June 15, 2021

Kvinojos ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinigrete, skanios!

6 min read

Kai pagalvoju apie vieną salotos Paprastai nutolstu nuo minties salotų ir dar nedaug ir tik vasarai Tada, kai valgau salotas, tai paprastai yra pagrindinis patiekalas – tiek pietums, tiek vakarienei Aš visada išrandu naujus ingredientų derinius kad jie man treniruotųsi naujumas ir eiti pro akis, buvo daug Turtingas ir žinoma lengva Pasiruošti.

Yra quinoa ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinegrete Tai įkvėpė salotos, kurias valgiau paskutines atostogas Formenteroje ir kurios mums patiko. Tiesa ta, kad aš pripažįstu, kad šiek tiek „kovojau“ su kinoa, bet aš patobulėjau technologija ją išspręsti ir dabar man tai patinka, nes darau gerai išvirtą, bet labai laisvą, puikiai tinka salotoms.

Man taip pat nereikėtų per daug blaškytis nuo maisto patiekalų, o lapiniai kopūstai nebuvo man labiausiai, tiesą sakant, kai kadaise jį naudojau tokiose salotose ir atrodė taip sunku ir sausa, kad daugiau nebandžiau. Bet kai jie mums patiekė tas salotas, aš jas atradau „Masažuok“ kopūstą ir kad aš jums pasakysiu žemiau, jis gali veikti, nes keičiasi jo struktūra ir spalva ir jis negali būti labiau apetiškas. Likę ingredientai puikiai seka mišinį ir padažas suteikia jai subtilų ir išskirtinį prisilietimą.

Jei jums patinka tokio tipo salotos, tikriausiai jums patinka ir egzotika kinojos salotos su daržovėmis, vištiena ir tajų padažu, den Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu Banga ryžių ir tuno salotos su prancūzišku omletu. Jei mes einame makaronų, jums tikrai patiks ruoštis šaltų makaronų salotos su lašiša, skanus ir labai paprastas šaltų makaronų salotos su tunu ir avokadų padažu Banga šaltų makaronų salotos su vištiena ir rukola bei kalkių ir mėtų padažu, tinkamas gydymas.

Eikite į kuskusą, kurį galite paruošti tabouleh arba tabbouleh, Libano salotos su kuskusu, pomidorais ir mėtomis, o jei eisime prie ankštinių augalų, rasite šį originalą Lęšių salotos su lašiša ir avokadu ar skanu Avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir pipirų vinegrete.

Kvinojos ir kopūstų salotų su garstyčių vinegrete (4 žmonėms) ruošimo ingredientai:

 • 200 gr kopūstų dubuo.
 • 8 ridikėliai.
 • 30 gr. Tarp razinų ir džiovintų spanguolių arba tik vienas iš dviejų.
 • 30 g nuluptų graikinių riešutų arba pušies riešutų.
 • Žali konkurso laiško uodega.
 • Norėdami paruošti kiną:
  • 160 gr. Kvinoja.
  • Kvinojui išvirti 300 ml vandens.
  • Alyvuogių aliejus ir druska.
 • Garstyčių vinigretai:
  • 30 gramų alyvuogių aliejaus.
  • 10 gramų kalkių sulčių.
  • 5 gr obuolių sidro acto.
  • 20 gr prancūziškų garstyčių.
  • Žiupsnelis druskos.

Paruošimas, kaip paruošti kinojos ir lapinių kopūstų salotų su garstyčių vinigrete receptą:

 1. Pradėkite nuo pasiruošimo kvinoja. Būtina išplauti iš anksto, todėl įdėkite į didelį dubenį, įpilkite vandens, kol jis uždengs kvinoja, ir maišykite savo rankomis ar šaukštu.
 2. Dabar pašalinkite Vanduo galų gale pasukite jį taip, kad kinoja neatsilaisvintų ir nenaudotų koštuvo, ir pakartokite operaciją dar kartą, kol vanduo, sumaišytas su kinoa, taps skaidrus.
  Kvinojos receptas

  Pirmas žingsnis – išvalyti kiną, kad ji netaptų karti.

 3. Įdėk kvinoja kartu su vandeniu, purslų alyvuogių aliejus Ir šiek tiek Druska. Uždenkite puodą ir leiskite jam virti apie 18-20 minučių.
  Kulinarijos gaminimas

  Kulinarijos gaminimas

 4. Kai jis pasieks 18 minučių, atskleiskite jį ir paragaukite, jei jis nebesijaučia žalias, jis yra skaidrus, todėl jei jame nebėra vandens, galite jį pašalinti nuo ugnies, tačiau jei jame liko skysčio, leiskite jam stovėti , šiek tiek pakelkite ugnį ir palaukite keletą minučių, kol likęs vanduo išgaruos, tačiau įsitikinkite, kad jis neužstrigs puode.
  Virta kinoja

  Kvinoja jau paruošta, su jai būdingomis baltomis „uodegomis“

 5. Kada kvinoja Maišykite šakute, kad pupelės nesuliptų, šiek tiek vėdintų ir greičiau atvėstų. Galite palikti pačiame puode atvėsti arba pakeisti į kitą indą.
 6. Kol kvinoja kepa, tęskite likusį receptą. Atskirkite lapus nuo lapiniai kopūstai kieto stiebo (galite išsaugoti naudoti sultinyje ar sriuboje) ir supjaustykite juos savo rankomis, kad jie būtų tinkami jų valgyti.
  Kale dubuo

  Mes atskiriame kopūstų lapus

 7. Įdėkite juos į didelę talpyklę ir nuplaukite šaltu vandeniu, uždenkite vandeniu, patrinkite ir kelis kartus pakeiskite vandenį. Galiausiai supilkite juos į kanalizaciją, kad išsiskirtų vanduo.
 8. Galite kurį laiką palikti juos kanalizacijoje arba, jei skubate, nusausinkite nedideliu virtuvės popieriumi, kad neliktų per daug vandens, ir vėl įdėkite į didelę talpyklą.
 9. Pasiruošti vinigrette sudėkite ingredientus į stiklainį su dangčiu: alyvuogių aliejus, den žaliųjų citrinų sultys, den Obuolių actas, den Prancūziškos garstyčios Ir šiek tiek Druska. Butelį uždarykite ir greitai pakratykite keletą sekundžių, kad vinigretė emulguotųsi, ty kad visi skysčiai būtų sumaišyti ir taptų vienalyti. Žinoma, pasistenkite tai palikti savo nuožiūra, sumos yra orientacinės.
 10. Jei ketinate naudoti graikiniai riešutaišiek tiek susmulkinkite juos rankomis. Tiek graikiniai riešutai Kaip važiavo Jie tiekia labai daug, jei kepate, paprasčiausias būdas yra įdėti į puodą be nieko daugiau ant vidutinės ugnies ir išmaišyti taip, kad jie apskrustų visur.
 11. Nuplaukite ridikėliai, nuimkite uodegą ir perpjaukite jas per pusę, po to kiekvieną į 3 arba 4 dalis, atsižvelgdami į tai, kokie dideli. Aš noriu juos palikti tokius mėnuliuose, bet jūs taip pat galite supjaustyti juos plonais griežinėliais.
 12. Nupjaukite uodegą minkšti laiškiniai česnakai smulkiai supjaustytas.
  Kale ir quinoa salotų ingredientai

  Salotoms jau turime paruoštų ingredientų ir vinigretės

 13. Dabar ateina „linksma“ dalis, iš kurios susideda masažuoti kopūstus. Šio kopūsto lapai yra šiek tiek švieži, todėl nepatariama jų patiekti tiesiai į salotas, tačiau per kelias sekundes jie turi būti įmasažuoti su padažu, kurį ketinate naudoti, ir jie tampa labai gražūs. lapinis ir mažiau kietas.
 14. Supilkite apsirengimas Aukščiau lapiniai kopūstai (Galite šiek tiek sutaupyti, kad galų gale užpilkite visas salotas), viena ranka pamasažuokite ir gerai išspauskite lapus. Jie yra paruošti, kai pastebite juos minkštos tekstūros ir gražios bei intensyvios žalios spalvos.
  Kaip masažuoti kopūstus

  Taip masažuojami kopūstai, kad jie puikiai tiktų salotoms

 15. Kada kvinoja yra visiškai šalta, gerai sumaišykite lapiniai kopūstai. Tai yra mišinys, kurį turėtumėte įdėti į lėkštes, arba montuokite po vieną asmeniui, arba vieną lėkštę salotų viduryje.
 16. Vieta razinos, den Džiovintos spanguolės, den graikiniai riešutai arba važiavo skrudinta ir ridikėliai ir tu jau turi. Jei rezervavote šiek tiek apsirengimas galite jį papildyti.
  Kaip pasigaminti quinoa ir kopūstų salotų su garstyčių vinegrete, skanu

  Taip atrodo kvinojos ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinegrete

Laikas: 40 minučių plius kvinojos aušinimo laikas

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai salotos puikiai tinka ką tik pagaminti bet jei norite jį paruošti iš anksto Galite palikti visiškai paruoštą uždengtame inde ir šaldytuve ne vėliau kaip kitą dieną.

Valgyti, bet su aukščiau esančiais ingredientais yra labai gražu, rekomenduojama visiškai sumaišykite kad kiekvienam gabalui jų patektų į burną skonių mišinys. Tekstūrų derinys ir garstyčių vinetės prisilietimas yra tikras … skandalas!

Kvinojos ir kopūstų salotų receptas su garstyčių vinigrete, skanus

Kvinojos ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinigrete, skanios!

Kvinojos ir šaltų salotų receptų variantai su garstyčių vinegrete:

Salotų ingredientus galite labai keisti Laisvas, pavyzdžiui, kai kuriuos pristatyti sūris (geriausia šviežias sūris arba labai švelnaus skonio), kiti daržovės kaip kubeliais supjaustytą raudonąją papriką arba pakeiskite rūšį džiovinti vaisiai.

Išdrįsk visiškai paversti salotas pakeisti prieskonius. Pavyzdžiui, garstyčias galite pakeisti Sojų padažas, alyvuogių aliejus Kokosų aliejus arba yra prieskoniai pavyzdžiui, pipirai, kmynai ar Karis ir skonis bus visai kitoks 😉

Patarimas:

Šio recepto raktas tai yra išvirkite kiną ir leiskite jai būti teisingai, nei žalia, nei drėgna, kad ji būtų pakankamai laisva ir gerai atrodytų kartu su salotomis. Norėdami tai padaryti, išbandykite jį virimo pabaigoje ir, jei nepastebite, kad jis burnoje yra žalias, jis jau yra paruoštas.

Nors rekomenduoju paruošti prieš pat patiekiant, tiesa, tai yra kelios valandos puikiai laikosi ir net sakyčiau nuo ankstesnės nakties Taip ir yra puikiai tinka pasiimti su savimi tupperware į biurą, universitetą ar paplūdimį, skirtingai nei nutinka salotoms ir daigams, kopūstai palaiko savo struktūrą daug ilgiau ir nesuminkštėja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.