June 15, 2021

Ryžių ir tuno salotos su prancūzišku omletu. Lengvas ir labai turtingas

5 min read

ryžiai suvartojo tiek daug visame pasaulyje yra tūkstantis vienas būdas ją paruošti, tiek tradiciniu būdu, tiek taikant naujesnes technikas, ir tai visada gerai. Aš vis dėlto mėgstu ruošti patiekalus su ryžiais Paella yra pirmas dalykas, kuris paprastai ateina į galvą kalbant apie ryžius, galite paruošti daug receptų, kuriuose paprasčiausiai yra virti ryžiai ir kurį man labai patinka daryti namuose.

Yra ryžių ir tuno salotos su prancūzišku omletu daugiau negali būti lengva Y Greitai pasiruošti papildomai skanus nors mes kaip pasirinktines ryžių ar makaronų salotas ingredientus galime rinktis labai laisvai ir pritaikykite jį savo skoniui. Aš keičiuosi ir beveik visada keičiu ingredientus iš vieno į kitą, tačiau šias salotas kartojau visai neseniai, lygiai taip pat. Man patinka skonių ir tekstūrų derinys.

Jei jums patinka tokio tipo salotos, tikriausiai jums patinka ir egzotika Citrinžolių vištienos ir ryžių salotos su mangu. Jei mes einame makaronų, jums tikrai patiks ruoštis šaltų makaronų salotos su lašiša, skanus ir labai paprastas šaltų makaronų salotos su tunu ir avokadų padažu Banga šaltų makaronų salotos su vištiena ir rukola bei kalkių ir mėtų padažu, tinkamas gydymas. Eikite į kuskusą, kurį galite paruošti tabouleh arba tabbouleh, Libano salotos su kuskusu, pomidorais ir mėtomis.

Ir jei jums patinka balti ryžiai, nepraleiskite mūsų recepto kaip pasigaminti baltų ryžių ir atrodyti tobulaiir tęskite jį ir paruoškite klasiką Kubos ryžiai su pomidorų padažu, kiaušiniais ir bananu arba egzotika ir paprasta vištienos karis su ryžiais ir kokosų pienu.

Ryžių ir tuno salotų su prancūzišku omletu, lengvo ir labai turtingo (4 žmonės) recepto sudedamosios dalys:

 • 300 gr ryžių. Man patinka naudoti ryžių mišinį, kurį jie jau parduoda su 3 rūšimis (garuose paruoštais, raudonais ir laukiniais), bet jei jums labiau patinka tik viena rūšis, idealus yra basmati, nes jis yra labai birus.
 • 2 skardinės konservuotų tuno. Man patinka, kad jis yra aliejuje.
 • 1/2 raudonųjų pipirų arba 1 sveikas, jei jis nėra labai didelis.
 • 3 kiaušiniai.
 • 1 puodas saldžiųjų kukurūzų (jie paprastai sveria apie 140 gr.
 • 50 gr alyvuogių iš tų, kurios jums labiausiai patinka. Jie gali būti juodi, prikimšti ančiuvių …
 • Alyvuogių aliejus, šviežiai malti juodieji pipirai ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti ryžių ir tuno salotas su prancūzišku omletu, lengvą ir labai turtingą:

 1. Pradėkite nuo pasiruošimo ryžiai virti ir leisti valgyti laikui prieš valgant. Jei jums patinka, kaip jis lieka laisvas, turite jį nuplauti, kad pašalintumėte krakmolą. Norėdami tai padaryti, įdėkite ryžiai dubenyje ir supilkite Vanduo kad ryžiai per daug pasidengtų, maišykite šaukštu ar rankomis ir pašalinkite vandenį. Vėl įpilkite vandens ir pakartokite operaciją apie 4-6 kartus, kol vanduo bus praktiškai matomas skaidrus kaip nuotraukoje.
  Švarūs balti ryžiai

  Ryžius valome tol, kol vanduo tampa skaidrus

 2. Dabar įdėti daug Vanduo puode, kaip verdant makaronus, ir desertinį šaukštelį Druska (Tokį druskos kiekį sunaudoju ruošdamas 3 ar 4 porcijas ryžių). Nustatykite aukštą ugnies temperatūrą ir kol ji užvirs ryžiai.
  Kaip virti baltus ryžius

  Verdame baltus ryžius

 3. Kai jis vėl užvirs, sumažinkite ugnį, kad ji taptų minkšta (ji turėtų toliau burbuliuoti, bet silpna) ir leiskite ryžiams virti tiek laiko, kiek nurodyta jūsų naudojamų ryžių pakuotėje. Basmati paprastai tai yra apie 10 minučių.
 4. Kai baigsis laikas, puodą išpilkite ant kanalizacijos vamzdžio ir turėsite balti ryžiai Gerai.
  Tušti balti basmati ryžiai

  Ištuštiname ryžius ir padarėme

 5. Kol ryžiai verda, turime pasiruošti omletas. Casca kiaušinis dubenyje ir energingai plakite 1 minutę su trupučiu Druska.
 6. Įdėkite keptuvę be lipnios keptuvės, šiek tiek pakaitindami Alyva ir kai bus karšta, pridėkite kiaušinis. Idėja yra ta, kad ugnis yra pakankamai žema, kad tortilija būtų praktiškai sukrauta prieš ją pasukant, tačiau nedeginant apatinės dalies, todėl leiskite jai po truputį sustingti.
 7. Kai jis bus beveik tvirtas, pasukite jį tarsi krepą ir virkite, kol jums patiks, kelias sekundes, jei tiesiog norite, ir šiek tiek daugiau, jei taip pat norite, kad jis paruduotų. Tokiu būdu mes gauname labai ploną tortiliją, tačiau jei norite, kad ji būtų storesnė ar kitokios formos, galite ją paruošti pagal savo skonį.
  Omletas

  Paruošiame ploną prancūzišką omletą

 8. Tuščia tunas išmeskite aliejų ir truputį sutrupinkite.
 9. Išpjova oliveris smulkiai supjaustytas.
 10. Nuplaukite paprika, supjaustykite juostelėmis, o po to – mažais kvadratėliais.
 11. Kada tortilija atvėsinkite plonomis juostelėmis arba kaip norite.
 12. Kada ryžiai yra visiškai šalta, sumaišykite su omletas, den paprika, aliejaitkai kurie, jie saldžiųjų kukurūzų ir tai tunas. Taip pat pridėkite purslų alyvuogių aliejus, Lengvai Druska Y švieži juodieji pipirai žemės pagal skonį.
  Ryžių salotų ingredientai

  Visi ryžių salotų ingredientai jau paruošti

 13. Viską gerai išmaišykite ir prieš patiekdami palikite šaldytuve iki pusvalandžio.

Laikas: 40 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Išimkite tuno ir ryžių salotas šaldytuvas tam tikras 30 minučių prieš patiekiant kad nebūtų per šalta, o skoniai būtų geriau jaučiami. Jei turite perteklių, nesijaudinkite palaikykite puikiai tinka šaldytuve 2-3 dienas.

Patiekite ant pietų lėkščių arba išneškite prie stalo dubenėlyje, esančiame stalo viduryje.Skonių ir tekstūrų derinys yra tikras … skandalas!

Ryžių ir tuno salotų receptas su prancūzišku omletu. Lengvas ir labai turtingas

Ryžių ir tuno salotos su prancūzišku omletu. Lengvas ir labai turtingas

Ryžių ir tuno salotų su prancūzišku omletu, lengvo ir labai turtingo recepto variantai:

Ryžių salotos yra labai atviros, kai kalbama apie ingredientus, kad galėtumėte varijuokite juos pagal savo skonį, atsižvelgiant į tai, kad jūs turite ieškoti tekstūros kontrastai. Pavyzdžiui, kai kurie kauliukai fetos sūris arba iš avokadas jie gali būti geri, taip pat kai kurie razinos ar kai kurie sėklos arba riešutai maišant arba smulkintus graikinius riešutus. Pakeiskite pipirų rūšį, pridėkite patogu ar sardinės vietoj tuno … pagal savo skonį.

Tai gali salotų padažas įvairiais būdais, pavyzdžiui, paruošiant apsirengimas su aliejumi, žaliųjų citrinų sultimis ir šiek tiek panašių į žoleles Bazilikas arba pipirmėčių. Taip pat galite pridėti tą patį jogurtas arba garstyčios kad gautųsi tankesnė ir kitokia tekstūra.

Patarimas:

Gerbkite ryžių kepimo laiką Ir svarbiausia, nepersistenkite, kad grūdai būtų tobuli ir neatsidarytų, nes jie gali būti per minkšti ir šiek tiek sulipę, nors likusį procesą jie atliko tinkamai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.