June 15, 2021

Orkaitėje kepti baklažanai, švelnūs ir skanūs

4 min read

Mėgstu gaminti patiekalus su daržovėmis kur tam tikra daržovė yra absoliuti Pagrindinis veikėjas, kaip nutinka šiuo atveju. Tai dėl to turime žinoti geriausias maisto gaminimo technikas pasigaminti kiekvieną daržovę ir taip išgauti maksimalią naudą, ir, be abejo, daugelis jų yra nuostabios orkaitėje.

Su šiuo receptu iš orkaitėje kepti baklažanai verčiate juos pasilikti švelnus ir skanus o receptas negalėjo būti paprastesnis. Jiems paruošti reikia labai nedaug ingredientų, jie yra geras užkandis, užkandis ar net lengva vakarienė.

Baklažanai garsėja tuo, kad „siurbia“ daug aliejaus, kai juos ruošiame, todėl ši forma yra tobula, kad nepersistengtų ir tiesiog pridėtų tai, ko jiems reikia virti ir likti. vidus skauda ir išorė šiek tiek auksinė. akompanimentas su šviežiu baziliku yra puiku, bet skyriuje „Variacijos“ taip pat pamatysite kitas galimybes. O jei nori dar labiau palengvinti šį pasirengimąSkyriuje „Patarimai“ pamatysite apgaulę derinti mikrobangų krosnelę ir orkaitę bei pasiekti fantastišką rezultatą.

Jei jums patiko šis receptas, jums patiks šie kiti baklažanų receptai, pavyzdžiui, įdaryti baklažanai, kuriuos aš jau paskelbiau tinklaraštyje, nes aš juos myliu: mikrobangų krosnelėje faršo įdaryti baklažanai, den baklažanai, įdaryti grybais, den baklažanai, įdaryti vištiena ir rokforu BANGOS baklažanai, įdaryti tunu ir daržovėmis su ožkos sūriu ir baziliko aliejumi.

Jums patiks ir kitų rūšių receptai, kai baklažanai yra pagrindiniai tokie veikėjai Keptas baklažanų pyragas su grietinėlės sūriu, den kepti baklažanai su cukranendrių medumi, den baba ganoush, mutabalo ar arabiško baklažano paštetas BANGOS kepti ir traškiai ištepti baklažanai, su gudrybėmis, kad jie neliktų riebūs.

Ingredientai, skirti gaminti minkštus ir skanius orkaitėje keptus baklažanus (užkandis ar užkandis 4 žmonėms):

 • 2 baklažanai.
 • Alyvuogių aliejus.
 • Druska, tobula, jei ji yra dribsnių.
 • Šiek tiek šviežių baziliko lapų.

Paruošimas, kaip paruošti orkaitėje keptų baklažanų receptą, minkštą ir skanų:

 1. Nuplaukite baklažanai, nukirpkite galvą, pradedant uodega, ir supjaustykite juos storais griežinėliais, kaip matote paveikslėlyje žemiau.
 2. Atidėkite diskus Baklažanas Atskirkite kepimo popieriumi išklotą skardą ir paruoškite nedidelį dubenį alyvuogių aliejus.
 3. Dažykite Alyva griežinėliai Baklažanas naudojant virtuvės šepetėlį. Ką aš darau, tai sušlapinu šepetėlį, šiek tiek ištuštinu ant dubenėlio krašto ir kelis kartus perkeliu ant griežinėlio, kad jis gerai pasiskirstytų. Aš vėl panardinu teptuką Alyva kiekvienam naujam diskui.
  Supjaustyti keptais baklažanais

  Baklažanų riekeles dažome alyvuogių aliejumi

 4. Apverskite juos ir darykite tą patį kitoje pusėje, o eidami įkaitinkite orkaitę iki 180 ° C, kaitindami ir nuleisdami ventiliatorių.
 5. Įdėkite dėklą į orkaitę ir kepkite juos maždaug 30 minučių, pasukdami po 15 minučių. Jei po šių 30 minučių norite, kad jie dar šiek tiek degtų, palikite keletą papildomų minučių orkaitėje.
 6. Patiekite gabalėlius Baklažanas ant lėkštės padėkite jas estetiškai ir taip, kad jos neuždengtų viena kitos, nes dabar laikas jas pagardinti. Meskite juos, jei norite, šiek tiek daugiau alyvuogių aliejus ir taip pat šiek tiek Druska (gerai, jei jis yra dribsnių, jis suteikia labai gerą traškų prisilietimą) ir keletą lapų šviežio baziliko susmulkinti.
  Kaip pasigaminti minkštų, skanių orkaitėje keptų baklažanų

  Tokie apetiškai kepti baklažanai

Laikas: 45 minutės

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Galite patiekti baklažanus ką tik išvirtas ir karštas bet jie taip pat labai skanūs karšta ar net šalta. Žinoma, šalčiu noriu pasakyti, kad jie turi kambario temperatūrą, taigi, jei jūs juos laikėte šaldytuvas nes turite likučių arba paruošėte juos iš vienos dienos į kitą, prieš kelias valandas išimkite juos iš šaldytuvo arba net kelioms sekundėms padėkite į mikrobangų krosnelę, kad sušiltų.

Prisilietę šviežiai supjaustyto baziliko, samtelio gero aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir dribsnių, galite užkandis arba 10-ies užkandis, ar net lengva vakarienė. Išbandykite juos dabar, jie tikri … skandalas!

Minkštas ir skanus orkaitėje keptų baklažanų receptas

Orkaitėje kepti baklažanai, švelnūs ir skanūs

Minkšti ir skanūs orkaitėje keptų baklažanų receptų variantai:

Užuot pabarstę baziliką ant viršaus, galite paruošti paprastą baziliko aliejaus kuris jums patieks šį ir kitus patiekalus. Norėdami tai padaryti, tiesiog rankiniu maišytuvu turite sutraiškyti alyvuogių aliejų su keliais baziliko lapeliais, tiek kiekio, kiek norite, priklausomai nuo to, ar ieškote aliejaus su lengvu baziliko prisilietimu, ar tirštesnio aliejaus, pilno baziliko. Nukošti šaukštu arba, jei norite švelnesnės estetikos, įdėkite aliejų į virtuvės butelį ir naudokite aliejų lašeliais į lėkštę arba ant virvelės.

Šie baklažanai taip pat puikiai atrodo, kad jiems būtų galima šiek tiek patiekti naminis pesto, paruoškite jį pagal mūsų receptą. O jei norite eiti su sūriu? Supjaustykite keletą plonų ožkos sūrio griežinėlių ir padėkite juos tarp riekelių su baklažanais. Tada indą padėkite 4-5 minutėms į 180 ° C orkaitę arba vieną minutę mikrobangų krosnelėje, kad sūris šiek tiek ištirptų ir būtų skanus! Lygiai taip pat viskam bus naudingas šiek tiek baziliko ar baziliko aliejaus.

Patarimas:

Jeigu nori naudokite minimaliai aliejų Aš rekomenduoju juos išvirti pirmiausia Mikrobangų krosnelė. Norėdami tai padaryti, supjaustykite juos griežinėliais, įdėkite į mikrobangų krosnelei skirtą indą ar dėžę ir virkite 5–10 minučių, kol pamatysite, kad jie yra minkšti, bet ne per daug, mes nenorime, kad jie būtų tyrės. Tada įdėkite šiek tiek aliejaus iš abiejų pusių ir ant jo orkaitė iki auksinės rudos spalvos ir pagal jūsų skonį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.