June 15, 2021

Sraigės padaže (aštrus ar ne) su kumpiu ir chorizo

5 min read

Ispanijos gastronomijoje gausu tipiškų patiekalų, kurių kiekvienas turtingesnis, nauda natūralių ingredientų ir kurie yra derinami paprastu būdu, atsiranda autentiški platazai. Pavyzdžiui, skirtingi būdai sraigės kaip šis.

Šie sraigės padaže (aštrus ar ne) su kumpiu ir chorizo Jie yra vienas užkandis pilnas tradicinis skonis ir lengvai paruošiama. Pagrindas yra ant vieno sofrito virti po truputį su svogūnais ir pomidorais bei jų deriniu prieskoniai ir žolelės todėl tai labai aromatingas patiekalas.

Galite naudoti šviežias sraiges, bet jei jums patinku ir perkate jas jau paruoštas, išsaugote jų valymo procesą ir jos yra fantastiškos. Kas dar padažas kas yra paruošta, jei jums tai patinka (tikrai taip), galite tai paruošti kitiems patiekalamsPavyzdžiui, kaip padažas kai kuriems mėsos kukuliams, su grybais, kaip įdaras empanadai, į makaronų patiekalą … kas jums labiausiai patinka.

Jei jums patinka šis receptas, tikrai mylėsite kitus, kai ingredientai yra virti pomidorų padaže, pavyzdžiui, šiuos mėsos kukuliai su naminiu pomidorų padažu ir troškintomis bulvėmis, den Sodininko mėsos kukuliai padaže, den kalmarai amerikietiškame padaže, švelnūs ir skanūs, den garintos midijos amerikietiškame padaže BANGOS kiaulių rietuvės tradiciniame padaže.

Ir jei jums patinka receptai, kai „Serrano“ kumpis suteikia skonio skonį, jums patiks juos paruošti kiaušiniai lėkštei su kumpiu ir žirneliais, den pupelės su kumpiu ir kiaušiniu, den žirniai su kumpiu, den daržovių troškinys su kumpiu, den skanesnių naminių kumpio kroketų, den česnakiniai grybai su kumpiu, den artišokai su kumpiu ir svogūnais, den šparaginės pupelės su kumpiu, den grybų risotto ir traškus kumpis, skanu sulaužyti kiaušiniai arba kiaušinienė su bulvėmis ir kumpiu, den ant grotelių keptos daržovės, patroškintos traškiu kumpiu arba Kiaušinienė su laukiniais šparagais ir traškiu kumpiu.

Ingredientai sraigėms gaminti padaže (aštrūs arba ne) su kumpiu ir chorizo ​​(užkandis 4 žmonėms):

 • 500 gr virtų sraigių.
 • 1 skiltelė česnako.
 • 1 svogūnas.
 • Konservuoti 250 g prinokusių pomidorų arba susmulkinto arba sijoto pomidoro (tai reiškia, kad jis yra susmulkintas ir neturi odelės ar sėklų).
 • Čili pipirai, pagal skonį ir neprivalomi, pridedant prieskonių.
 • 1 lauro lapas.
 • 1/2 šaukštelio saldžiųjų (arba aitriųjų) pipirų.
 • 1/4 arbatinio šaukštelio džiovintų čiobrelių.
 • 1/4 desertinio šaukštelio džiovinto rozmarino.
 • 1/4 desertinio šaukštelio maltų kmynų.
 • 50 gr. „Serrano“ kumpis kubeliais arba storu griežinuku.
 • 50 gr chorizo.
 • Alyvuogių aliejus ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti sraigių padaže (aštrus ar ne) receptą su kumpiu ir chorizo:

 1. Nulupkite dantis Česnakai ir tai svogūnas ir viską gerai sukapoti.
 2. Keptuvę naudokite šiek tiek giliai, kad visi ingredientai galų gale tilptų, pridėkite purslų alyvuogių aliejus ir nustatykite vidutiniškai žemą temperatūrą. Kai karšta, įpilkite česnako ir tai svogūnas ir kepkite juos, kol jie pradės ruduoti ir kartais maišykite, tai užtrunka apie 10 minučių.
  Sūdyti česnakai ir svogūnai

  Paruošiame česnakų ir svogūnų padažą

 3. Tuo tarpu vykdykite nurodymus sraigės virti, kuriuos ketinate naudoti. Mano atveju jis prašo, kad aš jas 5 minutėms įdėčiau į verdantį vandenį, o tada ištuštinčiau, ir aš tai padariau. Prieš juos ištuštindamas, išsaugojau dalį virimo sultinio, nes jis naudojamas padažui.
 4. Jei ketinate naudoti pomidoras Konservuoti jau susmulkinti ar net persijoti, tęskite kitą žingsnį, tačiau jei ketinate naudoti šviežius pomidorus, juos labai gerai nuplaukite, o jei nenorite nei odelių, nei sėklų, sutrinkite (stikline ar robotu) ir perkoškite. juos, bet jei jums nerūpi odos, supjaustykite juos į mažus gabalėlius.
 5. Kada svogūnas pradeda ruduoti pridėti pomidoras prie puodo kartu su trupučiu Druska, Čili, lapas atsargos, den pipirai nei saldus, nei aštrus čiobreliai, den Rozmarinas ir tai kmynųir viską kartu virkite dar 10 minučių ant silpnos ugnies. Jei matote šiek tiek purslų ant puodo su dangčiu, tačiau jis šiek tiek pakrypsta, kad garai galėtų išgaruoti ir padažas sutirštėtų.
  Sūdyti česnakai ir svogūnai

  Mes ruošiame ingredientus padaže

 6. Nukirsti chorizo smulkiais gabalėliais ir supjaustykite Serano kumpis kubeliais, jei dar nebuvo supjaustyti, ir suberkite juos į keptuvę kartu su sraigėmis ir maždaug 100 ml verdančio vandens.
  Sraigės su kumpiu ir chorizo

  Mes dedame visus ingredientus į keptuvę

 7. Virkite viską kartu 10 minučių ir pridėkite dar sultinio virkite sraiges, jei reikia, atsižvelgiant į tai, ar norite, kad padažas būtų daugiau ar mažiau tirštas.
  Sraigės tradiciniame padaže

  Mes ruošiame sraiges su padažu

 8. Išbandykite padažą, jei reikia jį pataisyti Druska ar kokio kito prieskonio, ir jūs turite juos paruošti.
  Kaip paruošti sraiges padaže (aštrus ar ne) su kumpiu ir chorizo

  Taip gerai yra sraigės tradiciniame padaže

Laikas: 1 valanda

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Šios sraigės jie labai geri, labai šilti, bet šiek tiek pailsėję, kad galėtumėte juos valgyti nedegdami pirštų. Kuris, beje, kaip jūs juos valgote? Aš visada tai dariau rinkdamas sraiges pirštais ir nuėmęs segmentą dantų krapštuku, nežinau, ar bus kitų būdų tai padaryti.

Sraigės gali būti šviežiai paruoštos arba taip pat gerai pailsėjęs, nes jie gerai laikosi 2-3 dienas šaldytuve ir jūs netgi galite sustingti su jo padažu. Minkštas ir skanus, be jokių abejonių (ar ne) aštrus padažas, be abejo, sofrito, kumpio ir chorizo ​​skonio Tai tradicinis tikro … skandalo patiekalas!

Sraigių padaže (aštrus ar ne) receptas su kumpiu ir chorizo

Sraigės padaže (aštrus ar ne) su kumpiu ir chorizo

Sraigių padaže (aštrus ar ne aštrus) su kumpiu ir chorizo ​​recepto variantai:

Tu gali naudoti šviežios sraigėsNors jų valymo ir virimo procedūra yra ilga ir varginanti, dažniausiai renkuosi pirkti jau išvirtas sraiges.

Pakeiskite pageidaujamus ingredientusGalite gaminti be kumpio ir chorizo ​​arba įtraukti savo pasirinktų žolelių ir prieskonių. Yra ir tokių, kurie, prieš dedant pomidorą, nusiima baltas vynas. Jei pridėsite, nepamirškite pakelti ugnies kelioms minutėms, kad alkoholis išgaruotų, prieš tęsdami kitą recepto žingsnį.

Patarimas:

Jeigu nori paruoškite šį receptą aiškiai, naudokite jau paruoštą pomidorų padažą ir tiesiog įdėkite prieskonių ir žolelių, kumpio ir chorizo ​​bei sraigių ir viską kepkite kartu 10 minučių, bet net ir su pomidorų padažu jie būtų skanūs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.