June 15, 2021

Lašišos salotos su šaltuoju rokforto padažu, skanus derinys

5 min read

Salotos nuostabios nes, priešingai nei paplitusi nuomonė, jie visai nėra nuobodūs ir sukelia jų pabudimą kūrybiškumas ir pasigaminkime skanių ingredientų derinių. Yra daug rūšių ir dažniausiai yra salotų pagrindo, tačiau pamatysite, kaip su keliais ingredientais tai bus labai apetiškos salotos.

Šis receptas iš lašišos salotos su šaltuoju rokforto padažu sujungia kai kuriuos ingredientus, kad juos sukurtų skanus derinys Ir tikrai, jei mums tai patinka, mes skatinsime save dažnai ruoštis namuose, bent jau taip nutinka mums.

Acto kaparėlių prisilietimas jam tinka fenomenaliai, o patiekalo žvaigždė yra šalto rokforo padažo ir jogurto kuris yra labai geras, su reguliuojamo sūrio galia, kurią matote recepte, kreminės tekstūros ir jis taip pat yra paruoštas tik per 5 minutes.

Šį padažą jau buvome panaudoję lašišos salotos su endyvais ir rokforu, ir jis tinka kaip padažas salotoms, kartu su daržovėmis, patiekalais su bulvėmis ir, žinoma, užkandžiais bei tapas. Ir jei jums patinka rokfortas, jums tikrai patiks tokie receptai makaronai su rokforto padažu be grietinėlės (čia taip pat yra jo receptas Rokforo padažas be grietinėlės), den kiaulienos filė su rokforo padažu, šie naminiai mėsainiai su mėlynuoju sūriu ir tai svogūnų ir rokforto picos.

Ir jei šviežių lašišų receptai yra jūsų dalykas, nepraleiskite to Lęšių salotos su lašiša, avokadu ir fetos sūriu, den avokadų salotos su lašiša ir aštriu krapų padažu Banga Vokiškos salotos iš virtų bulvių ir rūkytos lašišos su „tartaro“ majonezo padažu.

rūkyta lašiša ir avokadų tartaras arba lašišos ir obuolių tartaras su garstyčiomis, kaip su marinuota lašiša ir totorių padažu, den marinuotos lašišos kanapės su ožkos sūriu ir ančiuviais, arba „Ses Illetes“ sumuštinis su lašiša, avokadu ir kietai virtu kiaušiniu, o jei pasirinksite egzotiškesnius receptus, pirmyn pasiruoškite lašišos sašimi su vasabi, imbieru ir sojos padažu, den naminis suši arba lašišos kakliuko dubuo, sveikos ir turtingos Havajų salotos.

Ingredientai lašišos salotoms su šaltuoju Rokforo padažu (4 žmonėms) gaminti:

 • 150 gr rūkytos ar marinuotos lašišos (jei norite ją pasigaminti namuose, tai pavasaris naminės marinuotos lašišos receptas, atrodo įspūdingai).
 • 1 šaukštas tabare arba kaparėlių.
 • Mišrios salotos ir (arba) salotų daigai, pageidaujamas kiekis ir rūšis.
 • Alyvuogių aliejus ir druska.
 • Šaltam Rokforo padažui:
  • 1 natūralus 125 gramų jogurtas be cukraus. Taip pat galite naudoti graikišką jogurtą, tokiu atveju padažas bus tirštesnis ir atminkite, kad jame neturėtų būti cukraus.
  • Šaukštas mėlynojo sūrio. Tiesą sakant, tai tinka daugeliui skonių, tai priklauso nuo to, kiek galingo norite padažo. Galite naudoti rokfortą ar bet kurią kitą rūšį mėlynąjį sūrį, nors man visada labiau patinka rokfortas (arba kabraliai), nes jis labai gerai subyra ir skonis yra labai galingas.
  • Truputis druskos.

Paruošimas, kaip pasigaminti lašišos salotas su šaltuoju rokforo padažu:

 1. Pradėjome nuo pasiruošimo šaltas rokfortsas. Atviras jogurtas ir maišykite šaukšteliu, kol gausite kreminį, be gumulėlių mišinį. Jei jogurtas yra graikiškas, šio žingsnio vargu ar reikės, nes jo konsistencija paprastai yra labai kreminė.
 2. Įdėkite į dubenį Roquefortost ir tai Druska ir šakute sutrupinkite ją, prispauskite prie dubenėlio sienelių, kad ji susmulkėtų ir kad būtų kreminės konsistencijos. Nuotraukoje matote, kad aš ją pridėjau vėliau, bet tai buvo tik taip, kad pamatytumėte mano sunaudotą sumą.
 3. Pridėti šiek tiek jogurtas ir gerai sumaišykite su sūriu.
  Sudėtis Rokforo padažas ir naminis jogurtas

  Tai yra ingredientai, aš juos pridėjau, kad jie gerai atrodytų paveikslėlyje, bet idealiausia yra pridėti jogurto pabaigoje 😉

 4. Sumaišius suberkite likusius jogurtas maišykite tol, kol tekstūra jums bus tobula, nes jei norite, kad ji būtų labai maloni, turite ją nuolat traiškyti, bet jei jums patinka su keliais sūrio gabalėliais, paprasčiausiai šiek tiek sumaišykite, kad turėtumėte.

  Jau turime paruoštą mėlynojo sūrio ir jogurto padažą

 5. Paragaukite mišinio ir pataisykite Druska jei jums reikia, ar net pridėti dar daugiau Roquefortost jei norite gauti galingesnį skonį.
 6. Padažą galite rezervuoti šaldytuve, kol ruošiate salotas, jei vėliau norite jį patiekti šaltą arba palikti kambario temperatūroje. Tačiau jei paruošėte jį iš anksto, jis visada laikomas uždarytas ir šaldytuve.
  Rokforo sūrio padažo ir jogurto receptai salotoms, skanūs

  Toks geras yra Rokforo sūris ir jogurto padažas

 7. Norėdami paruošti salotas, įdėkite salotos vakarienės lėkštėse ar didelėje lėkštėje, atsižvelgiant į tai, ar patiekiate ją viduryje, ar tiesiai ant kiekvienos lėkštės.
 8. Išpjova Lašiša supjaustytą griežinėliais (arba jei jau buvo gerai), o tada į juosteles ar gabalėlius, kad jie pasiskirstytų salotoms.
 9. Paskirstyti kaparėlių ar vos aukščiau kartu su trupučiu alyvuogių aliejus Y Druska. Nepersistenkite, nes jo turi ir padažas.

Laikas: 10 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai tokios pat paprastos salotos kaip idealiausia yra paruošti prieš pat patiekiantVienintelis dalykas, kurį galite paruošti iš anksto, yra šaltas rokforo ir jogurto padažas, o jei lašišą ketinate marinuoti namuose, turėkite ir jį. Galite pasilikti padažo 3-4 dienas šaldytuve uždengtame inde.

Lašišos ir rokforo mišinys yra fantastiškas, o kaparinio acto prisilietimas fenomenaliai tinka šiam deriniui. Su gražiomis šviežiomis salotomis ir daigais, šios salotos tikros … skandalas!

Lašišos salotų receptas su šaltu Rokforo padažu, skanus derinys

Lašišos salotos su šaltuoju rokforto padažu, skanus derinys

Lašišos salotų recepto variantai su šaltuoju rokforto padažu:

Padažą galite pakeisti bet kuriuo stipraus skonio sūris kuris jums patinka ir kuris turi tam tikrą grietinėlę, kaip ir kitos mėlynojo sūrio rūšys (pvz., cabrales ar gorgonzola), arba getost. O jei norite suteikti jai papildomos gaivos, supjaustykite šviežią mėtą ar mėtas ir įmaišykite į padažą.

Yra Kiti ingridientai kurios yra nepaprastos su šiomis salotomis, pavyzdžiui, endyvas, kubeliais pjaustytas obuolys, granatas, smulkinti graikiniai riešutai ar net kaparėlių keitimas tam tikroms alyvuogėms.

Patarimas:

Padažui pabandykite pasirinkti geriausios kokybės sūrį taip pat labai svarbu, kad sūris jums tiktų, nes yra įvairių mėlynųjų sūrių. Sumaišę su jogurtu, galite jį palikti gabalėliais arba visiškai susmulkinti, kad gautumėte tolygios konsistencijos homogeninį padažą.

Aš raginu jus paruošti mūsų receptą naminės marinuotos lašišos, arba šiam receptui, ar kažkam kitam, nes idealiausia yra visą ar pusę lašišos marinuoti su žuvų pardavėju, tokiu būdu sutaupant ją perkant, ir galite ją užšaldyti dalimis, kad jos būtų kada tik norima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.