June 15, 2021

Pomidorų ir mozzarella caprese salotos su bazilikais. Itališki receptai

4 min read

salotos siūlo beveik neribotą skaičių galimybių ir Kiekvienam skoniui yra vienas. Žinoma, užėjus karščiams, yra tokių, kurie tampa mėgstamiausiais dėl savo šviežumo ir kaip lengva juos paruošti, nes tai laikas, kai norime kokių nors problemų virtuvėje.

Yra pomidorų ir mozzarella caprese salotos su baziliku yra vienas Itališkas receptas, ypač būdingas Kapri (taigi ir jo vardas) ir yra pagamintas su švieži ir natūralūs ingredientai kuris puikiai dera ir todėl jūs, nors ir taip paprasta, dažniausiai nenorite keistis originalus receptas. Tiesą sakant, jei matote, kad jie yra Italijos vėliavos spalvos (Kaip ir „Margarita“ picoje, kurios ingredientai praktiškai yra tokie patys, kaip ir picos tešla), ji negali būti tinkamesnė.

Tai apie tai, kad išgautumėte kuo daugiau naudoja geriausios kokybės ingredientus, nuo pomidorų iki aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus per mocarelą. Tai patiekalas, kuris paprastai patiekiamas kaip gaunamas arba „antipasto“, bet jis tobulas Pagrindinis patiekalas, visų pirma, man atrodo, kad tai yra ideali vakarienė karščiausioms naktims, be to, kad būtų gaivi ruošiasi per kelias minutes.

Jei jums patiks šis receptas, tikrai pamilsite mūsų tradicinės šalies bulvių salotos, Banga Vištienos cezario salotos su naminiu cezario padažu, dar vienos salotos su savo vardu. Ir jei jūs einate į mūsų skyrių salotos, atrasite variantų kiekvienam skoniui, nuo Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu, Tailando įkvėptas receptas, garsusis Kiniškos salotos su rūgščiu baltu padažu (Pažadu tau, kad tai labai skoninga) arba originalas Lęšių salotos su lašiša ir avokadu.

Taip pat rasite tipišką Rusiškos salotos, tradicinis „Murcia“ pomidorų salotos, dar vadinamas šlapiu ar šlapiu ir klasikiniu bei naudingu šaltų makaronų salotos su lašiša. Nepraleiskite nė vieno Vokiškos virtos bulvių salotos ir originalas krabų arba krabų salotos su paprikomis ir papajomis.

Ingredientai pomidorų ir mozzarella caprese salotoms su bazilikais paruošti:

 • 1 pomidoras. Aš naudojau pomidorą, kuris parduodamas vynuogyne, bet jūs galite naudoti pageidaujamą veislę. Kalbant apie dydį, man visada patinka, kad jie atrodo kaip mocarelos rutuliukai, bet jei ne, nieko neįvyksta.
 • 1 kamuoliukas šviežios mocarelos, paprastai sveria nuo 100 iki 125 gr.
 • Šiek tiek šviežių baziliko lapų.
 • Juodosios alyvuogės (nebūtina).
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus, šviežiai malti juodieji pipirai ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti pomidorų ir mozzarella caprese salotų su baziliku receptą:

 1. Nuplaukite pomidoras ir supjaustykite norimo storio griežinėliais.
 2. Išnešk mocarela skysčio ten, kur jis yra konservuotas, ir šiek tiek išdžiovinkite, kad pastarasis nepratekėtų per daug skysčio ant plokštelės. Supjaustykite mocarelą griežinėliais, panašiais į pomidorų griežinėlių storio.
 3. Nupjaukite kelis lapus Bazilikas. Aš dažniausiai dedu visus lapus į vidurį, o kai valgau, supjaustau gabalėlius, tačiau galite iš anksto susmulkinti ir paskleisti salotomis.
 4. Vieta pomidoras ir tai mocarela Kaip norite, idealiausia yra jį atskirti ratu, tiesia linija ar net vertikalų bokštą.
 5. Jei norite, įdėkite ir keletą Juodosios alyvuogės.
 6. Padėkite lapus Bazilikas viduryje arba, jei susmulkinote, paskleiskite ant pomidoro ir mocarelos.
 7. Vanduo su purslais pirmo spaudimo alyvuogių aliejus ir patikrink Druska Y šviežiai maltų juodųjų pipirų paragauti.
  Itališki ingredientai kaprės salotoms

  Itališkos caprese salotos

Laikas: 10 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai bet kokios rūšies salotos jis virtas ir patiekiamas tuo pačiu metu nes jei tai užima per daug laiko, gali būti, kad mocarela ir pomidorai išskiria skystį ir bent jau man nepatinka, kad salotų dugnas yra šiek tiek vandeningas. Jeigu nori paruoškite jį iš anksto Taip pat galite viską supjaustyti šaldytuve uždarytoje talpykloje arba uždengti plėvele ir sujungti prieš pat patiekiant.

Yra vienas gaiviausių derinys, ypač jei šaldytuve turite sūrio ir pomidorą. Nepamirškite naudoti gero aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir gero pomidoro. Šios salotos yra … skandalas!

Itališkos pomidorų ir mozzarella caprese salotos su baziliko receptu

Pomidorų ir mozzarella caprese salotos su baziliku. Itališki receptai

Pomidorų ir mozzarella caprese salotų receptas su baziliku:

Jau žinoma, kad salotos yra 100% pritaikomos ir, nors šios salotos yra tradiciškai ruošiamos, galima atlikti tam tikras modifikacijas, pavyzdžiui, mocarelos rutuliukai kad jie jau parduoda tokiu formatu ir vyšniniai pomidorai arba įtraukti šiek tiek raudonėlis. Kita idėja yra hugga bazilikanas ir sumaišykite jį anksčiau su aliejumi, druska ir pipirais, kad, valandą pailsėję, palaistytumėte salotas.

Ir, žinoma, tai gali būti salotų pagrindas, prie kurio galite pridėti kitų ingredientų vos vos arba kaparėliai, žaliosios alyvuogės, lapelis špinatai šviežios arba marinuoti agurkai. Taip pat galite šiek tiek pakeisti, pakeisdami visą mocarelą ar jos dalį ožkos sūriu.

Patarimas:

Šio recepto raktas yra naudoti geriausius ir šviežiausius ingredientus. Kai kurie geros kokybės pomidorai, taip pat mocarela, juodosios alyvuogės su kaulais, šviežias bazilikas ir, jei įmanoma, šviežiai supjaustytas ir, žinoma, pirmo spaudimo alyvuogių aliejus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.