June 15, 2021

Troškinti kopūstai su pipirais ir česnakais, lengvas, paprastas ir turtingas receptas

4 min read

Kiekvieną daržovių rūšį galima virti įvairiais būdais Ir tiesa ta, kad aš dažniausiai renkuosi paprasčiausius variantus. Virta, garinta, troškinta, kepta ant grotelių, kepta… Jie visada skanūs, jei tinkamai paruošiami.

Rytai troškinti kopūstai su pipirais ir česnakus yra vienas lengvas, paprastas ir turtingas receptas. Kopūstai paliekami labai gerai ir dėl savo ypatingos struktūros bei prieskonių jis negalėjo būti geresnis.

Jauskitės laisvai pridėti kitų prieskonių ar ingredientųTam galite vadovautis toliau pateiktomis rekomendacijomis skyriuje Variantai. Tai taip pat receptas, kurį galite pasiruoškite iš anksto taip pat kelias dienas laikykite šaldytuve ar net užšaldykite, puikiai tinka kaip garnyras ar lengva vakarienė.

Jei jums patinka šis receptas, nepraleiskite mūsų skyriaus daržovės kur rasite labai panašų receptą, Šveicariškas mangoldas su bulvėmis ir paprikomisir net su kopūstais tai yra nuostabu briuselio kopūstai, patroškinti česnaku su sūrio padažu ir tai „Trinxat de la Cerdaña“ su kopūstais ir bulvėmis, skanus tradicinis receptas.

Jums patiks ir kiti tradiciniai receptai, tokie kaip klasika daržovių troškinys su kumpiu, den artišokai su kumpiu ir svogūnais, den tradicinis Murano zarangollas iš sodo, den troškinti lęšiai su daržovėmis arba avinžirniai su špinatais.

Čia taip pat puiku vegetariška sriuba, den Daržovių sriuba, den tradicinis pornografijos amžius, garsusis ratatouille arba keptos daržovės iš filmo, Keptas artišokas ar fantastika „Manchego pisto“ su tradicinėmis daržovėmis. Ir net šis receptas man priminė dar vieną tradiciją, kai bulvės yra maišomos su kitu ingredientu kaip tyrė cod al ajoarriero arba atascaburras.

Ingredientai, skirti paruošti kopūstus su pipirais ir česnakais, lengvas, paprastas ir turtingas receptas (4 žmonėms):

 • 1 kopūstas
 • 2 skiltelės česnako
 • 1 arbatinis šaukštelis saldžiosios paprikos.
 • 2 šaukštai obuolių arba baltojo acto.
 • Alyvuogių aliejus ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti troškintų kopūstų su pipirais ir česnakais receptą, lengvas, paprastas ir turtingas receptas:

 1. Pašalinkite jį į kopūstai išorinius lapus, jei jie yra nešvarūs, supjaustykite storomis juostelėmis, pašalindami kietesnį centrinio stiebo plotą. Įdėkite į kanalizaciją ir nuplaukite šaltu vandeniu.
 2. Pripildyta Vanduo puodo, kurio pakaks vėliau kopūstaiir padėkite ant didelės ugnies.
 3. Kada Vanduo virti pridėti šiek tiek Druska ir tai kopūstaiir virkite apie 20 minučių arba tol, kol pamatysite, kad jis yra minkštas.
  Virti kopūstai

  Kopūstus verdame, kol jie suminkštės

 4. Skalė česnako, supjaustykite plonais griežinėliais ir virkite ant vidutinės ir silpnos ugnies didelėje keptuvėje su pora šaukštų alyvuogių aliejus iki auksinės rudos spalvos.
 5. Keptuvę nukelkite nuo ugnies ir kada Alyva yra šiek tiek šiltesnis saldžiosios paprikos, Gabalas Druska ir tai actas.
  Česnakai, troškinti pipirais

  Paruošiame česnako, pipirų, aliejaus ir acto mišinį

 6. Kada kopūstai užvirus, supilkite visą puodo turinį į kanalizaciją, kad išeitų vanduo.
 7. Uždėkite keptuvę ant ugnies, ant vidutinės ugnies ir pridėkite kopūstai. Virkite viską kartu 5 minutes ir, jei norite, kad virtuvės siena būtų šiek tiek sulaužyta, jei norite, kad gabalai nebūtų per dideli.
  Troškinti kopūstai

  Mes ruošiame kopūstus su padažu

 8. Išbandykite, jei jums reikia pataisyti Druska arba pridėti daugiau saldžiosios paprikos.
  Kaip paruošti troškintus kopūstus su pipirais ir česnakais - lengvas, paprastas ir turtingas receptas

  Toks geras yra troškinti kopūstai

Laikas: 45 minutės

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Tai labai skanu šilta ir gaivi bet tai jau skonis, nes net šalta Jis taip pat labai turtingas ir pailsėti visai nesijaučia blogai. Jei turite pakankamai, galite jį laikyti 3-4 dienas šaldytuve ir taip pat jį užšaldytiŠtai kodėl tai receptas, kurį be problemų galima paruošti iš anksto.

Mėgaukitės česnako, pipirų ir kopūstų deriniu, geras kaip priedas ar net lengva vakarienė, t tikro … skandalo!

Padažytų kopūstų receptas su pipirais ir česnakais, lengvas, paprastas ir turtingas patiekalas

Troškinti kopūstai su pipirais ir česnakais, lengvas, paprastas ir turtingas receptas

Troškintų kopūstų su pipirais ir česnakais recepto variantai, lengvas, paprastas ir turtingas receptas:

Galite pasirinkti garo kopūstai Užuot jį verdžius, tokiu atveju jį reikės supjaustyti per 12 minučių tokiu pačiu būdu ir keliomis minutėmis mažiau, jei pjaustysite smulkiau.

Jei pridėsite bulvė plokštė yra dar išsamesnė. Norėdami tai padaryti, nulupkite porą vidutinio dydžio bulvių, supjaustykite jas į ketvirčius, o kas ketvirtį – į 3 ar 4 dalis ir išvirkite kartu su kopūstais. Prieš nuimdami puodą nuo ugnies, užklijuokite bulvių gabalėlį ir patikrinkite, ar jis minkštas.

Patiekalui galite suteikti papildomo džiaugsmo virdami česnaką su trupučiu svogūnų ar porųarba net kai kuriuos pridėti grybai, kumpis, šoninė, chorizo o prieskoniai ir žolelės pagal jūsų skonį.

Patarimas:

Patikrinkite kopūstų tinkamumą Nes tai užima daugiau ar mažiau laiko, priklausomai nuo to, kaip jį supjaustote, ir mes nenorime, kad jis per daug plyštų.

Svarbu keptuvę nukelti nuo ugnies prieš dedant saldžiąsias paprikas ir actą, nes jei jį į keptuvę įpilsite dar karštu aliejumi, labai tikėtina, kad paprikos degs ir actas ims purkšti visur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.