June 15, 2021

Lęšių salotos su lašiša, avokadu ir fetos sūriu. Labai paprastas receptas

4 min read

Sąvoka „salotos“ vis labiau tolsta nuo klišių, kad jie turi salotų ir dar šiek tiek kažko, ar net kad jie skirti tik vasarai. Mes mylime salotos visų rūšių jų siūlomas universalumas nes galima sujungti neįtikėtiną kiekį ingredientų ir mes galime žaisti proporcijomis baltymai, angliavandeniai ir daržovės kad norime valgyti ir gauti įspūdingų rezultatų, jei darysime viską, kad tai būtų kuo skaniau.

Yra Lęšių salotos su lašiša, avokadu ir fetos sūriu Tai yra daug daugiau nei todėl, kad jame yra įvairių ingredientų, kiekvienas iš jų „semiasi savo dirvožemio“ skonio prasme, bet sujungia iki tobulumo, dėl kurio sumaišyti būti tikro … skandalo! Raudonos paprikos, fetos sūris, garstyčios, žaliosios citrinos, raudonasis svogūnas, kaparėliai ir net tabasko (neprivaloma) užbaikite šių super salotų, prie kurių būsite prisijungę, liejimą.

Ką mes sutaupyti daug laiko yra galimybė turėti lęšius, jau išvirtusius stiklainyje – produktą, kurį visada turėtume laikyti sandėliuke, nes tai mus skubina ir palengvina ankštinių daržovių atsiradimą lėkštėje vos per kelias minutes. Kitas šių salotų privalumas yra tas, kad galite atostogos paruoštos iš anksto Kadangi jis neturi salotų ar lapų, kurie poilsio gali pasidaryti negražūs, voveriui yra puiku.

Jei jums patiks šis receptas, tikrai pamilsite mūsų Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu, Tailando įkvėptas receptas. Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos, atrasite variantų kiekvienam skoniui. Nuo Jūros gėrybių salotos su krevetėmis ir lengvu majonezu iki tipiško Rusiškos salotos, išgyvena šaltų makaronų salotos su lašiša Banga Vokiškos virtos bulvių salotos.

Ingredientai, skirti paruošti lęšių salotas su lašiša, avokadu ir fetos sūriu, labai lengvi (4 žmonėms):

 • 400 g konservuotų virtų lęšių.
 • 200 gramų marinuotos lašišos (galite naudoti ir šviežią ar rūkytą). Štai jums pavasaris marinuotos lašišos receptas.
 • 1/2 raudonųjų pipirų.
 • 1 avokadas (idealu yra tai, kad jis nėra nei žalias, nei prinokęs, bet jei kyla abejonių, verčiau traukite link žalio, kad galėtumėte jį supjaustyti kubeliais, kad jis nesubyrėtų).
 • 1 valgomasis šaukštas senamadiškų grūdų garstyčių.
 • 100 gr fetos sūrio.
 • 1/2 purpurinio svogūno.
 • 1/2 kalkių sultys.
 • 2 šaukštai nusausintų kaparėlių.
 • Keli lašai tabasco (nebūtina).
 • Alyvuogių aliejus ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti lęšių salotų su lašiša, avokadu ir fetos sūriu receptą, labai paprasta:

 1. Skalė svogūnas, supjaustykite jį į mėnulius ir padėkite į dubenį, padengtą vandeniu ir purslais actas jei norite, kad skonis šiek tiek suminkštėtų, bet jei jums tai tinka žalia, jums nereikia atlikti šio veiksmo.
 2. Įdėk lęšiai kiaurasamtyje nuplaukite juos šalto vandens srove ir leiskite jiems nutekėti.
 3. Išpjova Lašiša mažais kubeliais ir suberkite juos į dubenį. Jei jūsų turima lašiša yra supjaustyta, nesijaudinkite, supjaustykite ją plonomis juostelėmis.
 4. Nuplaukite paprika, išimkite sėklas iš vidaus, supjaustykite lazdelėmis ir tada kvadratėliais.
 5. Taip pat supjaustyti fetos sūris kubeliais ir juos įdėkite.
 6. Dalis avokadas per pusę ir supjaustykite kubeliais. Įpilkite jį į dubenį ir pabarstykite juo žaliųjų citrinų sultys todėl nerūdija.
 7. Nukirsti kaparėlis ir įdėkite juos į dubenį. Taip pat garstyčios ir (pasirinktinai) kelis lašus tabasco (Pakanka 6-7, kad šiek tiek parodytumėte).
  Sudedamosios dalys lęšių salotos su lašiša, avokadu ir fetos sūriu

  Mes paruošiame kiekvieną iš salotų ingredientų

 8. Viską atsargiai išmaišykite, kad ingredientai per daug nesubyrėtų, ypač avokadas. Tai galite padaryti šaukštu.
  Lęšių salotos

  Mes sumaišome ingredientus be lęšių

 9. papildyti lęšiai į likusius ingredientus kartu su purslu alyvuogių aliejus Ir šiek tiek Druska ir vėl sumaišykite.
 10. Išbandykite salotas, jei jas reikia pataisyti Druska arba iš aštrus.
  Kaip pasigaminti lęšių salotas su lašiša, avokadu ir fetos sūriu. Labai paprastas receptas

  Tai yra apetitą sukeliančios lęšių salotos

Laikas: 20 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Naujai pagaminta yra skani bet ir gerai pailsėjęs dieną prieš, ir lygu kambario temperatūroje jaučiasi puikiai, bet jei to norėsite labai karštą dieną, galbūt norėsite jai patiekti šalta šviežios iš šaldytuvo, tai jau yra skonio. Jei išvykote, galite jį laikyti šaldytuvas 2-3 dienas be problemų ir pasiimti jį iš „tupperware“ yra puiku tiek į biurą, tiek į iškylą.

Ingredientų derinys yra labai originalus ir egzistuoja kartu skirtingų tekstūrų ir skonių jie tirpsta fenomenaliai. Be to, garstyčių padažas ir prisilietimas prie piršto vos pasidaro tikros salotos … skandalas!

Lęšių salotų receptas su lašiša, avokadu ir fetos sūriu

Lęšių salotos su lašiša, avokadu ir fetos sūriu. Labai paprastas receptas

Lęšių salotų su lašiša, avokadu ir fetos sūriu recepto variantai, labai lengvi:

Salotų ingredientus galite labai keisti Laisvas, pristatyti kitų tipų sūriaimorkų ar kukurūzų, kurie pakeičia granatą ar net pipirus vištienos krūtinėlę pakeiskite lašiša kepta ant grotelių, supjaustyta plonais griežinėliais arba kubeliais. Žinoma, nepamirškite pabarstyti avokado laimo ar citrinos sultimis, kad jis neoksiduotų.

Išdrįsk visiškai paversti salotas garstyčias ir tabasco pakeiskite sojų padažas ir sezamo aliejus suteikti jai rytietišką prisilietimą arba įtraukti prieskoniai pavyzdžiui, pipirai, kmynai ar Karis, ir skonis bus visai kitoks 😉

Patarimas:

Susirūpinimas Lašiša, lengviausia ir greičiausia yra pirkti Rūkyta lašiša supjaustytas. Bet jei jums patinka žalios žuvies ir japoniškų receptų ir vis tiek nenorite apsunkinti, negalvokite apie tai ir pirkite šviežia lašiša, užšaldykite mažiausiai 48 valandas, kad išvengtumėte instrukcijų, ir įdėkite salotų. Pagaliau mums geriausias pasirinkimas, naminės marinuotos lašišos. Rezultatas yra tikras malonumas, be to, jis yra labai ekonomiškas, palyginti su rūkyta lašiša, nes idealus dalykas yra nusipirkti visą arba vidutinio dydžio lašišą, kad ją marinuotumėte, ir jūs galite paruošti daug jos vienu metu ir užšaldyti tacose, kad galėtumėte naudoti tai kaip jums reikia mažai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.