June 15, 2021

Sužinokite, kaip virti šviežius baltus šparagus, jie yra skanūs!

5 min read

Tai tikras džiaugsmas valgyti sezonines daržoves nes būtent tada jie yra turtingiausi ir gaivūs bei geriausios tekstūros ir skonio mūsų virtuvėje ar net tiesiai prie mūsų patiekalų. Žinoma, kalbant apie tokią daržovę, idealiausia yra ją palepinti ir gerai patikrinkite savo kepimo techniką kad turėtume jį virti, kad nepervirtume ir gerai atrodytume.

Su šiuo receptu sužinokite, kaip virti šviežius baltus šparagus, jie yra skanūs! Tai puikus, paprastas ir sveikas užkandis, o mūsų žingsnis po žingsnio ir patarimų jūs žinote, kaip gauti skanių ir švelnių šparagų.

Negalėjau atsispirti nuostabių prekių pirkimui šparagai Navaroje Sezono viduryje ir be jokios abejonės man buvo aišku, kad noriu juos gaminti, nes būtent taip jie man labiausiai patinka. Su jais eiti nėra klasikiškiau nei šiek tiek Majonezas bet jūs taip pat galite naudoti kiti ingredientai ir padažai kurie atrodo ypač gerai, galite pamatyti žemiau skyriuje Variacijos.

Jei jums patinka šis receptas, nepraleiskite mūsų skyriaus daržovės kur rasite tokių turtingų patiekalų kaip klasika daržovių troškinys su kumpiu, den žiediniai kopūstai su bešamelio gratinu orkaitėje, den artišokai su kumpiu ir svogūnais, den troškinti lęšiai su daržovėmis, den Trinxat de la Cerdaña su kopūstais ir tradicinėmis bulvėmis, den Šveicariškas mangoldas su bulvėmis ir paprikomis arba avinžirniai su špinatais. Čia taip pat puiku Daržovių tempura su gudrybėmis, kad būtų traški ir visai neriebi, den marinuotas tofu su daržovių wok ir ryžiais, den vegetariška sriuba, den Daržovių sriuba Banga tradicinis pornografijos amžius.

Jie taip pat gali būti patiekiami kaip garnyras kaip glazūruoti ir karamelizuoti prancūziški svogūnai, den keptos cukinijos su parmezano sūriu, den briuselio kopūstai, patroškinti česnaku su sūrio padažu, garsusis ratatouille arba keptos daržovės iš filmo, Keptas artišokas, fantastika „Manchego pisto“ su tradicinėmis daržovėmis, den ant grotelių keptos daržovės, patroškintos traškiu kumpiu taip pat egzotiškų receptų kaip Kinų ryžių makaronų kepsnys su grybais ir pak choi.

Ingredientai, skirti virti šviežius baltus šparagus, jie yra skanūs! (aperityvas 4 žmonėms):

 • 20 šviežių baltų šparagų (ar bet ko, ko norite).
 • Vanduo.
 • 1 desertinis šaukštelis cukraus.
 • 1 desertinis šaukštelis druskos.

Paruošimas, kaip virti šviežius baltus šparagus, jie yra skanūs!

 1. Pradėkite nuo plovimo smidrai labai gerai su Vanduo šalta, nes jie gali turėti šiek tiek dirvožemio pėdsakų ir ištuštinti arba nuvalyti virtuviniu popieriumi.
 2. Nupjaukite kietąją galo dalį. Jei imsi smidrai ir šiek tiek iš apačios paspauskite ant pačių smidrų, jie jums pasakys, kur jie pradeda tapti švelnesni, ir jūs galite sulaužyti jį savo rankomis, nors galite ir pjaustyti peiliu. Žemiau esančiame paveikslėlyje matote, kiek paprastai ta dalis yra apie 3–5 cm.
  „Navarra“ smidrai

  Paskutinę dalį supjaustome šparagais

 3. Nulupkite juos sveikus su bulvių skustuku, išskyrus galiuką, nes tai nėra būtina. Apie tai smidrai Jų derlius nuimamas neseniai, pakanka pašalinti labai ploną sluoksnį, tačiau jei jie nėra tokie švieži, geriau juos nulupkite šiek tiek daugiau nei norėtumėte, kad vėliau jie taptų minkšti.
  Kaip nulupti baltus šparagus

  Taigi paliekame baltus smidrus

  Navarra baltieji šparagai

  Šparagus jau turime švarius ir paruoštus virti

 4. Įdėkite į didelį puodą Vanduo su Druska ir tai cukraus ir stipri ugnis.
 5. Kai užvirs, pridėkite smidrai ir juos sutvarkyti. Laikas priklauso nuo jo šviežumo ir storio ir paprastai svyruoja nuo 10 iki 20 minučių.
  Virtų baltųjų šparagų receptas

  Mes pradedame virti baltuosius smidrus

 6. Kaip žinoti, ar jie yra pasirengę? Paimkite smeigtuką ir pasiėmę pamatysite, kad jis nebėra visiškai tiesus, bet šiek tiek sulinksta (kaip matote šioje nuotraukoje), jis bus paruoštas. Atsižvelkite į jų dydį, kad pašalintumėte juos iš vandens, nes, jei jie nebus vienodo storio, kai kurie bus paruošti prieš kitus. Taip pat galite išimti vieną ir pradėti šiek tiek nuo galo, kad patikrintumėte, ar jis jau skauda, ​​arba paprasčiausiai įkišus peilio galiuką pastebėti, kad jis nesunkiai įeina.
  Virti šparagai

  Taigi galite patikrinti, ar šparagai yra paruošti

 7. Eik ir išeik smidrai jau virti lėkštėje su virtuviniu popieriumi, kad jie būtų sausi.
  Kaip virti šviežius baltus šparagus, jie yra skanūs

  Taip gausiai virtus baltus šparagus lydi majonezas

Laikas: 30 minučių

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Galima paimti karšta ar jau šaltaJie vis dar skanūs. Jei turite likučių, nieko neatsitinka, laikykite juos uždarytoje talpykloje šaldytuvas metu 3-4 dienos.

Man patinka lydėti majonezą, Tai klasika ir manau, kad tai jiems puikiai tinka, bet su saikingu kiekiu, kad neužmaskuotų švelnaus šparagų skonio ir jo nuostabu ir švelni tekstūra. Jie skanūs ir sveiki bei tikro … skandalo!

Receptai, skirti virti šviežius baltus šparagus, jie yra skanūs

Sužinokite, kaip virti šviežius baltus šparagus, jie yra skanūs!

Virtų šviežių baltųjų šparagų recepto variantai yra skanūs!

Yra tokių, kurie juos suriša ir fiksuoti vertikaliai siaurame ir ilgame puode, kad vanduo liktų šiek tiek žemiau kiaušinių trynių ir tokiu būdu neužvirintų ploto, kuris paprastai būna švelnesnis nei likęs. Tai ypač naudinga ką tik nuskintiems šparagams.

Be klasikos Majonezas, tik purslų alyvuogių aliejus Jiems sekasi gerai, taip pat šiek tiek druskos ančiuviai, Gabalas Lašiša rūkyta smulkiai supjaustyta, šiek tiek sūris ir riešutai … Ir jie taip pat ateina pas jį pas kai kuriuos iš mūsų naminiai padažai kaip Migdolų padažas, den Drąsus padažas, den mojo picón Banga Romesco padažas.

Patarimas:

Kaip jau matėte recepte, į virkite šparagus taip Sakykime “Puikus” Keli veiksniai daro įtaką, todėl geriausia yra patirtis. Nesvarbu, ar jie švieži, ar ne, turi įtakos jų lupimo laikas daugiau ar mažiau, be kepimo storio, kepimo laikas skiriasi. Galų gale, kad nepadarytumėte klaidos, geriausia išbandyti dalį galo, kad patikrintumėte, ar jie yra pasirengę, ir palaipsniui pašalinti juos iš vandens pagal jų dydį.

Nemeskite verdantis vanduo Nes jūs galite jį naudoti kaip sultinį sriubai ar grietinėlei gaminti ir taip praturtinti jo skonį, lyginant su tiesiog vandens naudojimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.