June 15, 2021

Papajos salotos su fetos sūriu ir palmių širdelėmis. Sveikas receptas

4 min read

Man patinka saldžių ir pikantiškų ingredientų derinys tame pačiame recepte, nes jei tai daroma nuosekliai, tai visada man tai suteikė jie duoda vienas kitam ir rezultatas yra 10. Konkrečiai, aš visada buvau daug ką pridėti vaisiai salotoms, obuolių arba kriaušių, raudonų vaisių, kivi ir apelsinų ar tropinių vaisių, kaip šiuo atveju.

Yra papajos salotos su fetos sūriu ir palmių širdelėmis yra vienas Sveikas receptas, pripildytas natūralių ingredientų ir su daug skonio ir kontrastų. Viena vertus, saldūs ir sūrūs skoniai yra sumaišyti, tačiau jų taip pat yra skirtingos struktūros nes vieni ingredientai yra traškūs, o kiti – gana kreminiai. Visa tai nuplaunama geru aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi tikro … skandalo receptas!

Žinoma derinys šių salotų yra tik idėja, nes jas galima naudoti kitų rūšių sūriai, pavyzdžiui, ožkos sūris arba mėlynasis sūris, taip pat derinti skirtingus vaisius arba pakeiskite papają mangais ar ananasais ar bet kokiais vaisiais, kuriuos norite. Kalbant apie padažą, aš mėgstu alyvuogių aliejaus ir druskos paprastumą, tačiau tam tinka balzaminis actas, o jei išdrįsite dar šiek tiek, galite paruošti vinigretą su garstyčiomis, šviežiai malta žole ar prieskoniais pagal savo skonį. .

Jei jums patinka šis receptas, tikrai pamilsite kitas salotas, pavyzdžiui, itališkas pomidorų ir mozzarella caprese salotos su baziliku Banga burrata su figų salotomis, pušies riešutais ir baziliko vinegrete. Jūs taip pat pamilsite mūsų tradicinės šalies bulvių salotos Banga Vištienos cezario salotos su naminiu cezario padažu. Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos atrasite variantų kiekvienam skoniui, nuo Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu Tailando įkvėptas, garsus Kiniškos salotos su rūgščiu baltu padažu (Pažadu tau, kad labai skanu) arba keista originalios Valdorfo salotos.

Jei tai, ko ieškote, yra originalios salotos, pirmyn pasiruoškite Lęšių salotos su lašiša ir avokadu, den quinoa ir lapinių kopūstų salotos su garstyčių vinegrete, den šaltų makaronų salotos su vištiena ir rukola bei kalkių ir mėtų padažu, den avinžirnių ir tuno salotos su garstyčių ir raudonųjų pipirų vinegrete ir tai krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis.

Taip pat rasite tipišką Rusiškos salotos, tradicinis „Murcia“ pomidorų salotos, dar vadinamas šlapiu ar šlapiu, klasikinis ir naudingas šaltų makaronų salotos su lašiša ir tai Vokiškos virtos bulvių salotos.

Ingredientai ruošiant papajos salotas su fetos sūriu ir palmių širdimis (2 žmonėms):

 • Maišytos salotos. Šioms salotoms mėgstu naudoti salotų daigų mišinį, nors ir avienos salotos, endyviniai ar rukola taip pat būtų tinkamos.
 • 1/4 papajos.
 • 1 mažas puodas su palmių širdelėmis. Paprastai jis sveria apie 400 gramų ir užima 8–10 delnų širdžių.
 • 100 g fetos sūrio ant keptuvės arba jau supjaustyto kubeliais.
 • Skrudinti ir nulupti žemės riešutai.
 • Pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti papajos salotų su fetos sūriu ir palmių širdimis receptą:

 1. Apie tai riešutai Jie nebuvo skrudinti. Jį galite pasigaminti namuose – 180 ° C temperatūros orkaitėje kelias minutes, kol jis taps auksinės spalvos, arba puode. Norėdami juos paskrudinti puode, įdėkite juos kartu su šaukštu alyvuogių aliejus ir iki vidutinės ugnies. Laikykite atmerktas akis ir judinkite jas taip, kad jos visiškai paruduotų nedegdamos (o tai atsitinka gana lengvai, jei esame šiek tiek aplaistyti).
 2. Paskirstykite ant plokštelės, kurią ketinate pasiimti prie stalo salotos arba salotų daigai.
 3. Supjaustykite kubelius fetos sūris jei anksčiau nebuvo supjaustytas. Noriu palikti mažais gabalėliais, bet dydis yra pagal skonį.
 4. Skalė papajos, supjaustykite juostelėmis, o tada kubeliais.
 5. Išpjova delno širdis supjaustytas.
 6. Paskirstyti papajos, den fetos sūris o diskai išjungti palmetto aukščiau salotos.
 7. Nukirsti riešutai jau auksinis ir paskleisk juos ant viršaus.
 8. Pabaigai užpilkite salotas su purslais pirmo spaudimo alyvuogių aliejus Y Druska.
  Kaip pasigaminti papajos salotų su fetos sūriu ir palmių širdimis

  Jau turime paruoštas papajos salotas su sūriu ir palmių širdimis

Laikas: 10 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Kadangi tai yra tokios paprastos ir greitai paruošiamos salotos, geriausias dalykas yra tai paruošti ir patiekti dabar. Vis dėlto jei norite vėl važiuoti Kiek galite, visada galite palikti žemės riešutus, fetos sūrį ir palmių širdis, supjaustytas skrudintais ir smulkintais, o papają – jau nuluptą ir supjaustytą.

Apsirengę taip pat galite pridėti balzamiko actas kas jam taip pat labai tinka. Mėgaukitės vienu fantastiškas saldžių ir pikantiškų skonių ir net tekstūrų derinys kai ingredientai juda tarp traškių ir beveik kreminių. Tai džiaugsmas, tai tikras … skandalas!

Papajos salotų receptas su fetos sūriu ir palmių širdimis

Papajos salotos su fetos sūriu ir palmių širdelėmis. Sveikas receptas

Papajos salotų su fetos sūriu ir palmių širdimis recepto variantai:

Šių salotų centras yra papajos o likusių ingredientų yra, kad pagerintų jų skonį ir pridėtų kitų salotų niuansų, net jei jie palieka papają pagrindiniu ingredientu. Tas pats nutiktų, jei vietoj papajos būtų naudojama Mango, ir abu mano, kad puiku būti kartu su jais avokadas.

Žemės riešutus galima lengvai pakeisti kiti riešutai ir jie netgi gali būti įtraukti sėklos linų ar aguonų, kad būtų ypač traškus. Susirūpinimas apsirengimas, galite įpilti balzamiko acto ir vinigretės (aliejaus, baltojo acto ir druskos), sumaišytos su Prancūziškos garstyčios ar su kai kuriais Žolė maltos kaip bazilikas ar mėtos.

Patarimas:

Šio recepto raktas yra naudoti geriausius ir šviežiausius ingredientus. Papaja tuo metu bus intensyviai oranžinės spalvos, nei per kieta, nei minkšta, svarbu, kad ūgliai ar salotos būtų tvirti ir švieži, ir, žinoma, gera pirmo spaudimo alyvuogių aliejus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.