June 15, 2021

Vištienos troškinys su bulvėmis ir daržovėmis, skanus!

7 min read

vištiena man tai visada atrodė mėsa universaliausias Būdama švelnaus skonio mėsa, ji visai nėra švelni, ypač jei ji tinkamai iškepta. Kepta, kepta ant grotelių, troškinta, virta arba troškinta kaip ir šiame recepte, kad ir koks jis būtų, jis atrodo gerai.

Šis receptas iš vištienos troškinys su bulvėmis ir daržovėmis palaikai skanus Štai kodėl tai yra vienas mėgstamiausių mano receptų ir kad aš dažniausiai gaminu namuose, ypač šaltesniais mėnesiais, tiek su vištiena, tiek su jautiena (receptą galite pamatyti šiek tiek toliau). Vištiena yra labai minkšta kaip bulvės ir daržovių ir labai skanaus padažo, su mažu storiu, kuris plokštelėje jaučiasi 10.

Žemiau pamatysite, kad išmokysiu paruošti šį receptą tiek tradiciniame puode, tiek greitame puode ir net kai kuriuos triukas kad padažas būtų jums labiausiai patinkantis tirštumas. Be jokios abejonės, tai yra vienas iš klasikinių receptų, kurį išbandė beveik visi ir su didesnėmis ar mažesnėmis variacijomis jis vis dar yra labai pilnas patiekalas su įspūdingu padažu.

Jei jums patiko šis receptas, jums patiks ir kiti troškiniai su vištiena alaus vištiena su grybais, den alaus vištiena su bulvėmis ir, žinoma, taip pat vištiena tradiciniame padaže su troškintomis bulvėmis. Mėgaukitės vištiena su tradiciniais receptais, pavyzdžiui vištiena česnakiniame padaže ir tai tradicinė česnakinė vištiena, klasika vištiena pepitorijoje , den chilindrón vištiena, skanus tradicinio troškinio receptas, den naminis vištienos sultinys su avinžirniais ir skanu marinuota vištiena.

Jei mes ieškosime kitos mėsos, rasite panašių ir vienodai pertvarkančių receptų kaip jautienos troškinys su bulvėmis ir daržovėmis, den bulvės su šonkauliais, garsusis avienos troškinys su bulvėmis Banga troškinta mėsa padaže su bulvėmis ir daržovėmis

Ingredientai vištienos troškiniui su bulvėmis ir daržovėmis gaminti, skanu! (4 žmonės):

 • 1 visa vištiena (aš paprastai naudoju nemokamą vištieną), supjaustyta gabalėliais arba 4 šlaunimis su šlaunimi, atsižvelgiant į tai, ko norite. Panaudojau tik keturias šlaunis, nes norėjau, kad išeitų 2–3 porcijos.
 • 2 skiltelės česnako
 • 1 didelis svogūnas.
 • 200 gr žirnių, švieži arba konservuoti. Jei jie švieži, turite nusipirkti apie 400 gramų žirnių ankščių, kad gautumėte 200 gramų žirnių.
 • 4 morkos
 • 2 salierų lazdelės (nebūtina).
 • 4 vidutinio dydžio bulvės.
 • 100 g šviežių pomidorų nuplauti ir susmulkinti. Galima naudoti ir konservuotus pomidorus, aš dažniausiai renkuosi sijotą pomidorą, nes jame nėra odelės ar sėklų.
 • 1 šaukštas kvietinių miltų.
 • 150 ml raudono vyno.
 • 1 lauro lapas.
 • Alyvuogių aliejus, malti juodieji pipirai ir druska.

Paruošimas, kaip paruošti vištienos troškinį su bulvėmis ir daržovėmis, skanu!

 1. Druskos ir pipirų gabalėliai vištiena visu veidu.
 2. Šiam receptui galite naudoti virdulį ir tradicinį puodą. Uždėkite puodą ant vidutinės ugnies ir įpilkite purslų Alyva. Kai karšta, įpilkite vištiena (o jei jūsų puodui per daug, darykite tai dviem partijomis). Leiskite jam puikiai paruduoti iš vienos pusės, apverskite ir padarykite tą patį kitoje. Per 5–7 minutes jis paprastai būna paruoštas, išimkite jį iš puodo ir pasilikite.
  Auksinė vištiena troškiniui

  Parodykite vištieną puode

 3. Nulupia ir sukapoja dantis Česnakai.
 4. Skalė svogūnas ir supjaustykite jį mažais gabalėliais.
 5. Skalė morkos ir supjaustykite juos griežinėliais.
 6. Nuplaukite šakas salieras ir supjaustykite juos griežinėliais.
 7. Išėmę vištieną iš puodo, suberkite Česnakai, den svogūnas, den morkos ir tai salieras kartu su trupučiu Druska ir virkite ant silpnos ugnies apie 10 minučių, kol svogūnas suminkštės ir taps skaidrus ir pradės ruduoti. Įpilkite žirnių, tačiau TIK jei žirniai nėra švieži, ty jei jie yra konservuoti arba užšaldyti. Jei jie švieži, aš jums pasakysiu, kaip vėliau juos paruošti.
  Vištienos troškintos daržovės

  Daržoves verdame troškintuve

 8. Tuo tarpu, jei ketinate naudoti Žalieji žirneliai švieži, nuimkite juos nuo slidžių.
 9. Skalė bulvės ir supjaustykite juos į pleištus, suplėšydami arba „spragtelėdami“ peiliu. Lengviausias būdas tai padaryti – pradėti peiliu pjauti segmentą ir paspausti, kad būtų baigta sutvarkyti paskutinė dalis, tokiu būdu pirmenybė teikiama bulvių krakmolo indui į puodą, o tai suteikia storio.
 10. Yra bulvės (tik jei ruošiatės gaminti greitpuodyje), tai Susmulkintas pomidoras ir lapas atsargos.
  Vištienos troškintos bulvės

  Į puodą dedame bulves

 11. Jame yra miltai ir virkite viską kartu 2 minutes.
 12. Casta raudonas vynas ir pakelkite ugnį, kad alkoholis išgaruotų, tai užtrunka kelias minutes. Pasinaudokite proga šiek tiek subraižyti puodo dugną, nes vynas padeda atlaisvinti viską, kas gali įstrigti, taigi jo skonis bus puodo dalis.
 13. Yra vištiena ir tiesiog padenkite ingredientus Vanduo, arba jei turite naminių daržovių ar mėsos sultinio, galite jį naudoti. Dabar atėjo laikas paruošti receptą ir Turite dvi galimybes: lėtą ir greitą (ir norint įrašyti, kad abu yra vienodai skanūs, skonio ir galutinio rezultato nėra skirtumo):
  1. Jei naudojate vieną virdulys Kaip ir pas mus, uždėkite jį ant stiprios ugnies, uždarykite ir, pasirodžius dviem raudoniems žiedams, šiek tiek sumažinkite ugnį (bet tiek, kad du žiedai būtų nuolat matomi) ir leiskite jam virti tik 5 minutes. Tada nuimkite puodą ir palaukite, kol slėgis nukris ir nebus matomas žiedas, kuris jį atidarytų.
   Naminis vištienos troškinys

   Tai yra vištienos troškinys

  2. Jei naudojate vieną tradicinis puodas, šilumą palaikykite aukštoje temperatūroje, kol užvirs sultinys. Po to sumažinsite ugnį iki minimumo ir kepkite apie 30 minučių arba kol vištiena taps minkšta. Kai tai užtruks dešimt minučių, pridėkite bulvės ir tada jie kepa su mėsa likusias 20 minučių. Jei reikia, įpilkite šiek tiek daugiau skysčio, kad viskas būtų padengta.
 14. Jei pasirinkote naudoti švieži žirniai, įpilkite pusę vandens į nedidelį puodą ar puodą ir kaitinkite ant vidutinės temperatūros, kol užvirs Žalieji žirneliai ir leiskite jiems virti 10 minučių. Galite šiek tiek suvalgyti (būkite atsargūs, kad nesudegtumėte), kad patikrintumėte, ar jie skauda. Išimkite juos kiaurasamčiu ir padėkite į šalį.
  Virti švieži žirniai

  Mes verdame šviežius žirnius

 15. Nesvarbu, ar virėte greitame puode, ar darėte tradiciniame puode ir tai patikrinote vištiena Jau skauda, ​​pažiūrėkite į puode esantį skystį ir nuspręskite, ar norite, kad jis būtų tirštesnis. Tokiu atveju tiesiog paverskite ugnį vidutine, gerai išpūskite burbuliukus ir palaukite 5–10 minučių, kol ji sutirštės pagal jūsų skonį. Pabandykite, jei jums reikia tai ištaisyti Druska.
 16. Kai jį paruošite ir jei juo pasinaudojote švieži žirniai, įdėkite juos į puodą ir viską pavirkite kelias minutes.
  Kaip pasigaminti vištienos troškinį su bulvėmis ir daržovėmis, skanu

  Tai apetiškas vištienos troškinys su bulvėmis ir daržovėmis

Laikas: nuo 1 valandos iki pusantros valandos, priklausomai nuo naudojamo puodo

Sunkumas: lengva

Patiekti ir paragauti:

Svarbiausia yra tegul jis ateina prie stalo labai karštas, su savo įspūdingu ir tirštu padažu bei labai švelniomis daržovėmis, bulvėmis ir mėsa. Kad jei, receptas gali būti ką tik išvirtas ar pailsėjęs, arba kelias valandas, arba prieš dieną. Vienintelis dalykas, kurį turite nepamiršti, yra tai, kad bulvės ne taip gerai dera prie šalčio šaldytuve ar su šaldikliu, todėl, jei jums kažkas liko, rekomenduoju laikyti šaldytuve tik iki 2 dienų. . Jei ketinate sugebėti sustingti šį patiekalą, raginu jį gaminti taip pat, bet be bulvių.

Patiekite vištienos troškinį padalindami vištienos gabalėlius tarp valgomojo stalų ir įdėdami nemažą dalį daržovių, bulvių ir, žinoma, padažo. Tai vienas iš tų pasiruošimų ten turėtų būti privaloma nugramdyti plokštelę iki paskutinio lašo, Jis turi labai tradicinį, naminį ir intensyvų skonį bei su reikalingais ingredientais tai gali būti tikro … skandalo receptas!

Receptas su vištienos troškiniu su bulvėmis ir daržovėmis, skanus

Vištienos troškinys su bulvėmis ir daržovėmis, skanus!

Skanaus vištienos troškinio su bulvėmis ir daržovėmis recepto variantai:

Jauskitės laisvai pakeiskite daržoves pagal savo skonį, arba pridėti, arba net atimti. Mano atveju aš turėjau salierų namuose ir aš nusprendžiau šį kartą jį pridėti ir jis suteikė jam labai gerą prisilietimą, tačiau jis neprivalomas. Taip pat galite įtraukti poras ar pan kempinė arba kempinė norimos veislės.

Pagardinkite receptą kitu būdu, lauro lapą pakeisdami keliomis džiovintomis šakomis čiobreliai Y Rozmarinas pavyzdžiui. Jūs taip pat galite raudoną vyną pakeiskite baltuoju, vištienai taip pat liko 10.

Patarimas:

Nesijaudinkite, ar liko vištienos gabalėlių ar daržovių, kai jas paruduosite. lieka fiksuotas apačioje (akis, klijuota, nesudeginta), tada jie suteikia daug skonio prie tokių receptų. Norėdami išnaudoti visas jų galimybes, įpylę vyno, šiek tiek subraižykite dugną virtuvės sienele, kad šie likučiai atsilaisvintų ir jų skonis būtų įtrauktas į troškintuvą.

Kai gaminame maistą, dažniausiai jų gauname dilemas, ypač kai mūsų turimas laikas yra trumpas. Tai fantastika naudokite šviežius žirnius Kai jie yra sezono metu (pavasarį), jie yra labai minkšti ir skanūs, tačiau suprantu, kad reikia šiek tiek praleisti juos nuo slidžių ir virti, ir tai ne visada verta. Nes mes jų turime konservuoti arba užšaldyti, kurie, mano skoniui, nėra tokie „ypatingi“, bet jie labai tinka troškinyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.