukščiau, kad obuolys nerūdytų. Šiek tiek sumaišykite.
 4. Nupjaukite riekeles Lašiša net mažais kubeliais ar pageidaujamo dydžio.
 5. Nukirsti krapai ir kartu su Lašiša dubenyje su graikiniai riešutai ir tai „Apple“ir viską gerai išmaišyti.
  Rūkyta lašiša su obuoliu

  Mes supjaustome ir sumaišome ingredientus sofoje

 6. Jei ketinate naudoti jogurtas natūralus vietoj Majonezas, pridėti šiek tiek Druska ir išbandykite, kad tiktų jums.
 7. papildyti Majonezas arba jogurtas su Druska dubenyje ir viską sumaišykite. Paragaukite mišinio, jei jį reikia pakoreguoti pagal bet kokį skonį, taip pat galite pridėti daugiau Majonezas arba jogurtas jei norite kremiškesnio rezultato.
  Kreminės rūkytos lašišos mišinys su obuoliu, graikiniais riešutais ir krapais

  Jau turime paruoštą kreminės rūkytos lašišos mišinį

 8. Naudokite paruoštą skrudintą duoną arba supjaustykite keletą griežinėlių duona, kurios nėra per storos, paskrudinkite jas orkaitėje arba skrudintuve, kol pagels.
 9. Uždėkite užuolaidas prieš pat patiekdami, kad dubenys netaptų minkšti. Nustatyk kreminės lašišos mišinys aukščiau dubenys ir papuošti šakele krapai švieži arba šiek tiek džiovinti krapai.
  Kaip paruošti kreminės rūkytos lašišos kanapę su obuoliais, graikiniais riešutais ir krapais

  Šios lašišos kanapės yra fantastiškos

Laikas: 15 minučių plius apie 20 minučių graikiniams riešutams paskrudinti

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Kanapių mišinį galite palikti iš anksto, net dieną prieš tai, uždengtame inde šaldytuvas (palaikykite 2-3 dienas) ir paskutinę minutę montuokite kanapes su naujai pagamintais dubenėliais.

Derinys yra kreminis, bet su vienu tekstūrų mišinys Dėka riešutai ir traškus obuolio prisilietimas, ypač skrudintuvas, ir skonis, kurį fenomenaliai sujungia visi ingredientai, todėl jis tikra sofa … skandalas!

Kreminės rūkytos lašišos kanapės su obuoliais, graikiniais riešutais ir krapais receptas

Kreminės rūkytos lašišos kanapės su obuoliais, graikiniais riešutais ir krapais

Kreminės rūkytos lašišos kanapės Receptų variantai su obuoliais, graikiniais riešutais ir krapais:

Ant duonos šis mišinys yra geras, bet ir ant sluoksniuota tešla kaip ugnikalniai ar net krepšeliai su Skaldytos mišios.

Aš galiu įsivaizduoti daugybę šio recepto pakeitimų, tačiau, norint tik keletą jų paminėti, jis gali būti patiekiamas ant lapų endyvai, galite pridėti granatas už papildomą spalvų ir net saldumo prisilietimą – keli kubeliai avokadas arba kaparėlis sveiki arba susmulkinti. Snargis iš garstyčios Prancūziški, arba miežiai, arba sutrinti.

Patarimas:

Aš raginu jus paruošti mūsų receptą naminės marinuotos lašišos, arba šiam receptui, ar kažkam kitam, nes idealiausia yra visą ar pusę lašišos marinuoti su žuvų pardavėju, tokiu būdu sutaupant ją perkant, ir galite ją užšaldyti dalimis, kad jos būtų kada tik norima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.