June 15, 2021

Lakonas su plėšriomis daržovėmis (arba daržovėmis su antkakle). Tradicinis galisų receptas

5 min read

Raktas į daugelį tradiciniai receptai Tai ne tiek pats receptas, kurio jo negavote Tipiški produktai su kuria jis pagamintas. Kai kuriais atvejais skirtumas nėra didelis, tačiau kitais atvejais, kaip šiame recepte, jis pastebimas kiekviename ingrediente.

Yra kiaulienos mentės receptas su plėšriomis daržovėmis tai yra tradicinė galisų kalba Todėl čia gausu skanių Galisijos ingredientų, kur kokybė visada išsiskiria. Klasika lakonas sūrus, skanus susukite juos kurį galima pakeisti apykaklės žalumynais, jei jie nėra sezono metu, garsusis Galisijos bulvės ir skanu Galisijos rūkytos dešros.

Iš visų jų kiaulės blauzdos ir kopūstų daržovės ar kopūstai yra nepakeičiami, o nuo tada galiu pabandyti gauti Galisijos bulvių (dažniausiai jas perku internetu) ir net Galisijos chorizų. Aš asmeniškai manau neturime atsisakyti tokio recepto, net jei neturime pačių „autentiškiausių“ ingredientųir mes galime juo vadovautis ir paruošti su tais, kuriuos turime daugiau po ranka.

Jei jums patiks šis receptas, jums tikrai patiks tradicinis Galisijos sultinys su kolardų žalumynais ir lakonais, skanus ir paguodžiantis, ir kad jame yra daug ingredientų su šiuo „lacón con turnlos“. Likdami šaukštų receptų srityje, jūs tikrai mylėsite naminis vištienos sultinys su avinžirniais Banga vištienos sriuba su naminiu vištienos sultiniu, nenugalima ir labai panašūs, kaip ir garsusis picadillo sriuba su vištiena, kiaušiniais ir kumpiu, tradicinis Andalūzijos receptas. Nepalikdamas šaukštų, rekomenduoju paruošti tradicinius česnakų sriuba arba kastiliečių sriuba ar guodžiantis vegetariška sriuba.

Einame prie kitų šalių tradicinių sriubų Portugalijos žalias sultinys, garsusis Prancūziškos svogūnų sriubos su gratinu sūriu, den Minestrone daržovių sriuba su makaronais ir pupelėmis, den pomidorų sriuba (karšta arba šalta) ir vis garsėja ramen arba japonų sriuba.

Sudedamosios dalys tradiciniam Galisijos kiaulienos blauzdai su ropėmis (arba kopūstais) (4 žmonėms):

 • 800 gr. Kiaulienos mentė storais griežinėliais.
 • 1 kekė plėšrių daržovių ar kopūstų, kurių svoris paprastai yra 1 kg. Šiuo atveju man pavyko rasti kopūstų.
 • 4 bulvės, puikiai tinka, jei jos yra galisų.
 • 2 Galisijos rūkytos dešros.
 • Pagal skonį saldžiosios ar aitriosios paprikos (nebūtina).
 • Pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti kiaulienos blauzdos su plėšriomis daržovėmis (arba daržovėmis su daržovėmis) receptą:

 1. Mirkyti lakonas iš nakties prieš tai labai šalto vandens dubenyje, kad jis būtų pašalintas.
 2. Kitą dieną nuplaukite susukite juos Banga kopūstai šaltu vandeniu ir pašalinkite geltonus ar pažeistus lapus. Jeigu kopūstai Jums reikia pašalinti storiausią ir sunkiausią stiebų dalį ir supjaustyti lapus į 3 ar 4 dalis, kad jie nebūtų tokie dideli. Jei jie yra susukite juos, nupjaukite stiebą ir kiekvieno lapo galiuką bei perpjaukite juos viduryje.
 3. Išskalauti lakonas su šaltu vandeniu ir virti galite tai padaryti greitame arba tradiciniame puode. Įdėkite jį į pasirinktą puodą, uždengtą Vanduo Y:
  1. Jei naudojate vieną virdulys padėkite ant vidutinio ir mažo ugnies, uždarykite ir, kai pasirodys du raudoni žiedai, šiek tiek sumažinkite ugnį (bet tiek, kad abu žiedai būtų nuolat matomi) ir leiskite jiems virti 15 minučiųTada nukelkite puodą nuo ugnies ir palaukite, kol slėgis nukris ir nebus matomas žiedas, kuris jį atidarytų.
  2. Jei naudojate vieną tradicinis puodas jūs turite tai ištaisyti apie 1 valanda. Pirmiausia pastatykite ugnį aukštai ir, užvirus vandeniui, nuleiskite ją taip, kad ji taptų minkšta, bet toliau šiek tiek burbuliuotų ir visą laiką virkite uždengta puode.
 4. Skalė bulvės naudojant bulvių skustuką.
 5. Rezervas lakonas Atskirai pašalinkite dalį viršuje likusių riebalų ir paskaninkite sultinį, kad pamatytumėte, kaip jis yra Druska ir jei jums reikia daugiau.
 6. Uždėkite ugnį aukštai, kad sultinys užvirtų, o kai taip atsitiks, įpilkite bulvės ir tai dešra, o jei sultinio lieka šiek tiek, tiesiog pridėkite Vanduo.
  Galisijos bulvės ir chorizo, skirtas lakonui su plėšriomis daržovėmis

  Mes verdame bulves su dešra

 7. Kai tik jis vėl užvirs, nuleiskite ugnį, kad ji būtų minkšta ir užvirtų bulvės ir tai dešra 20 minučių tradiciniu būdu ir uždengus puodą.
 8. Kai pasibaigs tas laikas, pridėkite susukite juos BANGOS antkaklių žalumynai, vėl uždenkite ir viską kartu virkite dar 10 minučių.
  Lakoniški ingredientai su plėšriomis daržovėmis

  Jau turime paruoštą kiaulienos mentę su grobio viršūnėmis

 9. Galite vėl jį nuleisti lakonas sultinyje, kad sušiltų pastarąsias kelias minutes.
 10. Iš puodo išimkite gerai nusausintus ingredientus ir padėkite juos ant padėklo, kurį galite patiekti stalo viduryje. Šiuo atveju aš juos patiekiau dviem didelėmis lėkštėmis su lakonas truputį trupa ir chorizo supjaustyti keliomis dalimis.
 11. Vanduo viršuje su nedaug alyvuogių aliejus ir jei jums patinka, kaip aš tai darau, net jei tai nėra tradicinė, šiek tiek pabarstykite pipirai saldus ar aštrus.
  Kaip pasigaminti lakoną su plėšriomis daržovėmis (arba daržovėmis su žiedais). Tradicinis galisų receptas

  Štai koks geras yra kiaulienos petys su ropėmis

Laikas: nuo 1 iki 2 valandos iki 2 valandų, priklausomai nuo gaminimo būdo

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Neseniai pagaminta ir su ingredientais šilta yra turtingesnis, nors ir tiesa gali būti pasirengęs iš anksto. Aš tik pasvarstyčiau bulvių pašalinimą iš sultinio, kad jos toliau nevirtų ir ilgainiui nesubyrėtų, o prieš pat patiekiant kelias minutes viską kaitinkite sultinyje ir viskas. Jei turite pakankamai galite jį išlaikyti šaldytuvas 2 ar 3 dienasNors tiesa ta, kad šaltis ne taip gerai jaučiasi ant bulvių, nerekomenduoju jų laikyti kelias dienas ar šaldyti.

Patiekite jį viduryje stalo, prisilietę prie aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir, jei norite, pipirų ir mėgaukitės tikras tradicinis platazo … skandalas!

Galisų „Lacuna“ receptas su plėšriomis daržovėmis arba daržovėmis su žiedais

Lakonas su plėšriomis daržovėmis (arba daržovėmis su antkakle). Tradicinis galisų receptas

Kiaulienos blauzdelių su plėšriomis Galicijos daržovėmis recepto variantai:

Variacijų paprastai būna nedaug, ir vieną jų matėte, nes vietoj ropių kartais randame kopūstai ir jis toks pat turtingas.

Yra ir tokių, kurie gamina maistą garbanzo pupelės tuo pačiu metu kaip lakonas. Turėtumėte pagalvoti apie avinžirnių įdėjimą, kai vanduo jau yra karštas, taigi, jei naudojate greitpuodį, pirmiausia turite įjungti ugnį, kad pašildytumėte vandenį, tada įdėkite avinžirnius ir kumpį ir uždenkite, kad pradėtumėte virti.

Patarimas:

Jei ketinate naudoti hamakas iš vieno gabalo Reikės daugiau laiko, kad nusivalytumėte, pabandykite tai padaryti 24 valandas ir keiskite vandenį kas 8 valandas. Virimo metu, jei jis yra vienas gabalas, paprastai užtrunka apie 1 valandą kepimo už kiekvieną kg svoris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.